המפתח לחיים טובים

זה לא סוד ששינה טובה היא אחד המפתחות החשובים ביותר לחיים טובים, ואין דבר שיכול להבטיח שינה טובה יותר מאשר חדר שינה נעים ומפנק שמשרה שלווה על הישנים בו.

זה לא סוד ששינה טובה היא אחד המפתחות החשובים ביותר לחיים טובים, ואין דבר שיכול להבטיח שינה טובה יותר מאשר חדר שינה נעים ומפנק שמשרה שלווה על הישנים בו. אך חדר שינה יכול להיות גם מקור להנאה רבה להורים עם הילדים, המבלים בו חלק ניכר מזמנם בעודם קטנים. ואי אפשר כמובן שלא להזכיר גם את חיי הזוגיות והרומנטיקה, אשר חדר שינה מתאים יכול בהחלט לשפר ולעודד. לכן, בגלל שמדובר בחדר אשר ממלא תפקידים שונים וכל כך חשובים בחיינו, בחירת ועיצוב חדר שינה צריכה להיעשות בצורה נבונה ולאחר השקעת מחשבה רבה.
עיצוב חדר שינה
משום מה, אנשים אשר נכנסים לבית חדש או מעצבים מחדש את ביתם נוטים להקל ראש בכל הנוגע לעיצוב חדר שינה. הסיבה לכך טמונה כנראה בסיבה שמדובר בחדר אשר אינו גלוי לעיני האורחים ולכן אנשים נותנים פחות משקל למראה שלו. אך דווקא סיבה זו צריכה לתת את החופש והמוטיבציה לעצב אותו איך שרוצים ולתת לדמיון להתפרע – חדר שינה אינו מיועד להרשים אורחים אלא מיועד רק בשביל מי שמשתמשים בו.
מיטות – הלב של כל חדר שינה
די מובן מאליו מדוע כאשר ניגשים לעיצוב חדר שינה הרהיט הראשון אשר רוכשים היא המיטה, שכן היא הלב של כל חדר שינה. הדבר נכון מבחינת גודל, זהו הרהיט הגדול ביותר בכל חדר שינה, אך כמובן שגם מבחינת המהות – שהרי כל המהות של חדר שינה מתנקזת אל המיטה. כאשר מתחילים לחפש ולראות מיטות שונות, יש לקחת בחשבון את הסגנון העיצובי הרצוי של החדר, כיוון שהמיטה תכתיב את הכיוון שאפשר או יהיה אפשר לקחת משם בעיצוב החדר.
כפי שניתן להבין, אי אפשר להפריז בחשיבות של חדר שינה נוח לחיים של כל אחד מאיתנו, ולכן יש לתת לעיצובו חשיבות ממדרגה ראשונה בתהליך הכולל של עיצוב הבית.

קישור: חדרי שינה

ליאת
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם yosi hayo

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 8 =