איך לתכנן את בר הממתקים שאתם באמת רוצים?

בר ממתקים/ בר מתוקים הוא חלופה כיפית ומיוחדת לבר הקינוחים הרגיל שכולנו כבר ראינו והשתעממנו. בר ממתקים, בר מתוקים איכותי נוסף על כך הוא חוויה מקורית לכל האורחים באירועים כמו חתונות או אירועים משפחתיים.

בר ממתקים/ בר מתוקים הוא חלופה כיפית ומיוחדת לבר הקינוחים הרגיל שכולנו כבר ראינו והשתעממנו. בר ממתקים, בר מתוקים איכותי נוסף על כך הוא חוויה מקורית לכל האורחים באירועים כמו חתונות או אירועים משפחתיים.

אם אתם מוכנים לעשות ניסיון בתכנון בר הממתקים שלכם, ריכזתי עבורכם את הנקודות מהן כדאי להתחיל את תכנון בר הממתקים שלכם.

שלב ראשון: בחרו את הממתקים המתאימים ביותר לבר הממתקים שלכם.

השלב הזה הוא השלב הכי כיפי והכי טעים מכל שלבי התכנון של האירוע ובר הממתקים שלכם. אם אתם מכירים את האורחים שלכם, זה הולך להיות גם השלב הקל ביותר!

כשאתם בוחרים את הממתקים לבר הממתקים / המתוקים שלכם, תדאגו לבחור את הממתקים שלא רק אתם אוהבים אלא שהאורחים שלכם הכי ייהנו מהם, אם אתם בוחרים את בר הממתקים לאירוע של ילדים, לכו על הממתקים הילדותיים ביותר, הרי בשביל זה בדיוק אנחנו עושים את בר הממתקים.
צבעים חזקים ומגוונים יותר, וממתקים אהובים הם מתכון מנצח.
מכינים את בר הממתקים לאירוע רשמי יותר עבור אורחים מבוגרים יותר?
כדאי לשלב את בר הממתקים כבר בקבלת האורחים. כמובן, מומלץ לבחור ממתקים למבוגרים כמו ממתקי גורמה משוקולד איכותי יותר, וממתקים שמתאימים יותר למבוגרים. אבל חשוב לא לשכוח שבכל מבוגר מסתתר ילד!

אפשרות מוצלחת במיוחד תמיד,שילוב וערבוב ממתקים מגוונים ורבים ככל הניתן.ניתן לשלב בבר הממתקים סוגים שונים של ממתקים כמו ממתקים בעטיפות , לא עטופים, שוקולד, גומי , קשים ורכים.

שלב שני: המראה של בר הממתקים שלכם
המגשים , צלחות ההגשה והכלים שבבר הממתקים שלכם משמשים לאפקט ה"וואו":

מצד ראשון, כלי ההגשה שמתאימים לבר ממתקים בדרך כלל מורכבים מסוגי פלסטיק שקופים שונים, או כלי הגשה מפוארים.
שדרוג מיוחד הוא להשתמש בכלי הגשה צבעוניים לתצוגה מפוארת באמת. כלי ההגשה צריכים להתאים באופן מושלם לבר הממתקים שלכם: מיקום, גודל התצוגה וסוג הממתקים שבחרתם, כאשר חשוב להתחשב בנגישות ונוחות של האורחים שלכם להגיע לממתקים.

אם אתם מחליטים להשתמש בבר הממתקים כמתנה נוספת שהאורחים יכולים לקחת עמם הביתה, בחירה בכלי הגשה קטנים ומתאימים ללקיחה הביתה היא אפשרות טובה מאוד.

מצד שני, כלים לממתקים לא עטופים הם נקודה קריטית לשמירה על ההיגיינה ועל איכות בר הממתקים. אנחנו לא רוצים מצב בו האורח נוגע במספר ממתקים אך לוקח רק ממתק אחד.

טיפ:
שמירה על טריות היא נקודה חשובה כאשר אתם מגישים ממתקים לא עטופים כחלק מבר הממתקים שלכם, לכן מומלץ לבחור בכלי הגשה עם מכסים.
שמירה על טריות לאורך האירוע ומניעה של פגיעות בממתקים כתוצאה מקישוטים או משקעות וכו'...
כמובן שכלים או אפשרות של לקיחת הממתקים הביתה היא הכרחית וחשוב לשמור על הרעיון בראש.

שלב שלישי: סידור בר הממתקים שלכם.
יש את כל הממתקים והגיע שלב סידור בר הממתקים!

צריך לבחור את המיקום של בר הממתקים שלכם, בהתאמה לסוג אירוע שלכם.
בר ממתקים בחתונה יכול להיות ממקום בקצוות של שולחנות הכיבוד.
ולעומת זאת, ביום הולדת מיקום בר הממתקים בשולחן גדול במרכז.
אם קשה לכם למצוא את המיקום הטוב ביותר עבור בר הממתקים, בחרו את המקום או המקומות שהכי פחות יפריע לאורחים שלכם, ומצד שני יהיה נוח ונגיש כבר מהכניסה או מההגעה לאירוע.

שחקו בתפקיד מוכר הממתקים בבר הממתקים שלכם!
כאשר אתם ממקמים את כל הממתקים בבר הממתקים ומבצעים את הסידורים שחקו את התפקיד של מוכר ממתקים. עליכם לסדר את הממתקים כך שיהיו נגישים בצורה הנוחה ביותר עבור האורחים שלכם.
אתם יכולים לנסות את הסידור על חברים או בני משפחה לפני היום של האירוע הגדול בשביל לראות איך אורחים ירגישו עם הסידור שלכם.

כדי ללמוד עוד על בר ממתקים איכותי לכל אירוע, אתם מוזמנים להיכנס למפל של ענבל.


קישור: בר ממתקים

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ענבל לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 10 =