טבעות אירוסין – אודות הטרנדים ועל האופנות השונות בענף

טבעות אירוסין, כמו כל תחום של אופנה, ניזונות מטרנדים בעולם הגדול. מי מכתיב אתהאופנה האחרונה של טבעות אירוסין? לפי מה נחליט איזו טבעת לרכוש? טבעות אירוסין זהב לבן או טבעות אירוסין זהב צהוב. מחקרים הוכיחו כי שלושה גורמים הם המשפיעים יותר מכולם בנושא האופנה של טבעות האירוסין ,אנשי קולנוע מפורסמים, חברות מפורסמות המייצרות טבעות אירוסין ודעת הציבור.

טבעות אירוסין, כמו כל דבר אופנתי, מושפעות מטרנדים עולמיים. מי קובע אתהאופנה האחרונה של טבעות אירוסין? מי מחליט איזו טבעות נרכוש? טבעות אירוסין זהב לבן או אולי טבעות אירוסין זהב צהוב. מחקרים רבים הראו כי כמה גורמים הם המשפיעים יותר מכולם בנושא האופנה של טבעות האירוסין ,אנשי קולנוע מפורסמים, חברות מובילות המייצרות טבעות אירוסין ודעת הציבור. קטלוגים ותערוכות אשר בהם מציגות היצרניות המובילות ברחבי העולם קו חדש ואחר של טבעות אירוסין , מהוות מודל העתקה , חברות רבות מאוד יעתיקו את הדוגמות, ומיד נגלה את הקו החדש על אצבעות ידיהן של הכלות הצעירות.


טבעות אירוסין - כדי להגשים את החלום

 • · כל אחת מבינינו אוהבת לחלום על היום הגדול אשר בו היא תקבל טבעת אירוסין. טבעות אירוסין מהוות חלק חשוב בכל הצעת נישואין. טבעות אירוסין הינן גם השקעה כלכלית. בנוסף לערך הרגשי , טבעות אירוסין הן גם השקעה כספית. אם בעתיד נרצה טבעת בסגנון שונה או אולי עם יהלום גדול הרבה יותר , נוכל למכור ולהחליף את הטבעת.

  · טבעות אירוסין נחלקות לשני סגנונות, טבעות אירוסין קלאסיות וטבעות אירוסין בעלות מראה ייחודי ושונה. בכל טבעות אירוסין בסגנון קלאסי נהוג לשבץ במרכז הטבעת אבן יהלום או אבן חן שונה. כאשר נבחר טבעת מקורית ושונה , תוכלו להוסיף מספר אבנים קטנות עם אבנים טובות וגם סוגים רבים של אבני חן.
טבעות אירוסין זהב לבן – זהב בצבע לבןאו אולי בצבע צהוב צהוב?


 • · ברוב הפעמים, רוב הנשים במדינת ישראל בוחרות טבעות אירוסין זהב לבן. נהוג לחשוב לחשוב כי לנשים עם עור כהה יכולות להתאים טבעות אירוסין זהב לבן. לנוכח השמש היוקדת במדינתנו, לרוב הנשים יש עור כהה. בניגוד לנשים עם עור בצבע כהה, למי שיש עור בצבע בהיר יתאים הרבה יותר טבעות אירוסין זהב צהוב.

  · טבעות אירוסין זהב לבן יכולות להתאים לשילוב של יהלומים בהירים ונקיים. אם היהלום פחות נקי, ראוי לרכוש טבעות אירוסין זהב צהוב .

  ·מי שמעדיפה מראה קלאסי , תבחר טבעות אירוסין זהב צהוב. טבעות אירוסין זהב צהוב הינן טבעות מסורתיות שאותן רכשו כלות צעירות במשך מאות רבות של שנים. לטבעות האלו יש סגנון עתיק ומיוחד.

  · טבעות אירוסין נדרשות להתאים למבנה היד של האישה העונדת אותן. לאישה עם גוף רחב ויד גסה מתאימות טבעות אירוסין גדולות יותר עם נפח המשובצות ביהלומים מרשימים , לעומת זאת לאישה קטנה ושברירית מתאימות טבעות אירוסין עדינות יותר וקלאסיות.

  · לא רק טרנדים עכשוויים משפיעים על ההחלטה איזה טבעות לרכוש, טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות אירוסין זהב לבן. בתרבויות שונות ובעדות רבות יש מסורת עתיקה של טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות אירוסין זהב לבן. בתרבויות אלו אוהבות הכלות הצעירות להמשיך את המסורת העתיקה של הסבתות ושל האמהות.

בשיתוף פעולה עם קופירייטינג והפצת מאמרים
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 7 =