הפעלה למסיבת רווקות – להשתחרר מהמתח לפני החופה

הפעלה למסיבת רווקות
לעתים נדמה כי החתונה היא רק תירוץ לארגן מסיבת רווקות. מדובר על מפגש חברתי שמח ביותר, המאחד חברות טובות באווירה מיוחדת לקראת אירוע מרגש ביותר. ארגון המפגש הפך לנישה מצליחה בפני עצמו הכולל תכנונים ומשימות רבות ובחירה של הפעלה למסיבת רווקות מתוך המגוון הרחב הקיים בשוק.


מכיוון שמסיבת הרווקות היא הזדמנות חד פעמית ומוצלחת ביותר לעשות משהו שונה, מקורי ומיוחד, ולרוב מדובר במשהו שהכלה וחברותיה תמיד רצו לנסות או לחוות, רבות בוחרות במארגן או בספק חיצוני בכדי לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח, בניגוד למסיבת ריקודים או לבילוי שגרתי במסעדה.
סדנאות בישול הפכו בשנים האחרונות לאופציה מועדפת בקרב מארגנות המסיבה: בין אם מדובר על כלה החובבת בישול ובין אם היא חסרה כל ניסיון קולינרי, מדובר על הפעלה כייפית ויצירתית שניתן גם ללמוד וליישם ממנה הרבה בחיים האישיים. נישות ספציפיות יותר של הפעלה למסיבת רווקות בתחום זה, כמו פיסול בבצק סוכר או סדנת שוקולד זוכות לפופולריות רבה גם הן. לרוב מועברות סדנאות אלו על ידי שף או קונדיטור המלווה את המסיבת בבדיחות ובאביזרים משעשעים שתואמים את המעמד והנסיבות. בשיאה של הפעילות אוכלות ונהנות המשתתפות מהתבשילים שהכינו.
סגנונות אחרים של מסיבת רווקות כוללים גם מרצה או יועצת בתחום מסוים, כמו סקסולוגית, נומרולוגית, קוראת בקלפים, יועצת תדמית, מאפרת וכ"ו. גם בדרך זאת ניתן להרחיב את האופקים, להעשיר את הידע ואף לזכות לשאול שאלות ולהתייעץ באווירה אינטימית וחברית, המשלהבת לא אחת את האווירה ומשעשעת את המשתתפות. הפעלה למסיבת רווקות אינה שלמה בדרך כלל ללא מזון ומשקאות התורמים גם הם לאווירה השמחה ולהשתטות של הכלה המיועדת. אין ספק כי זוהי סיבה למסיבה בפני עצמה, המווה את אחד מהשיאים הקשורים בחתונה.
אור ארדלי בנו - Piece Of Cake
עוגות מעוצבות וסדנאות בבצק סוכר
or@piece-of-cake.co.il
לפרטים נוספים - 052-2808007
אתר האינטרנט שלנו - http://www.piece-of-cake.co.ilאנו מציעים לכם מבחר של עוגות מעוצבות מבצק סוכר - עוגות יפהפיות המעוצבות בהתאמה אישית ומגשימות את חלומכם. העוגה שתקבלו היא יצירת אומנות המשלבת יופי וטעם נפלא. ברגע שנתתם בעוגה שלנו את הביס הראשון, אתם פשוט יודעים, שהעוגה הזו גם יפה מבחוץ – וגם נפלאה מבפנ
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 11 =