חצור הגלילית – איכות חיים ללא פשרות

חצור הגלילית – איכות חיים ללא פשרות
יואל יפרח ואהרון אטדגי מספקים את הפתרון האידיאלי עבור מצוקת הדיור והחיפוש אחר איכות חיים גבוהה במחירים נוחים – "אהבה ראשונה",

פרויקט הבנייה המדובר שבחצור הגלילית. בהמשך למודעות הגבוהה של המשק הישראלי למחירי הדירות הנוסקים שמונעים מרבים לממש את החלום לבית פרטי משלהם, מובילים שני הקבלנים הידועים מהפך של ממש בדמות דירות באיכות גבוהה באזור מתפתח ואיכותי ביותר.
כל השירותים הנדרשים
היתרון החד משמעי של פרויקט "אהבה ראשונה", הוא הרמה הגבוהה של הדירות אשר מוצעות במחירים נוחים – החל מ-750,000 ₪ לדירת 4 חדרים מרווחת ומפוארת. בדרך זאת, לא צריכים התושבים להתפשר על גודל הדירה, על המפרט הטכני או על האזור שבו הם מתגוררים ומקבלים הכול בחבילה אחת משתלמת, העולה על כל דמיון. הבחירה בחצור הגלילית תורמת לפיתוח ויישוב צפון הארץ בדרך המוצלחת ביותר שקיימת.
הפרויקט נולד מתוך הרצון של יואל יפרח ואהרון אטדגי להציע דירות גדולות באופן יוצא דופן הכוללות 4, 5, 5.5 ו-6 חדרים אשר חלקן דירות גן וחלקן כוללות מרפסות רחבות ידיים. הדירות בעלות גודל של 106 מ"ר ועד 156 מ"ר, לא כולל מרפסת או גינה. המאפיין הבולט ביותר הוא העובדה כי הבניינים בני 5 קומות בלבד, בכדי שלא ליצור תחושת מחנק ולאפשר לדיירים ליהנות מהנוף ומתחושת המרחב. כמו כן, בכל קומה ישנן 2 דירות בלבד, מה שללא ספק תורם לתחושת יוקרה ופינוק שכמעט ולא ניתן למצוא כמוה באזורים אחרים בארץ.
מרקם אנושי מנצח
חצור הגלילית מונה נכון להיום כ-10,000 תושבים אשר זוכים לשירותים מתקדמים בתחום הרפואה והתרבות ומעניקים לילדיהם את החינוך הטוב ביותר. היישוב מערב אוכלוסייה דתית, מסורתית וחילונית יחד, מה שתורם לתפיסה חברתית ערכית ומוצלחת. האזור אידיאלי מבחינת הקרבה שלו לאזורי תעשייה המספקים מקומות עבודה ולערים מרכזיות כמו צפת, ראש פינה, טבריה וקריית שמונה.
אין ספק כי פרויקט "אהבה ראשונה" של יואל יפרח ואהרון אטדגי מתייחד בשילוב של אזור מתפתח המתאים מאוד למשפחות צעירות, נוף עוצר נשימה וחללים מרווחים עם מחיר, שרוב האוכלוסייה יכולה בהחלט להרשות לעצמה, ומבלי לוותר על אף היבט חשוב בהתנהלות היום יומית מבחינת שירותי חינוך (היישוב בעל אחוז הזכאים לבגרות הגבוה מהממוצע הארצי), בריאות (נגישות גבוהה לבית החולים זיו שבצפת) ומרכזי קניות (קרבה למרכז התעשייה "צחר" ולראש פינה).


חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 8 =