יואל יפרח חברה קבלנית בע"מ

יואל יפרח חברה קבלנית בע"מ
יואל יפרח מהחברה הקבלנית "גלעד מאי" ואהרון אטדגי יזמות נדל"ן, מקימים בחצור הגלילית את הפרויקט המרשים של השנה, "אהבה ראשונה".


יתרונותיו של פרויקט זה משתלבים ביתרונותיה החשובים של אחת הערים המוכרות והאיכותיות בצפון הארץ. הניסיון הרב בבנייה רוויה תרם רבות לתכנון פרויקט המציג יופי, נוחות, פאר, נוף מדהים, והרגשה של חיי כפר.

עתיד חדש ואיכותי יותר נפתח עבור המצטרפים החדשים לפרויקט "אהבה ראשונה". חצור הגלילית מציגה שיפור משמעותי באחוזי הזכאים לתעודת בגרות בישראל והיא ממוקמת מעל הממוצע הארצי. משפחות שדואגות לעתיד ילדיהם יודעות כי מערכת החינוך בעיר מגדילה מאוד את הסיכוי לעתיד ורוד ומוצלח יותר עבור כל בני המשפחה.

מיקומה של העיר מאפשר לה לא רק נוחות בהגעה אל מרכזים רבים בצפון הארץ אלא גם מציאת עבודה בצורה קלה יותר. כך מציג פרויקט "אהבה ראשונה" לא רק הסתמכות על כבישים מהירים כשרוצים להגיע אל מרכזי הקניות בקריית שמונה וטבריה או לבית החולים רבקה זיו בצפת למשל, אלא הגעה מהירה אל מרכז התעשייה המפותח "צחר" ולמקומות עבודה רבים אחרים.

יואל יפרח ואהרון אטדגי דואגים לשלב בצורה מושלמת אלמנטים רבים בתחום הדיור. כך יכול כל דייר ליהנות ממגוון דירות בגדלים שונים המוצעות לבחירה תוך אפשרויות התאמה חשובות. 9 בניינים בני 5 קומות, כשבכל קומה 2 דירות בלבד, מחכות למי שמעוניין ליהנות מ-3 כיווני אוויר, ומאיכות חיים של 76 דירות מרווחות בנות 5 או 6 חדרים, או אף בפנטהאוז, עם מרפסות ענקיות.

חצור הגלילית היא עיר שקטה ואיכותית שבה מתגוררים כיום כמעט 10,000 איש. האוכלוסייה המגוונת מציגה בגאון דתיים, חילונים, ושומרי מסורת שמכבדים איש את רעהו. שירותי מוסדות העיר והשירותיים העסקיים והכלכליים השונים זמינים בצורה נרחבת עבור כל תושבי העיר. הדבר מביא לנוחות רבה יותר כשעולה כל צורך שהוא.

פרויקט "אהבה ראשונה" גם מראה לכולם שהרבה יותר קל לרכוש דירה חדשה אם יודעים ממי לרכוש אותה. בפרויקט ניתן ליהנות מדירות 4 חדרים ברמת בנייה גבוהה ביותר החל מ- 750,000 ₪ בלבד. אין ספק שמדובר בהזדמנות מיוחדת שרק מומחי נדל"ן שרגישים למצב השוק יכולים להציע.

יואל יפרח ואהרון אטדגי גאים להציג את "אהבה ראשונה" בכדי שתוכלו להתחדש ולהתאהב.
חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 5 =