בר מים למטבח - למים נקים ובריאים

בר מים נותן לכם פתרון למים זמינים במטבח שלכם
במאמר הבא תמצאו מידע על איך הבר מים יכול להשתלב במטבח החדש שלכם בשלל צבעים ודדגמים

חפצים ב בריאות ואיכות חיים טובה? קנו בר מים
בכדור הארץ המערבי שאחרי המפכה המתועשת, מאוד לא קל ליצור אמון בדבר זה שהטבע לא מזוהם וטהור. אם בעבר בני אדם היו מסוגלים לסמוך בעניין שהמים במרכז המים שנמצא קרוב אליהם, בין אם הינו זהו אגם, נהר, מעיין, או בריכה טבעית, הינם נקיים, זכים וטובים לשתייה, בפועל כעת אין זה בהכרח המצב. במשאבי מים רבים ושונים, המים לא נקיים ומכילים רעלים ומרכיבים גורמים נזק. הברירה הבודדת שנשארה היא צריכת מים ממקום שנבחן כהלכה והוא ידוע כמקור נקי לחלוטין, או לצרוך מים שעברו תהליך של ניקוי וטיהור במסננים מתוחכמים. משום כך, הדרך הנפוצה כיום הינה לרכוש בר מים.

מהו בר מים?
בעצם, ישנם 2 אפשרויות של מתקני בר מים, ולכל אחד מהמכשירים יתרונות לעצמו. ישנם מתקני המים של חברות המים המינרלים המוכרות לכל. אותן היצרניות ש שואבות את כל המים שלהן ממאגרים או מעיינות בהם קיימים נכון להיום מים צלולים ונקיים, מייצרות ומוכרות נוסף על כך מתקנים שיש בהם את אותם המים הטבעיים שלהן. היישר אל המתקן מחובר מיכל מים גדול ששייך ל החברה, אשר מחליפים אותו כל פעם לפני שהמים נגמרים.

אפשרות אחרת שאפשרית היא של בר מים ש מתחבר לצינור המים המרכזי האחראי לספק את כל המים לברז שבבית שלכם. בר מים כזה מכיל מסננים מתקדמים ברמת איכות גבהה מהמקובל שהינם מסננים את המים מהברז של הבית שלכם ועושים אותם לצלולים יותר, בריאים בהרבה וטעימים בהרבה.

הסינון מתרחש בתהליך שקוראים לו אוסמוזה הפוכה. במתקן מים או בר מים מן הסגנון הנ"ל ניתן למצוא מורכבים מסנני פחם. פילטרים כאלו מנקים את אותם המים ניקוי בסיסי, או סינון גס, ואחרי זה ישנו תהליך האוסמוזה ההפוכה, בו המים מסוננים בדרך של קרום חצי-חדיר מאזור שקיימת בו צפיפות מומסים קטן לאזור יחד עם ריכוז מומסים גדול. בהליך זה, תמיד המים עוברים את הקרום והמזהמים וחומרים שונים שהיו איתם יוצאים החוצה.

למכשירי בר מים יתרונות ממש לא מעטים. אפשר להגדיר את מעלות החום או הקור של ברז המים בה אתם שוקלים ובאמצעות כך יש לכם כל הזמן מים קרים בקיץ וגם מים בנקודת רתיחה לשתיית משקאות חמים. בנוסף, מתקנים הללו משפרים את טעם המים וכמובן – הופכים את המים לבריאים הרבה יותר.

קישור: בר מים

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דן אברהם

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 13 =