בענף בניית אתרי אינטרנט יש הרבה הצעות והרבה מבצעים, פה תקבלו חלק מהתשובות

לכל עסק או חברה יש היום אתר אינטרנט אשר מציג מידע כללי אודותיהם למבקרי האתר אינטרנט ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכל רשת האינטרנט העולמית.
בעצם מדובר כאן יצוג ניכר ביותר לכל עסק. לרוב חברות הם לא מודעים לכך שאתר האינטרנט שיש ברשותם למעשה פניהם וכפי שהוא יוצג ללקוחות פוטנציאלים, כך יקבלו רושם גולשי האתר והקליינטים הרציונליים.

לכל עסק או חברה יש היום אתר אינטרנט אשר מציג מידע כללי אודותיהם למבקרי האתר אינטרנט ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכל רשת האינטרנט העולמית. בעצם מדובר כאן יצוג ניכר ביותר לכל עסק. לרוב חברות הם לא מודעים לכך שאתר האינטרנט שיש ברשותם למעשה פניהם וכפי שהוא יוצג ללקוחות פוטנציאלים, כך יקבלו רושם גולשי האתר והקליינטים הרציונליים.


בעניין בניית אתרי אינטרנט יש הצעות שונות ושונות מכל מנה פרילנסרים ובניהם "חובבנים", עסקים שלא כחוק/לא קיימות בפועל שלא מספקות חשבוניות/קבלות וחיוני להיזהר מאוד בעניין על מנת לא להגיע למצבים אשר אינם נעימים והוצאות כספיות מיותרות לחלוטין כאשר מלהתחילה זה לא היה אמור להיות.


אז מה זה אתר באינטרנט?

כפי שרובכם מכירים קטלוגים כאלה ואחרים או פלאיירים אזי אתר אינטרנט למעשה מקום של מידע שמספק לכלל הגולשים. ידוע שאתר אינטרנט באופן משמעותי יותר מפותח מקטלוג אך המטרה בעצם אותה מטרה, להביא למבקרי האתר ליצור קשר עם החברה.


במקרה והחלטתי לבנות אתר, באילו סכומים אנחנו מדברים ?

מסיבה שהשוק הקמת אתרי אינטרנט פרוץ מכל הבחינות, רצוי מאוד להיזהר מנוכלים למיניהם שמבטיחים דברים רבים ומעניקים משהו שונה ומפעם לפעם גם לא עובד או לא עובד כפי שצריך או בכלל לוקחים מקדמה ומורחים את האתר שבועות רבים כאשר התחייבו ל 22 ימי עסקים לדוגמא.
מצויים מספר של חאפרים.

סוגר 1:

שלא מנפיק חשבוניות/קבלות וכן אומר שנותן ובסופו של דבר משחרר משהו מודפס מהמדפסת ששווה ערך של זה אפס עגול שלא קביל ואינו חוקי.

סוג 2:

מבטיחים שמיים ללקוחותיהם על מנת לגרום להם להישאר ולרכוש מחברתם אתר.

יש סימפטומים רבים אצל עסקים שלא מנוסים ולזהות אותם ניתן רק מהידע שאותו למעשה אין אצל הרוב שותפים פוטנציאלים כי מערכות אינטרנט לא מקימים כל שבוע כדי שנוכל ללמוד לגלות את הבעייתיים.לעניינינו, כיצד אני מגלה מתכנתים שאינם מקצועיים בענף בניית אתרי אינטרנט ?

למעשה אם בונה אתרים טוען אומר שיש לו הרבה מערכות אינטרנט והוא הרבה שנים מפתח בענף ויש לו אתר אינטרנט אבל אינו מוצג שם כלום למעשה ולשאלתכם "אפשר לראות פרויקטים" הוא ממציא תירוצים, זה רמז לנתק קשר ולהמשיך למצוא מפתח אחר. בעיקרון אם אתה שנים פרילנסר ובתחום, לא יכולת להקים אתר מכל העשרות האתרי אינטרנט שפיתחת שאפשר יהיה להציג ללקוחות ? סימפטום של "הסנדלר היחף" אומר לכם משהו ? אם כן, זהו לא המקרה.יש לי קושי לזהות מפתחים שאינם מנוסים, מה רצוי לעשות ?

ראשית לראות את תיק העבודות, להגיע לפרויקטים שמוצגים בתיק העבודות ולראות באזור התחתון שאכן יש זכויות יוצרים לאתר של הבונה האתרים. קיימים מצבים רבים שאין זכויות יוצרים של בונה אתר מסיבות שונות וזה לא אומר שהוא לא בנה את הפרויקט אולם זאת דרך ראשונה.

הדרך השנייה היא שמעדיפים רבים לעשות כאשר הם עדיין בספק, להתקשר לקליינטים ולדרוש חוו"ד אודות הבונה אתרים. איך הוא, האם קיבלו כל מה שהיה בהסכם , כיצד התנהלות ויחסי אנוש ועוד אינפורמציה הנחוצה לכם.


לסיכום!

א. כמו שהינכם מבצעים טסטים בחנויות שונות בעבור מוצרים יחודיים ומוכנים לשלם הרבה יותר כדי לקבל שקט נפשי, יחס טוב, עבודה מצוינת ואיכותית, יחסי אנוש טובים אז צריך לדעת לפעמים כיצד לשלם קצת יותר על מנת לקבל כל זה.ב. אחרי שראיתם את כל האתרי אינטרנט, חייגתם לקליינטים שלו, קיבלתם המלצות חיוביות, תעשו החלטה בנושא.


בברכה, דניאל.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דניאל קול

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 12 =