יואל יפרח גלעד מאי

יואל יפרח גלעד מאי
בנייה רוויה היא עניין למקצוענים וכאן ניתן לראות כיצד פרויקט "אהבה ראשונה" מציג רמה גבוהה של מקצוענות.יואל יפרח ואהרון אטדגי משווקים את פרויקט הבנייה המרשים של צפון הארץ, "אהבה ראשונה" בחצור הגלילית. באופן די ברור בחרו השניים בעיר יפה ואיכותית כמו חצור הגלילית בכדי למקם בה את פרויקט האיכות שלהם. בעיר מתגוררים כ-10,000 תושבים, חלקם דתיים או שומרי מסורת, וחלקם חילונים, תוך כיבוד הזולת והצגת חיי קהילה משובחים.

חצור הגלילית היא בעלת יתרונות בהיבטים רבים של החיים. אלו המעוניינים להגיע לערים מרוחקות מעט כמו טבריה או כרמיאל יכולים לראות כיצד רשת הכבישים של צפון הארץ מאפשרת להם ניידות מהירה ונוחה. כך שבין אם מדובר בהגעה תוך דקות ספורות לראש פינה או קריית שמונה, ובין אם מדובר בעד חצי שעה נסיעה לערים אחרות בצפון, חצור הגלילית מציגה מיקום מצוין.

בפרויקט זה מגוון רחב של דירות 4,5,6 חדרים ואף פנטהאוזים מדהימים. דירות 4 חדרים מוצעות במחיר של החל מ-750,000 ₪ בלבד, ומבין כל היצע הדירות בפרויקט קיימות אפשרויות בחירה חשובות בכדי ליהנות מדירת חלומות המתאימה במדויק לצרכים.

יואל יפרח (חברת הבנייה "גלעד מאי") ואהרון אטדגי (יזם נדל"ן ידוע) תכננו את הפרויקט על סמך ניסיון רב בתחום הנדל"ן. כך ניתן ליהנות מראה נהדר של 9 בניינים בני 5 קומות, כשבכל קומה 2 דירות בלבד. 76 היחידות של הפרויקט מציעות מגורים בדירה בעלת 3 כיווני אוויר מפנקים לכל דייר, וזאת בנוסף לנוף הצפוני המהמם שנשקף מהחלון ולחזות הכפרית של שכונת המגורים.

חצור הגלילית היא מקום יפה שגם נוח מאוד לגור בו. שירותי התחבורה, העירייה, התעשייה, והכספים, הם כאלו שמסופקים ברמה גבוהה ביותר. לא צריך לחפש יותר מדי אם רוצים בנק מקצועי ואף אחד גם לא מחכה יותר מדי לאוטובוס בדרכו בתוך העיר או אל מחוץ לעיר. אלו יתרונות נוספים שהופכים את "אהבה ראשונה" לחלק מרמת חיים מכובדת בעיר איכותית.

באופן טבעי נושאי התעסוקה והחינוך הם דברים שמדאיגים כל אדם בישראל. הקרבה למרכז התעשייה "צחר", לעיר ראש פינה ולערים צפוניות אחרות, יחד עם זכאות מעל הממוצע הישראלי לקבלת תעודת בגרות, מראים כיצד מדובר בעיר איכותית שיש לה הרבה מה להציע עבור כל מי שרוצה להתקדם בחייו.

יואל יפרח ואהרון אטדגי עשו צעד חכם כשמיקמו את "אהבה ראשונה" בחצור הגלילית המקסימה.


חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 7 =