בית דפוס דיגיטלי - כל נושא שברצונכם לשאול

בית דפוס דיגיטלי הנו דפוס העובד על ידי השיטה הדיגיטאלית, שיטה שבה לא היה ניצול בלוחות דפוס ובאמצעים שונים, אלא המוצר הסופי מתקבל מודפס ישר על גבי גליון הנייר. לבית הדפוס הספרתי יתרונות רבים. תהליך הפקת הדפוס מזורז, ההדפסה מעולה ובעלת דיוק. מעלה נוספת, תמיד יש אפשרות להוציא מהדפוס כמות קטנה ולעשות תיקונים וחידושים בעלות נמוכה.


בית דפוס דיגיטלי הנו בית דפוס העובד על ידי השיטה הספרתית, שיטה שבה לא נעשה שימוש בלוחות אופסט ובאמצעים נוספים, אלא המוצר הסופי מתקבל מודפס היישר על הנייר. לבית הדפוס הספרתי עדיפות רבה. פרוצס הפקת הדפוס יעיל, ההדפסה טובה ואמינה. מעלה נוספת, בכל עת אפשר להכין כמות קטנה ולעשות תיקונים וחידושים בעלויות נמוכות. החיסרון העיקרי של דפוס דיגיטלי הוא שאין בו מגוון רחב של מיני נייר שמתאימים למכונות הדיגיטליות.
בית דפוס דיגיטלי- הזמנת כל עבודה דרך הרשת* ישנם שתי סוגים של בתי דפוס, בית דפוס ודפוס דיגיטלי. הדפוס הדיגיטלי הוא המתקדם ביותר בשטח. בשונה מדפוס האופסט לא נצרך לעשות שימוש בלוחות אלומיניום ושיטת ההוצאה לאור הרבה יותר מהירה. בבתי דפוס האופסט הדפיסו רק כמויות גדולות, גם אם אין צורך בכמות גדולה.* השימוש בדפוס הדיגיטלי זמין, נוח ולא יקר. אפשר לעשות הזמנה של כמעט כל סוג עבודה ובכל גודל שהוא. היתרונות הרבים של הדפוס הדיגיטאלי כמו האיכות הגבוהה, הדיוק, המהירות ועוד הפכו את אופן השימוש בדפוס הדיגיטלי עממי ומצוי ביותר.* בדפוס דיגיטלי קימת אפשרות לבקש הזמנה של דברי דפוס היישר מהכסא. לא צריך ללכת ולבוא עד בית הדפוס. אתרי אינטרנט למכביר מציעים בחירה של עיצוב מקורי מוכן אשר בו אפשר להכניס את הלוגו, את סיסמת הפרסום ותמונות. עוד לפני שמסיימים את הפרוצס ניתן לראות איך תיחזה ההדפסה ואם יש צורך לעשות שינויים.* בית דפוס בשיטה הדיגיטלית פועל על פי הטכנולוגיה היוצרת מיזוג בין מכונת ההדפסה והמחשב. תודות לקשר הזה, נוצרת אפשרות להדפיס במהירות ובהוצאות זולות יותר.* בתי דפוס לא מעטים התחילו לעבוד בשיטת הדפוס הדיגיטלי. רבים מתרכזים בעניינים מסוימים כמו ניירת למשרדים, בשלטים, במודעות פרסום, בהדפסת מעטפות וכדומה.
מדפסות משולבות - בכל מקום יש מדפסת ביתית* מדפסות משולבות הן המצאה חדשנית היוצרת אפשרות לכל משרד בבית להכניס ציוד משרדי, והכול במכשיר אחד.* מדפסת משולבת היא כלי עזר שיש בו סורק אופטי, מדפסת, מודם. באמצעות השילוב ישנה אפשרות גם להדפיס הדפסים מהמחשב האישי, להעביר בסקנר תמונות אל תוך המחשב, לשלוח ולקבל מסמך באמצעות הפקס. מדפסת משולבת חוסכת מקום. בכל שולחן של משרד או בשולחן הכתיבה הביתי נוכל להניח את מכשיר ההדפסה ועדיין ייוותר מקום רב. בשנים האחרונות נמצאות בהשג יד מדפסות משולבות שאינן מחווטות שאותן אין צורך להניח בסמוך למחשב.* לנוכח הקונקורנציה הרווחת בין החברות המגוונות אשר מייצרות מדפסות משולבות, מחירי המדפסות נעשים זולים כל הזמן. אם עד לפני זמן לא רב קניית מכשיר הדפסה ביתי הייתה הוצאה כספית יקרה, היום בכל המשרדים ובכל בית קיימת מדפסת משולבת.
ברניסופט - בית דפוס דיגיטלי בצפון המייבא גם מדפסות דיגיטליות לבתי דפוס.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 8 =