דרכי טיפול בכפות הידיים

דרכי טיפול בכפות הידיים
פורים מאחורינו וקדחת הניקיונות תהייה בעיצומה לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה,ורבים מאיתנו לא נותנים את הדעת לכפות הידיים.במיוחד במהלך הניקיונות כאשר ידינו חשופות ללכלוך שומן,פיח,נוזלי הסבון,וחומרי הניקוי המסוכנים (כלור,מסירי שומן לסוגיהם, וכו" )וזאת כאשר ידינו מבצעות את רוב העבודה, למרות שהעור של ידינו עבה יותר מזה שבשאר הגוף מלבד סוליות כף הרגל. בשעת הניקיון חובה ללבוש כפפות גומי ברוב העבודות במיוחד כאשר בתקופה זו של ניקיונות פסח שמבצעים אותם בהתלהבות והשקעה להכשיר את הבית כמה שיותר בלי לשים לב וללא הקפדה על שמירת כפות הידיים, ולאחר גמר הניקיונות מרגישים היטב את הכאבים וכפות ידיים שורפות מאוד.וזאת אנו יכולים לסייע באמצעי מניעה לשמור על מראה כפות הידיים.על ידי אמצעי שימוש שונים , להשתמש בקרם ידיים וכמוכן כפפות גומי כמו שכתבתי לעיל,והחשוב ביותר להיזהר ממגע עם חומרי הניקיון .
אמצעי שאני ממליץ מאוד היא השימוש בארומתרפיה –
לערבב שמנים אתריים לתוך קרם בסיס או קרם ידיים או
הכנת שמן-או קרם מיוחד לכפות הידיים השמנים המומלצים הם: ורד,גרניום עץ האלמוג, פצולי, לבנדר, רוזמרין ולימון. להכנת קרם לכפות ידיים בחרו 4 שמנים החביבים עליכם מתוך הרשימה לעיל והוסיפו לקרם הבסיס – על כל שתי כפות קרם להוסיף 10 טיפות שמנים סהכ" מ-4 שמנים שבחרתם.
הכנת שמן לכפות ידיים יש לקחת מהשמני בסיס הבאים 10 טיפות שמן גזר 10טיפות שמן אבוקדו 10טיפות שמן חוחובה 10טיפות שמן נר הלילה 10 טיפות ויטמין E לערבב היטב ולתערובת זו של שמני הבסיס יש להוסיף מהשמנים האתריים הבאים :
5 טיפות שמן אתרי –ורד
2 טיפות שמן אתרי-גרניום
3 טיפות שמן אתרי עץ האלמוג
לערבב היטב ולמרוח על כפות הידיים
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יקיר בן חיים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 14 =