כתיבה שיווקית – על אודות קופירייטינג אודות דפי נחיתה וכדו'

כתיבה שיווקית זו סוג של כתיבה אשר תפקידה לשכנע ולהניע לפעולה. רשת האינטרנט, וגם מדיות אחרות, מלאות בתכנים, בפרסומות, במאמרי פרסום ועוד. הגולש כבר עייף מאוד ומבוסס בים של תכנים.

כתיבה שיווקית היא סוג של כתיבה שתפקידה לשכנע ולהניע לפעולה. רשת האינטרנט, ואף מדיות אחרות, מלאות בתכנים, בפרסומות, במאמרי פרסום ועוד. הצרכן הממוצע כבר עייף וטובע בים של תכנים. כתיבה שיווקית היא כתיבה מסקרנת, כתיבה לוכדת, כתיבה אשר תפקידה להשאיר את הגולש באתר. כתיבה שיווקית היא לא כתיבה רגילה, היא אומנות. לא תמיד קופירייטינג ממוצע יוכל לכתוב אותה. על הכתיבה להיות אגרסיבית, עליה להעמיד את הגולש במצב שבו הוא חייב להחליט עכשיו, לקנות או לא לקנות? וכמובן מומלץ שיחליט שהתשובה תהיה חיובית.
כתיבה שיווקית –כל מה שכדאי לדעת


  • · כתיבה שיווקית טובה לכל עסק ולכל ענף. בכתיבה השיווקית עלינו לגרום לקבל החלטה ולא חשוב באיזה נושא. כתיבה שיווקית הכתובה טוב תניע את הקורא עד לקבלת ההחלטה הרצויה.


    · כתיבה שיווקית זו אומנות התמצות, במיוחד כתיבה לאתרים באינטרנט. אין זה סוד כי הקריאה ממסך המחשב מכבידה על העיניים ומעייפת. הקוראים מתעייפים במהירות ונוטשים את האתר. במילים ספורות עלינו להעביר להם את המסרים החשובים, להנחות אותם בקריאה, לשלב יד ולעבור יחד מעניין אחד לעניין אחר עד לסוף המאמר .דפי נחיתה - יש קופירייטינג ויש קופירייטינג


  • ·דפי נחיתה אלו הדפים אשר אליהם ינחתו הגולשים לאחר שהקישו במנועי החיפוש את שם המוצר שאותו אתם מוכרים. התחרות היא גדולה, אלפי דפי נחיתה ואתרים מתחרים על כיסו של הצרכן. התפקידים של דפי נחיתה הם, ללכוד את הגולש, לסקרן אותו ולהביא אותו לפעולה.


    · רק קופירייטינג מנוסה ידע לכתוב היטב דפי נחיתה. לא כל קופירייטינג מתאים, חשוב להעדיף קופירייטינג אשר מכיר היטב את המדיה האינטרנטית. חשוב לדעת כי הכתיבה באינטרנט שונה מכל כתיבה שיווקית למדיה אחרת.


    · כאשר אתם בוחרים קופירייטינג, שימו לב לשאלות שאותן הוא שואל. קופירייטינג מנוסה ומיומן בנושא של דפי נחיתה ישאל אתכם שאלות, ולא רק אודות התוכן. הוא יתעניין במבנה אתר האינטרנט, במילות המפתח בעיצוב ובעוד פרמטרים הקשורים לבניית אתר האינטרנט. רק אחרי שיקבל את התשובות המתאימות הוא יוכל להתחיל במלאכת הכתיבה של דפי נחיתה.


    · הרבה פעמים דפי נחיתה מחליפים את בניית אתר האינטרנט. אם יש לכם עסק קטן או שאתם משווקים מוצרים בודדים, לא תמיד משתלם לבנות אתר אינטרנט גדול, במרבית הפעמים דפי נחיתה יעשו את העבודה היטב. חשוב מאוד לפנות אל קופירייטינג המשלב מומחיות בתחום של כתיבה ושיווקית וגם בנושא כתיבת דפי נחיתה על מנת שהאתר יניב תוצאות .

כתיבה שיווקית - טקסטלי
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 9 =