ספיד דייט הכרויות בקלות וללא אי נעימות

ספיד דייט רעיון מהפכני להכרויות
ספיד דייט מונע את הפגישות המיותרות כי בסופו של דבר הקליק הראשוני נוצר מיידית.

בתזמון הסביבה המהיר של זמננו, כשהקריירה צריכה השקעה וזמן והבית אינו ינקה אחר עצמו, לפעמים קרובות לצערונו לא נשאר לנו זמן לעניין החשוב בעצם – לאתר אהבה. בגלל ש כשהחיים רצים במאה קילומטר לשעה, עולם הדייטים זורם על גבי מי מנוחות. עוד ארוחה סתמית, עוד ערב נעדר רווח, עוד שעתיים בלי עתיד בבית הקפה השכונתי.תתפלאו, אולם אפשר גם שונה- ספיד דייט, נעים לדעת.בשביל מה דווקא ספיד דייט?

הסטטיסטיקה אומרת שבממוצע על כל חמישה גברים/נשים, רק אחד יראה יופי בעיניי הצד הנוסף. הנושא הינו שברוב המקרים, למצוא חמישה פגישות לוקח שבועות וגם חודשים. אז מה תגידו והיה אם נאמר לכם שתהיה לכם האפשרות לגלות 5, ואפילו חמישה עשר, בערב אחד בלבד? תחת המחקרים שהוכיחו שבתוך שניות ועד למספר דקות ספורות מכיר אדם במידה ש הפרטנר או השותפה של הבחור או שלה לדייט מוצא או מוצאת יופי בעיניו/ה או לחילופין לא, נולד עניין הדייטים המהירים, הנודע בכינוי "ספיד דייט".מה הוא בדיוק ספיד דייט?

אוקי, אז ברוכים הבאים לטכניקת ספיד דייט – השיטה הזריזה והפרודוקטיבית לחפש אהבה. הקטע היגויני – כמות שווה של בנים ונשים מתכנסים בבית קפה או פאב. כל הנשים בצד אחד, הבנים בצד האחר. ואז "התהליך" מתחיל לזוז. כל בן ניגש לכל בת לתקופה של שבע דקות בלבד. מקשקשים, מכירים, צוחקים ונהנים. ואז מחליטים. רוצה או שמא בהחלט לא חפץ? הכדור בידיים רק שלך.בצורה זו בין 14 ל-עשרים פעמים. בן אחר גבר, אישה אחר אישה. נמצא סיכוי שכנראה לא תגלו לפחות כמה שימצאו יופי בעיניכם? אני מנחש לא. עובדה – בהחלט קרוב ל-60 גברים ונשים מצאו אחר אהבתם בדרך של ספיד דייט, וסיימו עם טבעת על היד בחתונה מפוארת. תוסיפו לתופעה זו זוגות לא מעטים שחיים יחד או שיוצאים באורח יומיומי, ותבינו לבד – ספיד דייט זה בוודאי סיפור חיבה של החיים.בנוסף לסיכויי גילוי האהבה העצומים, ספיד דייט נהנה מפלוסים רבים אחרים. ראשית, המבוכה ממצב הדייט נמוכה באופן משמעותי כשעשרות אנשים סביבך, לעומת פגישה אדם אחד על אחד. בנוסף, כולם כנראה שלא "שורפים" הרבה זמן גבוה לשווא. בעיקרון כולנו נעניק לבן/בת הזוג את כל הכבוד המתאים ונקדיש לו ערב שלם גם ואולי אף ימצא יופי לדעתנו מההתחלה.החברים הנרשמים לטכניקת ספיד דייט עוברים סינון בסיסי שחוסך לכל מי שמעוניין את אותו הצורך בו. אנחנו מדברים באנשים רציניים שמחפשים אהבה, וממש לא משהו שונה.

אז תנו צ'אנס ממשי לזוגיות. הירשמו עוד היום. ספיד דייט – למציאת זוגיות במהירות הבזק .

קישור: ספיד דייט

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דן אברהם

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 12 =