בנייה בגבס - על אודות אופני העיצוב הרבים

כעת, עבודות הגבס באות לשימוש לעיצוב בית המגורים. הסיבה נובעת מהיתרון הכלכלי הממשיהעצום.
הוצאות בדק הבית על ידי גבס הינן פחותות יותר וגם משך העבודה מהיר יותר. באמצעות שיפוץ זה, ניתן להגיע לתוצאות שכלול יפות ביותר ואיכותיות. חשוב מאוד לברור איש מקצוע, אשר מתמחה בעבודות גבס ויודע ליצור עבודות שעומדות בתקנים.כעת, עבודות הגבס משמשות לעיצוב הדירה. העניין נובע מהיתרון הכלכלי הגדול.
שיפוץ באמצעות גבס הינו מזורז זריז, נוח וללא ספק זול באופן משמעותי מהשיפוץ הקונבנציונלי. הדבר מתבטא גם באסתטיות ורמת הפיניש. מומחה בעבודות גבס שיש לו את הידע גם מה התקנים, הינו האיש המתאים לעשיית עבודות גבס.
בניה בגבס – כל הפרטים על אודות בנייה בגבס


  • גבס הוא חומר שעשוי מגופרית וסידן. הגבס נעשה גמיש ורך על ידי חימום מתאים. ביצוע המלאכה בגבס הינו קל ולא מורכב ואם התוצאה לא טובה קיימת אפשרות להחזיר למצב הקודם ללא מאמץ ולבצע התקנה מחדש. אחד החסרונות של הגבס הוא : שאינו מוצלח לקירות חיצוניים מכיוון שאינו מחזיק מעמד במים.


    עבודות גבס עשויות לשדרג את הבית בדרכים מגוונות. אפשר להסתיר מערכות מיזוג וחימום ולהנמיך תקרות ובאופן של שילוב גופי תאורה. כמו כן, ניתן ליצור נישות ייחודיות במקומות שונים ופרקטיים בבית, לויטרינות, כוורות, מדפי ספרים, פינות נוי ועוד.


    הדבקת פנלים והכנת מערכת החשמל , עבודות נגרות וצביעה הם חלק מעבודת הבניה בגבס. כל הפרמטרים הללו כלולים בהצעת המחיר אשר איש המקצוע מגיש לקליינט. בטרם בחירת קבלן השיפוצים רצוי לגשת לראות עבודות גבס קודמות שקבלן זה עשה כדי לראות את מהות וסוג העבודה שלו. בהסכם ההתקשרות עם הקבלן צריך לכלול את משך זמן העבודה עד סיומה וכן סעיף הנותן אחריות על העבודה לפרק זמן מקובל.
בניה בגבס – הגבס והאפשרויות הרבות  • הגבס נעשה בצורה של לוחות. הלוחות נחתכים בהתאם לגודל ההנדרש ומוצמדים לקונסטרוקציות מתכת או פח. לוחות הגבס מותאמים לתכליות שונות המתאימים לסוגיהם. ישנם לוחות גבס על בסיס שמן שחסינים יותר בלחות ומסיבה זו מתאימים לחדר אמבטיה,כמו"כ ישנם לוחות העמידים בפני אש שמיוצרים בשילוב חומצה, לוחות אלו נעשה בהם שימוש לקירות חיצוניים .    תקרות אקוסטיות גם הן מיוצרות מגבס. הצורך בתקרות אלו נובע מהרצון שהצלילים הנשמעים בחדר ישמעו נקיים וברורים. תקרות אלו יכולים להתאים לאולפנים ולאולמי שמחות ואירועים. הבסיס לתקרות אקוסטיות הוא לוחות ממתכת המחופים בגבס.


עבודות גבס מעולות
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 5 =