עבודה הבית - אילו מקצועות?

מחפשים עבודה מהבית? בואו לראות מהם המקצועות בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר.
אין אחד שיכול להעיד על עצמו כי מעולם לא חיפש עבודה מהבית. עבודה מהבית מצטיירת בעיני רבים כחלום, פנטזיה מארץ הפנטזיות. היכולת לעשות כסף עם פיג'מה לא נשמע הגיוני, עם זאת תתפלאו ישנם אנשים רבים בארץ ובעולם שעושים את זה כל הזמן. להלן רשימת שלושת המקצועות המובילים לדעתי ביכולת תעסוקה מהבית, מציאת עבודה מהבית ובלי הרבה מאמץ.

פלאשיסטים ומעצבים גרפיים
אם יש לכם את הכישרון ואת הידע להשתמש בתוכנות כמו פוטושופ או פלאש או שניהם יחד(עדיף) סיכויים גבוהים שאמצע אתכם בביתכם עובדים עם פיג'מה, אנשים רבים מהתחום של עיצוב אתרי אינטרנט או עיצוב קטלוגים, פליירים, לוגו ועוד הם אנשים שרוב הסיכויים שהם עובדים עם פיג'מה עליהם ממש ליד המיטה בחדר. אנשים כאלה לא צריכים משרד פורמלי, מי מהם שמעוניין לתת שירות עצמאי יכול לעשות הרבה כסף בזכות עבודה באינטרנט שהוא ימצא ויפרסם את עצמו בה. במקצוע זה ניתן לראות הרבה מאוד הצעות עבודה מהבית, דרושים עבודה מהבית המכוונות בדיוק לאנשים אלו.
מתכנתים
מתכנתים חופשיים הם אנשים שלא מחפשים עבודה מהבית בנרות, אם הם מספיק טובים היא בדרך כלל מוצאת אותם. חברות הי-טק מתחילות או חברות סטרט- אפ מעדיפות שלא לשלם סתם משכורות ולהחזיק משרד גדול אלא לשלם על פרויקטים שאנשים יעשו מהבית שלהם לטובתם והם החברות הי-טק פשוט יגזרו את הקופון על אותו מתכנת, הוא מרוצה הם מרוצים וזה אחד הענפים הפורחים בשוק.
קידום אתרים
בילוי לא ממושך ברחבי הרשת יציג לכם לא מעט בלוגים הנפוצים ברשת כמעט בכל תחום וברמות תפוצה גבוהות במיוחד. מהבלוגים האלה מצליחים אנשים רבים לשבת בבית, לעשות קידום אתרים לכל מיני רעיונות שלהם וכך להרוויח הרבה מאוד כסף.כמו כן, מומחים בתחום העובדים מהבית בדרך כלל לא מקדמים רק פרויקטים של עצמם אלא מקדמים גם עסקים רבים ברחבי הארץ במנוע החיפוש גוגל.
ישנם עוד מקצועות עבודה מהבית, אלו שפרטתי עתה הם נחשבות לעבודה קבועה ולא עבודה זמנית אבל ניתן למצוא גם אחרים, הכל תלוי בהתמדה של החיפוש. הכשרה של אחד מהמקצועות הנ"ל לא אורך זמן רב, בדרך כלל לא יותר משנה. לימוד התכנות שהוא הארוך מבין כולם הוא שנה השאר פחות, כמובן שהכול תלוי ברמת המקום לימוד וכמה שעות לימוד הוא מציע. ההמלצה היא בדרך כלל ללכת ללמוד רק בבתי ספר מוכרים על מנת שבסוף תוכל לספר לאנשים שרוצים להעסיק אותך שלמדת במקום נחשב.


הכול על עבודה מהבית באינטרנט - כסף-קל.נט
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אלכס ר.

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 13 =