עבודה מהבית כפתרון להכנסה נוספת

עבודה מהבית יכול להיות פתרון להכנסה צדדית
עבודה מהבית זה רעיון לא רע עבור הכנסה נוספת אבל חשוב לדעת שהוא לא מתאים לכל אחד, מידע נוסף במאמר הבא

עבודה מהבית – לא רק למפונקים בלבד
זמנים ראשונים של חורף נגלים אל מעבר לחלון. שמיים קודרים, קר כמעט כמו באיסלנד, והגשם הרציני לרוב עושה רצון להישאר בכל היום בפוך. אבל מה יקרה עם החשבונות המצטברים? חייבים להתחיל לחפש עבודה! באמת?

כדאי שתפנימו כי ניתן גם אחרת. קימת אפשרות לפעול, רק בלי לצאת את פתח הבית. עבודה מהבית נתפסה עד לפני עשר שנים ספורת שרק מעטים זכו להביא לידי ביטוי כמשהו אמיתי. אולם בשנים האחרונות, בעידן בו נדבך כה רחב מחיי היום יום נוצר על ידי צג המחשב, הפכה התופעה לנפוצה מאוד, וכדאית לאנשים לא מעטים.

הסטיגמה שיצא לענף הנקרא עבודה מהבית מדבר אודות נשים בתקופת הריון שמתקשרות לאנשים זרים לצורך סקר קצרצר, או לחילופין במקרה המוצלח, אשה שעוברת על אי מיילים ומסדרת פגישות עסקיות מהמחשב עבור המנהל שלה. אולם המציאות בפועל אחרת לגמרי. עבודה מהבית בימינו מתרחשת בתחומים מגוונים, ומתאימה לסוגי אוכלוסייה שונים למינהם. עיקר האנשים העובדים ממשרד בבית מבצעים זאת בפרנסה אחרת ולא עיקרית, למרות ש קיימים אפילו אנשים שחיים מהמחשב האישי והטלפון הביתי שלהם. תתפלאו לשמוע.

אם כן מה כדאי לבדוק בתחום?
אם כן, עבודה מהבית ניתן לחלק, בדרך כלל, לפעילות מול מחשב אישי ועבודה תוך שימוש הטלפון. רוב העבודות מול מחשב כוללות בעצם עבודת הקלדה וכתיבה מצד יחיד, ומצד שני – שימוש ביכולות של העסק שלכם לטובת מתן חוות דעת בעניין פריט חדש, סרטון פרסומת וכו'. רשת האינטרנט הגלובלית מלאה במידע ורבאלי ללא קץ. מישהו מוכרח ליצור אותו, והאיש הנ"ל יכול להיות הנכם. כתיבת ידע נעשית מהבית, בשיתוף עזרים למיניהם, והתשלום נסגר ברוב המקרים עפ"י כמה מילים במאמר. אינו חובה ניסיון מקדים מעבר ליכולת כתיבת תכנים בסיסית.

בתחום הטלפוני רוב הפרויקטים קשורות לשירותי טלמרקטינג ומכירה בשביל ארגונים ספציפיים. נציגי העסק יתקינו אצלכם בדירה מערכת טלפונית פרטית, שפשוט מאוד תהיה סוג של "מיני מוקד" בדיוק בפינת האוכל בביתכם. כל מה שאתם צריכים לעבור הוא למעשה לחייג ללקוחותיהם בזמנכם הריק ולנסות לסגור בערך כמה עסקאות ביממה. ומה בנוגע המחיר? ענין זה תלוי בכם, כמה שיחות תבצעו. נשמע היגויני, לא?


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דן אברהם

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 5 =