הדרת נשים

נו אז מה נגיד עכשיו?
הדרת נשים

הדרת נשים? כעסתי, ועלו לי כמה מחשבות בנושא.

עזבו אתכם מכל השטויות בסדר, אני לא מתכוון לספר על הילדה שירקו עליה, אני גם לא מספר על הבחורה שלא רצתה לעבור אחורה באוטובוס, לא על התפוח אדמה שנזרק על בחורה אחרת ואפילו לא על הדרישות שלכם שנשים לא יעברו באותו צד אתכם ברחוב.( כן כן, אתם הקיצונים)

אתם יודעים מה חירפן אותי?! היום ראיתי פרסומת של חיתולים לחרדים. כן כן, זה הכל. פרסומת לחיתולים. ישאל השואל מה יכול לחרפן בנאדם בפרסומת לחיתולים? אז אני אגיד לכם: לתינוק היו גרביים וחולצה ארוכה !

אמרתי לעצמי "מארק ! מה? שתוק, פשוט תשתוק ! לא ייתכן שזה מכוון." אז בדקתי...
והפלא ופלא, זה מכוון לעזאזל ! זו הפרסומת היחידה שמצאתי בהקשר של חיתולים שהתינוק היה לבוש.
עכשיו סבבה כולכם יכולים להגיד שאני סתם "נאצי" (הם אומרים עלינו ככה אז אני זורם, למרות שינאתי למילה). אין בעיה להגיד שחיפשתי, אפשר להגיד שיש לי דעות קדומות, אפשר גם להגיד שאני כופר, אפשר להגיד הרבה בקיצור, אבל אתם יודעים מה.... אני לא פדופיל ולא דפוק בראש (אולי קצת אבל לא ככה) !

אותי לא מדליקה רגל של תינוק ! לא לא, תתפלאו ! ואתם יודעים את מי עוד לא מדליקה רגל של תינוק (להוציא מהכלל אנשים חולים)? את כל החילונים ! את כל הדתיים הלאומיים וגם את הרבנים הראשיים של ישראל. מרפקים וצוואר גם לא מדליקים את כל אלו שציינתי לעיל.

אתם יודעים את מי כן מדליק מרפק ? את האירנים ! יש להם עכשיו תחרות "הרעלה הכי יפה" אז יאללה למה אתם מחכים? את הנשים לבג"ז ולדרך, אני בטוח שתזכו.

אתמול בדיוק קראתי תגובה לפוסט שאומר "אותי לא מדליק מרפק וכו..." התגובה הייתה של בחור חרדי(כנראה), שגולש בפייסבוק, זה הרי ידוע שבפייסבוק אין סיכוי שתתקל באיזה משמש מגרה (תחת בשפע, אבל אתם לא אוהבים תחת).

בתגובה הוא רשם "המופקרים קוראים לצנועים מופקרים..". העירו לו על כך שהוא ממשיך בהדרת הנשים כי השתמש בלשון זכר. הבחור כמובן לא החכים להגיד "התכוונתי לחילונים 'מופקרים' שמדברים על דתיים 'צנועים' " ולכן לשון הזכר ראויה כאן. הוא הסתפק ב:
" בכוונה השתמשתי בלשון זכר כדי שלא תכללו אותי בטעות בהדרת הנשים הדמיונית שלכן".
(הדמיונית? שלכן? אני גבר חביבי).

המממממ... אוקי, אתה לא ידעת שהשימוש בלשון זכר ראוי במקרה שהשתמשת בו, חשבת שיש סיבה להגיד "מופקרות" אבל בכוונה לא השתמשת בלשון נקבה.
הדרה = הוצאה מן הכלל, הרחקה או איסור.
ההפך של הדרה הוא הכללה.ולכן כשבחרת להשתמש בלשון זכר במקום נקבה (נתעלם ממה שנכון דקדוקית כי לא ידעת זאת) עשית בדיוק את מה שאחרי זה ביקשת שלא להכליל אותך בתוכו.
הדרה דמיונית? יא בן זונה, אתה כבר לא שם לב בכלל!

בחור אחר סיפר בתכניתו של נתן זהבי שהוא, במו עיניו ! ראה כיצד לאוטובוס נכנסת בחורה עם חוטיני ומתיישבת על רב. בכוונה ! חי חי חי אתה צודק אדוני, זה קורה כל יום. וואלה מחר אני מתחפש לרב אולי תשבר כבר הבצורת.

בכל מקרה, אני באמת חושב שהוא מאמין שהוא ראה את זה, חבל שזה רק בדמיון המעוות שלו. חבל גם שנעמה מבית שמש מהווה מקור לפנטזיות המסריחות שלו.

עכשיו תרשו לי להסביר לכם משהו על הגוף האנושי הזכרי.

הגוף האנושי מייצר זרע ללא הפסקה, כל מהלך החיים. אנשים שלא משחררים את הזרע מסתכנים בסרטן הערמונית כי הוא מצטבר. אבל זה לא מדויק, אתם יודעים מה קורה כשהוא מצטבר? קרי לילה. אתם יודעים מה נספח לקרי לילה? חלומות זימה.
אתם יודעים מה עוד מצטבר כמו הזרע? משאלות זימה. (קרי- כל פעם שאתה מונע מעצמך להסתכל על טוסיק, גובר היצר שלך כלפי המרפק).
אתם יודעים מה זה חלום על פי פרויד (ואין כמעט עוררין אגב)? בעיקר הגשת משאלות/חלומות (סיוג- אצל אנשים נורמליים).
אתם מוזמנים להשתמש בטיעון : אנחנו לא כמוכם קרי- אנחנו לא נורמליים (על פי הנורמות המתיוונות שלכן,חח יגידו שלכן) ולכן לנו אין חלומות כאלה, אנחנו צדיקים.

אתם יודעים מה יקרה כשתשתמשו בטיעון הזה? אני בשמחה אסכים ואחדד שלא נורמליים (שוב, פרויד)זה אנשים עם היסטריה, סכיזופרניה או נוירוזה.
אתם יודעים מה מגניב? שניים מתוך השלושה הללו חיים בחרדה (ממרפקים?),
הסובלים מסכיזופרניה מנותקים מהמציאות.
ולכן המשמש של המרפק נראה להם כמו וגינה, לכן הם רואים בחורות עם חוטיני מתיישבות על רבנים באוטובוסים, לכן הם רואים במדים של צה"ל מדים נאציים ולכן הם מתנהגים כמו חיות, חיות מקומן בגן החיות, או בטבע. לא בעיר.
אז מה סיכמנו? להכליל את כולכם בקטגוריית החולי נפש ולאשפז? או גן חיות?

נ.ב: סליחה עם פגעתי באדם מעורער בנפשו בכל צורה שהיא, אני ממש מסתייג מההשוואה, היא בהחלט חד כיוונית,(ההשוואה בכל שלב היא בין ההנהגה החרדית הקיצונית להתנהגות של אנשים מעוערים בנפשם ולא ההפך) אין להבין כי התנהגותו של חולה נפש מין המנין (שלא במעמד של מנהיג) עלולה להדמות לאמור לעיל בצורה כלשהי(ולכן למרות שהשוואה היא דו כיוונית בעליל, אין חיה כזו ולכן השוואה זו היא בהחלט חד כיוונית), ובכל זאת אני מנצל על השימוש באנלוגיה.

נ.ב 2: גם בהנהגה הקיצונית החרדית אינני מתייחס לשום אדם בפרט (כמובן שלא לכולם ככלל), פשוט כי אינני מכיר את האנשים ולא את פועלם.

נ.ב 3: אני מאמין כי החרדי הקיצוני שברחוב אינו אלא שטוף מוח ולכן גם הוא לא בדיוק נכנס להשוואה. למרות שהוא בהחלט יכול להיות שם.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם מרק לדנובסקי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 11 =