יואל יפרח

יואל יפרח
יואל יפרח מהחברה הקבלנית "גלעד מאי" ואהרון אטדגי יזם נדל"ן, מציעים לכם את העסקה הטובה ביותר בצפון היפה של ישראל. ב"אהבה ראשונה" בחצור הגלילית תמצאו דירות 4 חדרים החל מ-750,000 ₪ בלבד.
חצור הגלילית היא עיר קטנה בעלת יתרונות גדולים. העיר השלווה שבדרום עמק החולה מציגה אוכלוסיה מעורבת של כמעט 10,000 תושבים. מסורתיים, חילונים, ודתיים, נהנים מקרבה חשובה למקומות רבים בצפון. לא יותר מ-15 דקות נסיעה מפרידות בין תושבי חצור הגלילית המעוניינים לצאת לסידורים בקריית שמונה או לבדיקות בבית החולים "רבקה זיו" בצפת. בתוך פחות מחצי שעה אפשר להגיע לטבריה ולכרמיאל כשמסתמכים על כבישים ראשיים המקשרים את העיר ביעילות רבה. מקומות עבודה מחוץ לחצור הגלילית קרובים גם הם בזכות היותה של העיר סמוכה למרכז התעשייה "צחר" ולעיר ראש פינה.

בזכות הניסיון הרב של יואל יפרח ואהרון אטדגי בבנייה רוויה למגורים ברחבי ישראל יכול כל דייר ליהנות מפרויקט חדשני המציג עיצוב מרשים ואווירה מיוחדת. הפרויקט כולל 9 בניינים מרשימים בני 5 קומות כל אחד הכוללים בסה"כ 76 דירות יפהפיות ומרווחות. בכל קומה ממוקמות 2 דירות בלבד כך שכולם נהנים מ-3 כיוני אוויר.

ההיצע כולל מגוון מכובד של דירות –
• 26 דירות של 4 חדרים במספר דגמים שונים. רוב הדירות מציגות 106 מ"ר נטו + 22 מ"ר של מרפסת משגעת.
• 18 דירות של 5 חדרים בשני דגמים שונים לבחירה. רוב הדירות בנות 117 מ"ר נטו + 16 מ"ר של מרפסת. הדירות מציגות מרפסות בשטח כולל מרשים של 45 מ"ר.
• 14 דירות גן של 5 חדרים – 117 מ"ר נטו של עיצוב מרשים יחד עם גינות בגדלים שונים בין 150-500 מ"ר.
• 4 דירות גן של 6 חדרים - 144 מ"ר נטו של פאר ויוקרה עם גינות של 230-310 מ"ר.
• 10 דופלקסים של 5.5 חדרים – 168 מ"ר נטו + מרפסות מרווחות המציגות 56 מ"ר כולן יחד.
• 4 פנטהאוזים של 6 חדרים – הדובדבן שעל קצפת הפרויקט. 156 מ"ר נטו + 84 מ"ר של מרפסות.

את הפרויקט "אהבה ראשונה" מיקמו היזמים הרציניים בחלק הצפוני היפהפה של חצור הגלילית. זהו האזור החדש של הישוב וניתן ליהנות לא רק ממקום גבוה שמשקיף על נוף מדהים הפרוש עד לחרמון הרחוק, אלא גם מפרויקט שהינו חלק משכונות חדשות הכוללות בתים צמודי קרקע. כך זוכים כולם לחיות בתוך שכונה ונוף ציוריים ממש.

בחצור הגלילית, שבה מרכזי קניות, קופות חולים, בנקים, וכל מה שצריך בכדי לנהל את החיים בצורה מכובדת, תוכלו באמת לזכות ב"אהבה ראשונה" וליהנות מפרויקט ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו גם לראות כיצד ילדיכם לומדים בעיר ששיפרה משמעותית את אחוז הזכאים לבגרות והיא כיום ניצבת מעל הממוצע הארצי.

יואל יפרח ואהרון אטדגי מעניקים לכל אחד את האפשרות החשובה ליהנות מאיכות חיים עבור כל בני משפחתו.חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 10 =