עבודות בחול וכסף קל

עבודות בחו"ל מספקות את ההזדמנות לכסף קל או לפחות להרבה כסף בזמן קצר יחסית. לא כל עבודה שמבוצעת בחו"ל נותנת הרבה כסף ולא כל עבודה היא קלה, ולכן המונח כסף קל לא תמיד מתאים

עבודות בחו"ל מספקות את ההזדמנות לכסף קל או לפחות להרבה כסף בזמן קצר יחסית. לא כל עבודה שמבוצעת בחו"ל נותנת הרבה כסף ולא כל עבודה היא קלה, ולכן המונח כסף קל לא תמיד מתאים. אבל אם חושבים על ההשקעה שצריך להשקיע צעיר ישראלי שהשתחרר אתמול מהצבא או צעירה שנמצאת במהלך לימודים, ועל התמורה שהוא או היא מקבלים, המונח 'כסף קל' מתבהר – עבור אותו זמן השקעה, אותן אנרגיות ואותה עבודה, עבודות בחו"ל יספקו פי שתיים, שלוש ואפילו פי חמש יותר כסף. איך זה קורה? למה קל יותר לעשות כסף בחו"ל מאשר בארץ? מהם התחומים הרווחיים ביותר ואיך נראים תנאי השכר? ובאיזה מדינות, ערים ואזורים הכי כדאי למצוא עבודות בחו"ל?

עבודות בחו"ל – למה זה משתלם?
אפילו בחו"ל, הכסף לא גדל על העצים ואי אפשר להרוויח בלי לעבוד. אלא שלעומת ישראל, עבודות בחו"ל מתבצעות בסביבות כלכליות הרבה יותר נוחות. מה הכוונה? שכר הדירה בישראל הוא יקר מאוד, יחסית לשכר הממוצע. הוא עוד יותר יקר יחסית לשכר הממוצע של עובדים בלתי מקצועיים – למשל, חיילים משוחררים או סטודנטים. עבודות בחו"ל מספקות סביבה שבה הפער בין ההוצאות השוטפות: שכר דירה, חשמל, נסיעות וכו' – לבין המשכורת המתקבלת מדי חודש, הוא קטן יותר. כן, יש מקומות בחו"ל שבהם אנשים שחיים על משכורת ממוצעת ומטה מצליחים להחזיק דירה משלהם ולחיות טוב. זה אפשרי כשהמשכורת היא ריאלית ביחס להוצאות, ומי שרוצה יכול אפילו לחסוך. עבודות בחו"ל מספקות לישראלים יתרון נוסף – המשכורות בחו"ל משולמות בדולר, יורו, שטרלינג - מטבעות חזקים בהרבה מהשקל שלנו ולכן כל משכורת כשהיא מומרת לשקלים נראית כמעט דמיונית. כשמשלבים את שני היתרונות האלה – משכורות שהן ממילא גבוהות פלוס יתרון של להרוויח במטבע זר – מקבלים את המשמעות של המונח 'כסף קל' ואת התשובה לשאלה למה כדאי למצוא עבודות בחו"ל דווקא. נכון שלא רק המשכורות וההכנסות הן בדולרים, יורו ושטרלינג אלא גם ההוצאות - אבל השכר בעבודה בחו"ל מאפשר לא רק לעמוד בהוצאות אלא גם לחסוך או לבזבז המון ולחיות טוב – בקיצור, להרוויח טוב ואפילו טוב מאוד. עבודות בחו"ל בסך הכל נותנות הזדמנות לעבוד קשה בדיוק כמו שעובדים כאן, בארץ, אבל באווירה כיפית ונעימה ועם שכר הרבה הרבה יותר גבוה. חשוב להבין שמי שמחפש עבודות בחו"ל ומכוון לעבודות רגועות וסליזיות, שידע שהשכר בהתאם. לא מרוויחים הרבה מלמלצר בבר עם שני לקוחות קבועים וזהו.

עבודות בחו"ל וכסף מהיר
עבודות בחו"ל שבהן יש הזדמנות להרוויח הן עבודות שבהן לומדים את העבודה תוך שבוע-שבועיים, מגלים מוטיבציה, נחישות והתמדה ומוכנים להשקיע. במקרים כאלה, הכסף יבוא מהר ותוך חודש העבודה תהפוך להרבה יותר קלה, וגם הכסף יהפוך לכסף מהיר וקל. כך שהדרך לכסף קל ומהיר בחו"ל היא לשרוד חודש במקום עבודה טוב ורווחי, בענף משתלם ובמיקום טוב – כי אחרי זה הכל פשוט זורם: העבודה, הרווחים וההתקדמות. שווה להשקיע בחיפוש מראש של מקום עבודה טוב, לברר אילו עבודות בחו"ל נחשבות גם רווחיות וגם ריאליות עבורכם, (מבחינת האופי, היכולות, הנסיון אם צריך), ולהתכונן מראש עד כמה שאפשר – לתרגל את השפה, את הביטחון העצמי, את העבודה עצמה (על יבש). ככל שתגיעו מוכנים ככה תוכלו להוציא את המקסימום מכל סוג עבודות בחו"ל שתבחרו.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ibp ltd

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 14 =