הפעלה ליום הולדת

הפעלה ליום הולדת

מסיבות יום ההולדת של השנים האחרונות הן כבר הפקה לכל דבר. לדוגמא, טקס הבאת העוגה כבר לא מאפשר להסתפק בפחות מעוגה מעוצבת ומקושטת, ובאופן דומה הילדים של היום כבר לא יתפשרו על פחות ממופע שתפור במיוחד בשבילם


. הדרישות הגבוהות הולידו ענף משגשג של הפעלות מיוחדות שנועדו לימי הולדת. בחירת הפעלה ליום הולדת מתוך שפע האפשרויות של הפעלות אותן ניתן למצוא כיום היא בחירה שיכולה להשפיע על כל האווירה שתיווצר בחגיגת יום ההולדת, ובהתאם לכך על מידת שביעות רצונו של חתן השמחה (או כלת השמחה כמובן).

להורים המתכננים מסיבת יום הולדת לילדם, כדאי מאוד להתחיל ולחשוב על ההפעלה שתעמוד במרכז החגיגה כמה שבועות מראש, כדי שיוותר זמן להשוות בין כמה אופציות. השיקול הראשון בבחירת ההפעלה צריך להיות עד כמה היא מתאימה לגיל המוזמנים. ישנם ליצנים ולהטוטנים שמתמחים ביצירת דינאמיקה קבוצתית אצל ילדים בגיל הגן, אך אם הילד כבר גדול הוא עשוי להעדיף סוג אחר של הפעלה ליום הולדת. השיקול השני שצריך לעמוד לנגד עיניו של כל הורה שמארגן מסיבת יום הולדת הוא האם ההפעלה מתאימה לבנים או לבנות, או שמדובר בהפעלה שילדים משני המינים ייהנו ממנה.

בנוסף להתאמת ההפעלה לגיל ומין קבוצת הילדים שחוגגת את יום ההולדת, כדאי לברר האם היא דורשת ציוד מיוחד או מקום ספציפי. ישנן הפעלות שיכולות להתקיים בבית או בחוץ, ובעונות השנה המתאימות יש להיבט זה חשיבות בהחלטה. חשוב לשוחח עם המפעיל לפני האירוע כדי לוודא שהבית שלכם יאפשר לו לקיים הפעלה ליום הולדת שלא תצטרך להיות מוגבלת על ידי התנאים הפיזיים של מקום האירוע. לדוגמא, ישנן הפעלות ספורטיביות יחסית שדורשות חצר או גינה כמו תחרויות ספורט, ולעומתן הפעלות ביתיות כמו תיאטרון בובות או סדנאות יצירה בחומר.
אור ארדלי בנו Piece Of Cake
עוגות מעוצבות וסדנאות בבצק סוכר
or@piece-of-cake.co.il
לפרטים נוספים 052-2808007 -


אנו מציעים לכם מבחר של עוגות מעוצבות מבצק סוכר - עוגות יפהפיות המעוצבות בהתאמה אישית ומגשימות את חלומכם. העוגה שתקבלו היא יצירת אומנות המשלבת יופי וטעם נפלא. ברגע שנתתם בעוגה שלנו את הביס הראשון, אתם פשוט יודעים, שהעוגה הזו גם יפה מבחוץ – וגם נפלאה מבפנ
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 5 =