עבודה בלוס אנג'לס עיר הכוכבים

עבודה בלוס אנג'לס היא עבודה בעיר הכוכבים הנוצצת שבה חיים ומתפרעים השחקנים ההוליוודיים המפורסמים. מי שמעוניין לעבוד בעיר צריך לקחת בחשבון שהסיכוי לפגוש פנים אל פנים את הסטארים הוא גבוה מאוד

עבודה בלוס אנג'לס היא עבודה בעיר הכוכבים הנוצצת שבה חיים ומתפרעים השחקנים ההוליוודיים המפורסמים. מי שמעוניין לעבוד בעיר צריך לקחת בחשבון שהסיכוי לפגוש פנים אל פנים את הסטארים הוא גבוה מאוד ושכדאי לא להתעלף בזמן שזה קורה. עוד כדאי לקחת בחשבון שמומלץ מאוד, כשמגיעים ללוס אנג'לס למטרות עבודה, לא לשכוח לבלות, לצאת לפאבים, לבקר באופלני ההסרטה ובשאר האטרקציות של העיר. את חלק ממקומות הבילוי, (פאבים, מסעדות ומועדונים), נוהגים הכוכבים לפקוד בקביעות, כל סלבריטי יש לו את ה'בית' שלו, המועדון או המסעדה שאהובים עליו או עליה במיוחד. אבל חוץ מהפולקלור מחוץ לשעות העבודה, אפשר להרוויח מהמיקום האטרקטיבי גם תוך כדי עבודה בלוס אנג'לס ולזכור שעובדים בעיר שמתגלגל בה הרבה כסף, שיכול להגיע גם לכיס שלכם.

עבודה בלוס אנג'לס וישראלים
יש לא מעט ישראלים שעובדים בלוס אנג'לס, זוהי מסורת ארוכה שנמשכת שנים רבות. בהתחלה, לוס אנג'לס הייתה מנוהלת על ידי יהודים, אבל זה קרה עוד לפני שקמה מדינת ישראל. בשנות השישים התחילו להגיע ישראלים במטרה למצוא עבודה בלוס אנג'לס ולהתברג לתוך תעשיית הסרטים, הזוהר והבילויים, שהניבה הרבה מאוד כסף למי שהצליח להכנס לתוכה. היום ישנם מעט ישראלים שעובדים ממש בתוך התעשייה, (בתור מפיקים, במאים, שחקנים), והרבה מאוד ישראלים שעובדים בשולי התעשייה: מנהלים מסעדות, חנויות ומקומות בילוי, מספקים הדרכה לתיירים בעיר, מציעים שירותים שונים ועוד. הרבה מהם הגיעו במטרה להתחיל עבודה בלוס אנג'לס ומצאו את העיר נוחה ורווחית כל כך, עד שנשארו לגור בה. מי שמעוניין בכסף, מוצא שהעיר נוחה מאוד ומספקת הרבה אפשרויות להרוויח.

עבודה בלוס אנג'לס והיתרונות של הסלבריטיז
הכסף הגדול באמת נמצא עדיין בתוך תעשיית הסרטים, לשם כבר קשה יותר לחדור, אבל אפשרי יותר לעשות את זה אם נמצאים בלוס אנג'לס. זהו אחד היתרונות של עבודה בלוס אנג'לס למי שרוצה לפלס את דרכו אל תוך תעשיית הסרטים ולהפוך למיני סלבריטי בעצמו. גם מי שזו לא השאיפה שלו בחיים יגלה שנחמד מאוד לפגוש פרצופים מוכרים מהמסך באמצע הרחוב, לשבת שני שולחנות לידם במסעדה או למצוא אותם פוקדים את מקום העבודה, (שלכם), בקביעות. זה לא רק נחמד אלא גם רווחי, לסלבריטיז יש כידוע הרבה מאוד כסף ונטייה לבזבז אותו. אם למשל עובדים במכירות יש סיכוי גבוה שיגיע איזה כוכב ויזרוק כמות בלתי נתפסת של כסף דווקא בעגלה או בחנות שלכם. זה החלק היותר פרקטי של עבודה בלוס אנג'לס וכאן מתחילים כבר רווחים ממשיים.

להתחיל עבודה בלוס אנג'לס
עבודה בלוס אנג'לס אף פעם לא הייתה חלום בלתי אפשרי, ומי שרצה לעשות את זה פשוט קנה כרטיס, התקשר לאיזה בן דוד רחוק מצד החמות, וקיווה לטוב. היום התהליך קצת יותר וודאי ולא חייבים להמר על כל הקופה: אפשר לבדוק מהארץ אפשרויות עבודה, יש חברות מסודרות שעוזרות להתארגן בלוס אנג'לס, (למצוא דירה, לסדר אישורי עבודה וכו'), ואין כבר צורך להשקיע כסף בלי לדעת על איזה מקום עבודה תיפלו. חלק מהמעסיקים מוכנים לקבל גם עובדים שאין להם אנגלית טובה במיוחד, אבל זה לא חדש: יש בלוס אנג'לס ישראלים לשעבר שנמצאים בעיר כבר עשרים שנה ועדיין מדברים באנגלית ישראלית. מי שרוצה לעשות את זה וחושש שהאנגלית שלו לא טובה או שהוא לא ימצא מקום עבודה בלוס אנג'לס, יכול להירגע - או לחפש תירוצים אחרים.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ibp ltd

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 6 =