יואל יפרח בנייה ויזמות

יואל יפרח בנייה ויזמות
יואל יפרח ואהרון אטדגי מגשימים לרבים חלום ומציעים דיור מושלם בצפון הארץ. פרויקט "אהבה ראשונה" של שני מומחי הנדל"ן מציג עבור כל אחד את הפתרון הטוב ביותר בנושא הדיור.בפרויקט החדש שנבנה באזור הצפוני הגבוה של חצור הגלילית תוכלו ליהנות מדירות 4 חדרים בסטנדרט בנייה גבוה החל ממחיר של 750,000 ₪ בלבד.

חצור הגלילית היא אחד הישובים שמציגים יתרונות רבים. חינוך הוא דבר שזוכה לתשומת לב מיוחדת מקברניטי העיר, והיא מציגה מיקום מכובד מעל הממוצע הארצי בכל הקשור לזכאים לתעודת בגרות. העיר מציגה אוכלוסייה מגוונת המונה כ-10,000 נפשות, כך שברחוב ניתן לפגוש דתיים, חילונים, ומסורתיים גם יחד שחיים בהרמוניה מלאה.

מיקום עיר המגורים הוא דבר חשוב לכל אדם, וחצור הגלילית מציגה יתרון עצום גם כאן. בכל פעם שיש צורך לצאת לסידורים מסוימים, קרבתן של ראש פינה, קריית שמונה, כרמיאל, או טבריה, מסייעת מאוד בכך שמדובר בנסיעות של בין 10 דקות עד לחצי שעה בלבד ליעדים רבים. כבישים ראשיים הסמוכים לעיר מחברים אותה בצורה יעילה שחוסכת זמן לכולם.

יואל יפרח (מהחברה הקבלנית "גלעד מאי") ואהרון אטדגי (יזם נדל"ן ותיק) מציגים ניסיון שבא לידי ביטוי בהקמת פרויקט איכותי ולא רק כזה שמושך את העין. הניסיון בבנייה רוויה מציג 9 בניינים בגובה של 5 קומות כשבכל קומה 3 כיווני אוויר. 76 דירות איכותיות ויפות מחכות במגוון של גדלים ואפשרויות בכדי שכל אדם, זוג, או משפחה, ימצאו בדיוק את המגורים המתאימים להם.

השילוב בין פרויקט מרשים זה, המציע גם פנטהאוזים ודירות של 5 ו-6 חדרים, לבין נוף מרשים ועיר שבה קיימים שירותים מוניציפאליים, שירותי בריאות, ופעילות עסקית מגוונת, הוא שילוב מנצח. כך יכול כל דייר חדש להתאקלם במהרה בעיר מסבירת פנים כמו חצור הגלילית ולהתחיל שלב חדש בחייו בצורה הרבה יותר קלה ומוצלחת.

אפשרויות תעסוקה מגוונות מחכות למי שמגיע אל חצור הגלילית. זאת בזכות הקרבה הרבה למרכז התעשייה "צחר", וכמובן גם לערים סמוכות כמו ראש פינה למשל. פרויקט "אהבה ראשונה" נבנה תוך מחשבה רבה בכדי לגבש הצעה רצינית עבור כל מי שמעוניין באיכות חיים בכל היבט של חייו, האישיים או המשפחתיים.

יואל יפרח ואהרון אטדגי גאים במאמצים שהשקיעו בפרויקט החשוב הזה לאורך כל הדרך.


חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 7 =