אתר הקוסמטיקה של ישראל

כל עולם הקוסמטיקה והאופנה במקום אחד
אתר הקוסמטיקה של ישראל נבנה על ידי מעצבת האתרים המצליחה ואשת העסקים נופר סרורי ומכיל בתוכו את כל המידע אודות עולם הקוסמטיקה והאופנה.

מי מאיתנו לא חלמה להיות להיות כמו קארי ברדשאו מ "סקס והעיר הגדולה",לחיות בעיר הגדולה,להסתובב בחנויות של דונה קארן או ניקול מילר,להחליף גברים כמו גרביים וללבוש מותגי אופנה,זה פנטזייה שעברה לכל אחת מאיתנו לפחות פעם בחיים(או במקרה שליכל הזמן).

אבל מה לעשות אנחנו לא חיים במדינה עם בתי אופנה גדולים כמו בארצות הברית,מילאנו או פריז,לכאן הכל מגיע מיובא לכיכר המדינה או לקניון רמת אביב מה שנותן לאנשים בעלי הכנסה גבוהה בלבד הזדמנות ללבוש מותגי אופנה אופנתיים ומובילים.

בדצמבר 2010 עלה אתר קטן וחמוד שמהסתכלות ראשונית נראה אפילו חובבני של מעצבת האתרים המצליחה נופר סרורי בת ה-18,סרורי למרות גילה הצעיר בעלת ניסיון רב ביצירת אתרי אינטרנט לילדים ובני נוער יצרה אתר קטן שנותן מיד מקיף על בתי אופנה האופנה המצליחים בעולם כמו קרולינה הררה,פאקו רבאן,שאנל וכו......,מחלק דוגמיות של בשמים מובילים כמו אקסדה,בוס ולקוסט,מכיל בתוכו שלושה ערוצי אופנה לצפייה ישירה,מחלק כל חודש פרסים מעולם הקוסמטיקה והאופנה במסגרת "החידה החודשית" אך הכי חשוב לדעתי מכיל בתוכו מידע עבור נערות צעירות על איפור נכון,הגיינת העור,אכילה נכונה וכו.....

יאמר לזכותה של סרורי שהטריק של יצירת אתר שנראה "חובבני ופשוט" עבד מצויין בזכות מבנה אתר ילדים ובני נוער מוצאים בו קהילה קטנה ושקטה וממליצים עליו בפורמים רבים בארץ ובעולם.

לסיכום אני ממליצה לכל אחד לבקר "באתר הקוסמטיקה של ישראל".
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 9 =