שקיות בד - מיתוג העסק

שקיות בד ממתגות אתכם בירוקים
שקיות בד נותנות פתרון של פרסום יעיל וגם ממתגות את העסק שלכם הירוק

שקיות בד - מרבית האפשרויות בשקית אחת

שקיות בד חדרו לחיים שלנו עוד לפני הרבה שנים רבות, ומתופעה יחסית מינורית הן הפכו ללהיט. יש אפשרות לראות אותן כמעט בכל אזור ועושה רושם שהן בהחלט פה כדי להישאר.
היתרונות של השקיות הללו הם רבים, כשבראש ובראשונה ודאי רצוי לזהות את אותה העובדה החשובה שהינן רב פעמיות. לא חובה להשליך אותן אחרי פעם שתי פעמים, אלא יש אפשרות לעשות שימוש שוב . יש בכך ודאי תרומה גדולה לאיכות הסביבה- במקום לזהם עם המוני שקיות ניילון, פשוט אפשר לקנות שקיות בד ירוקות שלא מזיקות. צעד סימלי בשביל העסק שלך- צעד טוב ביותר לסביבה של העסק.

יתרון נוסף של שקית הבד הוא הנוחות- מדובר בשקית שמתפקדת בהחלט כגון תיק רב שנכנס שם הכול, יחד עם יתרון גדול מאוד נוסף, ידית אחיזה איתנה שאינה נקרעת בגלל כובד המשקל. למי מאתנו בפועל לא קרה ששקית הניילון נקרעה בזמן השביל ותכולתה נשפכה? תוך שימוש שקיות בד שתפורות כהוגן הסיכוי לסיטואציה שכזאת הנו אפסי. המימדים הגדולים של השקית נותנים אפשרות להיות עימה למסע רכישות מבלי הדאגה באיזה אופן בדיוק אנו הולכים להרים את הכול עד בתינו.

ובוודאי אי אפשר לעצום עיין מהשיק האופנתי- שקיות בד מעוצבות בעת הזו בשלל צורות וצבעים, שיש להן אפשרות לטקסט ותמונה על פי הזמנה ובתוספת קישוטים בשלל סגנונות. בדיוק משום זה שקיות בד נעשו לפלטפורמת חשיפה שווה- בעלי חברות שונים הבינו אותם ההזדמנות הגלומה בשקיות האלו ומדפיסים עליה לוגו ותמונות בנושא פרסומיות. הקליינטים מרוויחים שקיות בד מלאות שיק שכיף להיעזר בהן, ואולם מנהלי עסקים מרוויחים חשיפה ציבורית יחד עם לוגו שהולך ממקום למקום יחד באמצעות הלקוחות.

אף מחיר הטיפול של פרסום כמו זה הוא בהחלט משתלם, הרי בהחלט לא מדובר כאן במודעה שהיום מודבקת ומחר מושלכת לפח, כי אם במוצר פרודוקטיבי שהלקוח ימשיך להשתמש בו עוד פעם.

רשתות גדולות ליד חנויות ובוטיקים, לא מעטים כבר מציעים שקיות בד משלהן לקהל הקליינטים.
היתרונות הרבים האחרון הנו בוודאי במחיר- אנחנו מדברים בפתרון אינו עולה הרבה שעושה יופי של פעולה! ומכיוון שלא מדובר בתיק מיוחד אשר"חבל לקלקל את הדבר", ההשתמשות היומיומי והמחיר השווה על כל נפש רבה ללא כל ספק עושים חשק למצוא שקיות בד על כל מטרה: לקניות בסופר, לחוף הים או לחילופין לצעצועים של הילדים.

קישור: שקיות בד

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דן אברהם

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 7 =