טיולי תרמילאים

טיול תרמילאים יכול להתאים לכל אחד, בכל גיל ובכל שלב בחיים. בין אם אתם חיילים משוחררים, סטודנטים בחופשת סמסטר או זוג נשוי עם ילדים, אף פעם לא מאוחר או מוקדם מדי לצאת ולחקור את העולם

טיול תרמילאים יכול להתאים לכל אחד, בכל גיל ובכל שלב בחיים. בין אם אתם חיילים משוחררים, סטודנטים בחופשת סמסטר או זוג נשוי עם ילדים, אף פעם לא מאוחר או מוקדם מדי לצאת ולחקור את העולם. הדרך הטובה ביותר לגלות מקומות מיוחדים, ללמוד על תרבויות ועל חיים אחרים היא באמצעות טיולי תרמילאים.

לטיול תרמילאים יש מספר מאפיינים שמבדילים אותו מטיול רגיל בחו"ל. התרמילאים מגיעים בעיקר ליעדים אקזוטיים והרפתקנים, מצויידים בתיק גב גדול (מוצ'ילה) בו הם נושאים את כל ציודם ונעים ממקום למקום באופן עצמאי ובאמצעות תחבורה מקומית זולה. משך הטיול הוא ארוך יחסית ובכל מקום בו שוהים זמן השהייה גמיש ויכול להשתנות בכל רגע נתון. המטרה המרכזית בטיול תרמילאים היא לחוות את אורח החיים המקומי ולדעת את המקום במינימום הוצאות ומקסימום חוויות. לכן, מקומות הלינה הם בדרך כלל אכסניות זולות וכך גם אמצעי התחבורה ושאר ההוצאות.

תכנון טיול תרמילאים
תכנון טיול תרמילאים בחו"ל מתחיל מבחירת היעד. היעדים הפופולאריים ביותר הם המזרח הרחוק, דרום אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד, אך גם יעדים שונים באירופה ובצפון אמריקה צוברים תאוצה והופכים להיות מבוקשים בעבור תרמילאים מרחבי העולם. לאחר בחירת היעד ותכנון נכון של מסלול הטיול, חשוב מאוד להתייעץ עם רופאים ויודעי דבר בנוגע לחיסונים נדרשים וכללי זהירות בהם יש לנקוט. רמת התברואה והרפואה במדינות שונות במזרח הרחוק לא כל כך מפותחת ולא כדאי לקחת סיכונים מיותרים, התחסנו בארץ מבעוד מועד על מנת למנוע הדבקות במחלות כאלו ואחרות. כמו כן, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל, כזה המתאים לתרמילאים ומכסה פעילויות של ספורט אתגרי המשולבות בטיול ונותן שירותים של חילוץ והצלה. בעת תכנון טיול תרמילאות מומלץ לבחון הצעות שונות לכרטיסי טיסה, לברר מהן עלויות המחייה ביעד (על מנת לקחת בחשבון את ההוצאות הכרוכות) ולבדוק האם יש צורך באשרת כניסה מיוחדת.

טיולי תרמילאים – יעדים פופולאריים
כאמור, המזרח הרחוק, יבשת דרום אמריקה, ניו זילנד ואוסטרליה הם יעדים פופולאריים של טיולי תרמילאים בחו"ל. כל אחד מיעדים אלה מספק חווית טיול ייחודית והרפתקנית בפני עצמה. במזרח הרחוק נהוג לטייל בתאילנד, הודו, נפאל וסין ואילו בדרום אמריקה היעדים המובילים הם ברזיל, ארגנטינה וקולומביה. כמו כן, ישנם תרמילאים רבים אשר מעדיפים לטייל בארה"ב ואף ביעדים שונים באירופה כמו נורבגיה ורומניה. טיול תרמילאים במזרח הרחוק נחשב לטיול יחסית רגוע, באוירת שנטי נינוחה ומאפשר להתנתק מהחיים העירוניים ומהלחצים של חיי היום יום. התרבויות המרתקות והמעניינות, העולם הרוחני, מסלולי הטרקים, החופים הלבנים, המסיבות וחיי הלילה התוססים מושכים תרמילאים מרחבי העולם לטייל במזרח הרחוק. לעומת זאת, דרום אמריקה היא היעד המושלם לחובבי הטבע הפראי, יש בה יערות גשם רבים וזנים נדירים של בע"ח, אפשר לערוך טרקים ולהשתתף בפעילויות אקסטרים מאתגרות וללמוד על תרבויות עתיקות שחיו במקום. בכל מקום אליו תגיעו לטיול תרמילאים תוכלו למצוא אינספור אטרקציות ואתרים מעניינים בהם כדאי לבקר.

קישור: תרמילאים

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ibp ltd

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 11 =