"אהבה ראשונה" – פרויקט בנייה שמתאהבים בו

"אהבה ראשונה" – פרויקט בנייה שמתאהבים בו
פרויקט הבנייה הבא שכולם ידברו עליו יוצא לדרך. "אהבה ראשונה" – מבית היוצר של יואל יפרח (המייצג את החברה "גלעד מאי")


ויזם הנדל"ן אהרון אטדגי, מבין הקבלנים הידועים והמוערכים בארץ, ומי שאחראים לכמה מהפרויקטים האיכותיים שנבנו כאן, יציב רף חדש של סטנדרטים בעולם הבנייה בארץ. מדובר על 9 בניינים בני 5 קומות כל אחד אשר יציעו 2 דירות מרווחות בלבד בכל קומה, בעלות 3 כיווני אוויר ובעיקר – עם נוף עוצר נשימה של אחד מהאזורים היפים ביותר בארץ.
יישוב איכותי
השניים בחרו ליישם את החזון של דירות מרווחות ואיכות חיים בחצור הגלילית – בין היישובים הצפוניים אשר צוברים תאוצת התפתחות בשנים האחרונות, ומהווה מוקד עלייה לרגל לכל מי שמעוניין במקום יותר מראוי למגורים, לחינוך ילדים, לבריאות, לתרבות ולפרנסה. הקרבה לערים מרכזיות כמו קריית שמונה, צפת, טבריה או כרמיאל מתאפשרת הודות למערכת כבישים נוחה המספקת נגישות גבוהה.
בחצור הגלילית כ-10,000 תושבים חילוניים, דתיים ומסורתיים החיים בצוותא בהרמוניה, ומוכיחים את היתרון והתרומה של מגורים ביישוב הטרוגני. היישוב משלב בין כפריות פסטוראלית לבין קרבה אל מרכזי התעשייה ואזורי ההיי טק של צפון הארץ אשר מעניקים בסיס מושלם למקומות עבודה איכותיים שאינם מרוחקים מהבית. היישוב מכיל את כל השירותים הנדרשים לתושבים, אשר צפויים להתרחב בשל הגדילה הצפויה בכמות התושבים עקב הפרויקט של יואל יפרח ואהרון אטדגי.
דירות מרווחות במחיר משתלם
בפרויקט יוצעו אפשרויות מגורים מגוונות – 26 דירות בנות 4 חדרים, בגודל של 106 מ"ר ובעלות מרפסת מרווחת של 22 מ"ר ו – 32 דירות בנות 5 חדרים, חלקן צמודות-קרקע בעלות גינה של 150-500 מ"ר. כמו כן מציע הפרויקט 4 דירות גן בעלות 6 חדרים בגודל של 144 מ"ר עם גינה בשטח של 230-310 מ"ר, 10 דופלקסים בעלי 5.5 חדרים ו-4 פנטהאוזים יוקרתיים בעלי שטח כולל של 240 מ"ר, כולל מרפסת.
הפרויקט אידיאלי עבור משפחות צעירות המעוניינות להכות שורש באזור איכותי ולרכוש דירות בעלות מפרט מתקדם בטווח מחירים נוח לכל הדעות – החל מסכום של 750,000 ₪ לדירת 4 חדרים. בניגוד לפרויקטים אחרים ברחבי הארץ, מתרכזת "אהבה ראשונה" של יואל יפרח ואהרון אטדגי באיכות ולא בכמות, ומקפידה על מרחב ואיכות שבאים לידי ביטוי בדירות מרווחות במיוחד שאינן באות על חשבון קו הרקיע או על קו האופק.

חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 10 =