נעלי עבודה קונים רק אצל חברת לעובד

נעלי עבודה קונים רק אצל חברת לעובד
נעליים יכולות להיות פריט אופנתי אך יש להן גם חשיבות פונקציונאלית. האופן שבו מחזיקה הנעל את הרגל ומגנה עליה מפני מפגעים פוטנציאליים הוא בעל חשיבות יתרה כאשר מדובר לא סתם בנעליים שנועדו ליום יום, אלא בנעלי עבודה.נעלי עבודה הכרחיות לכל אחד, בין אם מדובר בעובדים מן המגזר התעשייתי, פקידים או אנשי מחשבים. עיסוקים שונים מלווים בסיכונים אפשריים שונים העלולים להזיק לרגליים, ומחייבים נעליים המתאימות להם באופן ספציפי. באופן כללי נחלקים סיכונים אלו (ובהתאם לכך הדרישות מנעלי העבודה) לסיכונים ישירים לרגל, ולבעיות העלולות להיגרם בעמוד השגרה כתוצאה מנעליים לא מתאימות.

ישנם עיסוקים אשר דורשים נעילת נעליים שיגנו על העובד מפני סכנות בריאותיות הכרוכות בעבודתו. מפעלים בהם ישנו מגע עם חומרים מסוכנים, שפכים, חומרים כימיים וכדומה, מחייבים הצטיידות בנעלי עבודה סגורות שיגנו על הרגל מדריכה במקום שבו ישנה סכנה כלשהי, ומחשיפת העור לטמפרטורות קיצוניות או גירויים. נעלי עבודה כאלו הן בדרך כלל נעליים שמספק מקום העבודה עצמו, כיוון שעליהן לעמוד בסטנדרטים בטיחותיים. בנוסף להגנה מפני חדירת חומרים זרים לרגל, מעוצבות בדרך כלל נעליים כאלו בצורה המונעת החלקה.

אך גם עיסוקים "קלילים" יותר מחייבים נעלי עבודה מתאימות, אם לא רוצים להסתכן בכאבי גב, נפיחויות ותופעות שליליות נוספות. כך לדוגמא, מקצועות המחייבים עמידה ממושכת כגון מורים, מלצרים וכדומה עלולים בטווח הארוך לגרום לנזק מצטבר בעמוד השדרה אם לא דואגים לנעלי עבודה אורטופדיות המותאמות באופן אישי למי שנועל אותן (לעיתים בתוספת מדרסים אורטופדיים). מקצועות אחרים מעלים את הצורך בהליכה ואף ריצה תוך כדי התפקיד, כמו למשל במקרה של פקחים ושוטרים. גם כאן על הנעליים להיות מותאמות למידה ולמשקל הגוף האינדיווידואליים כדי למנוע פגיעה גופנית.

מחפש נעלי עבודה איכותיות לחץ כאן או חייג 052-8537444 לבני


חברת לעובד הוקמה בשנת 1983 על מנת לתת פתרון מקצועי בתחום בגדי עבודה ונעלי עבודה מקצועיות בכל רחבי הארץ. חברת לעובד מתמחה בייבוא וייצור בגדי עבודה ונעלי עבודה מקצועיים לתעשייה מוסדות ומפעלים. חברת לעובד הינה החברה המובילה בישראל בתחום ההלבשה וההנעלה המקצ
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 8 =