"אהבה ראשונה" – למען עתיד ילדינו

"אהבה ראשונה" – למען עתיד ילדינו
הגורם העיקרי שמניע אותנו לרכוש דירה הוא השאיפה לחיות באזור איכותי ומתפתח שיעניק בסיס איתן לעתיד ילדינו ולתא המשפחתי כולו


. זוהי נקודת המוצא אשר עומדת בלבו של פרויקט "אהבה ראשונה" של יואל יפרח ואהרון אטדגי, בין הקבלנים המובילים את מהפך הבנייה בארץ בשנים האחרונות. מיקומו הנבחר של הפרויקט הוא בחצור הגלילית – יישוב צעיר, כפרי ומתפתח, אשר מעניק למושג "איכות חיים" משמעות חדשה ומשופרת.
ליהנות מכל העולמות
הפרויקט כולל 9 בניינים בעלי 5 קומות בלבד כל אחד, ומיועד לשים סוף לצפיפות היתר שמאפיינת את מרבית הפרויקטים ולגרוע מעט ככל האפשר מן הנוף והמרחבים אשר מאפיינים את צפון הארץ. בדרך זאת, ניתן לגדל ילדים באווירה כפרית, נינוחה ופסטוראלית באופן פרקטי ובמחיר משתלם. הבניינים כוללים רק 2 דירות בכל קומה, מה שמעצים עוד יותר את גודל החלל שבדירה ומספק חדרים מרווחים במיוחד.
בהמשך לחזון של יואל יפרח ואהרון אטדגי, מוצעות הדירות במגוון עיצובים וגדלים, החל מדירות 4 חדרים המשתרעות על פני 104 מ"ר וכוללות מרפסת בגודל של 22 מ"ר ועד לפנטהאוזים מרווחים בני 156 מ"ר ומרפסת של 84 מ"ר ולדירות גן בנות שטח צמוד של 230 מ"ר. הפרויקט מציע גם דופלקסים ודירות בנות 5, 5.5 ו-6 חדרים, כך שכל משפחה יכולה למצוא את הדירה האידיאלית עבורה וליהנות ממפרט גבוה, מחיבור לקרקע ומצביון של צפון הארץ המתפתח.
קרבה לערים מרכזיות
חצור הגלילית כוללת בתי ספר ומוסדות ציבוריים מתפתחים, בעיקר עקב העובדה כי בעיר משפחות צעירות רבות המגיעות מרקע מסורתי, חילוני ודתי. גרעין היישוב מתבסס על סולידריות, מעורבות חברתית ועשייה אשר מהווים ערכים חשובים בגידול ילדים. אחוז הזכאים לבגרות עומד על 70% הגבוה מהממוצע הארצי, ומספק בטחון רב במערכת החינוך של הסביבה.
יתרונו הגדול של פרויקט "אהבה ראשונה" של יואל יפרח ואהרון אטדגי, הוא בשילוב שבין כפריות לבין קרבה למוקדים העירוניים שמסביב לו: 10-15 נסיעה מקרית שמונה או ראש פינה, קרבה לבית החולים זיו שבצפת, נגישות גבוהה למרכזי תעשייה ולמקומות עבודה באזור ומערכת כבישים מפותחת וחדשנית. התושבים לא צריכים לבחור בין סגנון חיים משפחתי ורגוע לבין תחושת חיבור ומעורבות – מיקומו של היישוב והאופציות שהוא מציע מספקות את כל היתרונות החשובים הדרושים למשפחות צעירות.


חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 11 =