השכרת רכב

השכרת רכב הוא תחום הצובר תאוצה, בעולם ובישראל בפרט. כאשר מבצעים השכרת רכב חשוב מאוד לשמור על מספר כללים שיאפשרו לכם חווית נסיעה בטוחה ונעימה.

השכרת רכב:
השכרת רכב הוא תחום הצובר תאוצה, בעולם ובישראל בפרט. כאשר מבצעים השכרת רכב חשוב מאוד לשמור על מספר כללים שיאפשרו לכם חווית נסיעה בטוחה ונעימה.
1. השכרת רכב יש לבצע רק מסוכנות מוכרת!. אין להתפשר על כך. סוכנויות לא מוכרות מציאות לעיתים מחירים יותר טובים עבור השכרת רכב. אך זכרו, אין מתנות חינם שכשזה נוגע לתחום. המחיר הגבוה לכאורה של השכרה מחברה מוכרת כולל בתוכו גם גילום של עלויות ביטוח ועוד. לכן זהו הכלל הראשון והחשוב ביותר. השכרת רכב רק ממקור אמין ואחראי. בקשו מהחברה לראות אתר אינטרנט, בררו אם יש סניפים נוספים ובדקו אם יש המלצות או אי המלצות לגבי השכרת רכב בחברה הנתונה.
2. נושא הדלק הוא קריטי. בדקו מה מצב המכל בטרם השכרת רכב. סוכנות ההשכרה לא ממנת עבורכם את ההוצאה של הדלק. עליכם להחזיר את המכל באותו מצב שקיבלתם. לכן רשמו על חוזה ההשכרה את כמות הדלק, וודאו כי האיש אשר את לוקחים ממנו את הרכב חותם גם הוא על כמות הדלק שעליכם להחזיר.
3.בקשו נסיעת מבחן. השכרת רכב זה לא חתול בשק, נסיעת מבחן זה דבר לגיטימי לחלוטין שאתם יכולים לבקש מסוכנות ההשכרה. זכרו כי זה רכב עליו תיסעו מספר ימים ברציפות. לכן בדקו אם אתם מעדיפים רכב ידני או אוטומט ושאר משתנים כאלו...הסתובבו בכמה רכבים אם צריך, עד שתמצאו את הרכב המושלם בשבלכם.
4.ביטוח. וודאו כי הביטוח מכסה מאה אחוז מהנזקים שיווצרו מתאונה. כמובן שאף אחד לא רוצה לחשוב על כך, אך זהו דבר שחייבים לקחת בחשבון. קראו את החוזה היטב, התעקשו על סעיפים שאינם ברורים לכם. חתמו על החוזה רק לאחר שהבנתם אותו במאת האחוזים ולא נשאר בו שום דבר שאינו ברור לכם, השכרת רכב ללא ביטוח מתאים, משולה לנסיעה ברכב ללא חגורות בטיחות. אל תתפשרו על עניין זה.
5.נזקים. במידה ויש נזקים שקיימים על הרכב כמו שריטות או מכות וודאו זאת מראש. בטרם אתם חותמים על המסמך, ודאו מהם הנזקים הקיימים ברכב. אין לבצע השכרת רכב ללא בדיקה שכזאת. צלמו את הנזקים, כתבו אותם בחוזה, ותנו לסוכונת לחתום עליהם גם. שלא יווצר מצב שנשארתם שחייבו אתכם בנזקים שלא אתם ביצעתם.
השכרת רכב בטוחה ונעימה!


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם yarinl levi

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 7 =