מה שחברות הביטוח לא רוצות שתדעו

הרכב שלכם ניזוק ואתם צריכים להכניס אותו לטיפול?
כאן תוכלו לראות אילו דברים עליכם לדעת בפעם הבאה,
אלו הם הדברים שחברות הביטוח לא רוצות שתדעו


בעלי רכב מה שחברות ביטוח לא רוצות שתדעו:

רכב ניזוק בתאונה מכול סוג שהוא בידכם לבחור איזה מוסך להכניס את הרכב לצורך תיקון חברות הביטוח .

סוכני הביטוח או יבואני הרכב אינם רשאים להפנות או להציע או להעדיף לתיקון במוסך מסוים כזה או אחר אתם ורק אתם זכותכם לקבוע על איזה מוסך לתיקון הרכב תיקון רכבכםזה בידכם תיקון תאונה זה עיניון רציני אל תתנולחברות ביטוחולמוסכי ההסדר לפתות אתכם (רכב חלופי או ביטול הישתתפות עצמית )אל תתנו יד לפגוע בשיקול דעתכם שמרו על מישפחתיכם ורכושכם.

רכבכם ניפגע מתאונה בעל הרכב מיתקשר לסוכן הביטוח שלו כדי לדווח על התאונה שנגרמה לרכב שלו ממלא טופס תביעה ומעביר אותה לסוכן במישרד סוכנות הביטוח. סוכן הביטוח מציג לבעל הרכב את מוסכי ההסדר של חברת הביטוח .

את רשימת השמאים העובדים עים חברת הביטוח(עושות דברם)ובדרך עקיפה מעסיקה של המוסך ושל השמאי בחברות הביטוח יושב שמאי בקר השולט בשיקול הדעת של שמאי והשולט במוסך בנושא החלפים והעבודה ץ כאן הבילבול שולט להכניס את הרכב במוסך הסדר לקבל רכב חלופי או למוסך רגיל חברות הביטוח מרוויחות מכול העולמות מהשמאי חוות דעתו(חלקים תחלפים זולים וברוב המיקרים לא בטיחותים )הנמוכה עלויות תיקון נמוכות עבודה כמו פחוחת מכונאות חשמל רפדות וצבע .

מי שניפגע זה הרכב שמתוקן בטיב תיקון נמוך במוסך הבטיחות של הנוסעים ברכב (תיקון בחלפים משומשים או תחליפיים )למשל מגן קידמי מגן תחליפי עלותו נמוכה כרבע ממחיר מגן מקורי מגן תחליפי כושר הספיגת האנרגיה בתאונה קטן ולכן בתאונה הבאה הנזק לתא הנוסעים פח חזית או השלדות יהה עמוק יותר את הרכב שלכם אפשר לתקן במוסך יבואן ושם יטפלו ברכב שלכם בחלקים מקוריים ובטחותים יותר וטיב העבודה יהה לפי אמות מידה קפדניות של יצרן הרכב יש עוד אופציה לתיקון הרכב שלכם קבלו מישמאי נטרלי חוות דעת לרכב שלכם ובקשו את עלות הנזק בכסף (פיצוי ללא חשבוניות )במיקרה זה לא ישולם מע"מ דעו כי בידכם בטיחות ילדכם ומישפתכם אל תבחרו את הדרך הקלה והנוחה כי זה רכושכם

המידע הכתוב בדף זה מהווה יעוץ ראשוני בלבד ואינו תחליף לייעוץ ובדיקה מקצועית על ידי שמאי רכב מוסמך. כל שימוש במידע ו\או נזק או הפסד הנגרם כתוצאה מכך הינו באחריות המשתמש\ת בלבד!

מתתיהו בשארי - שמאי רכב מוסמך
שמאי על גלגלים
טלפון: 1-800-202-770
אתר: בדיקת רכב לפני קניה


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם מתתיהו בשארי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 5 =