ארומתרפיה ואסטרולוגיה-שמני מפתח


אחת מהשיטות לבחירת שמן למטופל בנוסף לשיטות הקימות, היא לפי המזל בגלגל המזלות שנקרא שמן מפתח-זהו שמן אתרי שמשקף בדרך כל שהיא את תכונותיהם של מזל מסוים בגלגל המזלות.
כאשר בוחרים שמנים אתריים לריפוי,רצוי לזכור מהו שמן המפתח וניתן לשלבו עם שמנים אחרים
כדי לענות על צרכי הטיפול. אין להשתמש בשמני מפתח בצורה לא גמישה, שמן מפתח בא להוות כלי עזר נוסף למטפל. אפתח במזל טלה שפותח את גלגל המזלות
מזל טלה- הרוזמרין הוא שמן המפתח ,הוא מחמם ומעורר ובעל ריח חריף שניגש ישר לעניין,כפי שבני מזל נוטים לעשות. בתערובת שמנים הוא דומיננטי מאוד ומשתלט על ריחם של שמנים אחרים. שיח הרוזמרין חזק וגדל מהר, והא אחד הצמחים הארומטיים שפורחים ראשונים באביב. שמן הרוזמרין מצוין נגד כאבי ראש,סינוסיטיס והצטננויות, שבני מזל טלה סובלים מהם לעיתים. הוא מסייע לחידוש האנרגיה אחרי מאמץ יתר, מחזק שרירים שנחלשו ומרענן מוח עייף. זהו צמח שמתקשר לשמש.
מזל שור-ורד הוא שמן המפתח, המהווה התגלמות היופי החזותי והחושני.הוא מייצג את אהבתם של בני שור למותרות ולהנאות החושים. זהו אחד השמנים האתריים היקרים ביותר, מה שמזכיר לנו שבני מזל שור יודעים להעריך דברים בעלי ערך. הצד החזק של מזל שור מתבטא בעובדה ששיחי ורדים מסוגלים לגדול בכל אדמה. הם נאחזים בה בעקשנות וסוגלים לשרוד בתנאים שהיו מתגברים על צמחים חלשים ומחסלים אותם.
מזל תאומים-ריחן הוא שמן המפתח, הו מבהיר את החשיבה-זה אחד התפקודים של בני מזל זה. זה צמח מגוון מאוד- תכונה נוספת של בני מזל תאומים.ניחוח השמן דומה מאוד לריחו של הצמח,הנאה והתרגעות, המשקפים את הצד החברתי של בני מזל תאומים.
מזל סרטן-בבונג כחול(קמומיל)זהו שמן אימהי מרגיע ומלטף,עדין דיו כדי שאפשר יהיה להשתמש בו עם תינוקות,וטוב לטיפול בבעיות רבות בתינוקות. מזל סרטן מתקשר לקיבה . ידוע שהבבונג טוב להקלה של כאבי בטן, דלקת מעיים, דלקת קיבה ושלשולים, במיוחד אם נובעים ממתח וחרדה.לכל סוגי הבבונג השפעה דומה ,אך הבבונג הכחול מתאים יותר למזל סרטן משום צבעו הכחול המתקשר ליסוד המים.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יקיר בן חיים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 12 =