סדנאות אפייה

אפיית לחמים
סדנאות אפייה
סדנאות האפייה של BARINA BAKERY הם סדנאות שפונות לקהל שקודם כל אוהב לאפות. מי שאוהב אפייה, בין אם הוא מתחיל או מנוסה ייהנה מהסדנאות האלו.

ספרי בישול ואפייה הם כמו מילון. מי שיודע את השפה ורק חסר לו מילה או שתיים, יכול בהחלט להיעזר במילון. מי שאינו יודע את השפה לא יכול ללמוד לדבר משימוש במילון. סדנאות אפייה הם כמו שיעור ראשון בשפת האפייה.
אני מאמינה שאנשים לא מנוסים שרוצים להכין עוגה בחושה, יכולים לפתוח ספר ולהכין עוגה בחושה ממש טעימה ומוצלחת ללא סדנת אפייה.
לאומת זאת, מי שרוצה להכין לחם, כדאי להתחיל בסדנה.
אפיית לחם לומדים דרך הידיים. יש דברים שאי אפשר ללמוד דרך קריאה.
צריך להרגיש את הבצק, כדי לדעת שהוא לא קשה מדי, רטוב מדי, שהוא דביק בדיוק במידה הדרושה. מה קורה שלשים יותר מדי, כמה בכלל אפשר להתעסק עם הבצק. מה ההבדל בין בצק ללחם ובצק לעוגות שמרים או לדיינישים.
אומרים שאפייה זה מדע מדויק. זה נכון לגבי עוגות ועוגיות וגם לגבי לחמים, אם רוצים שיצא לנו בדיוק אותו הלחם כל פעם. להרפתקנים שאוהבים לנסות דברים חדשים כל פעם, אפיית לחמים זה כיף, כי אפשר לעשות הכל – עד גבול מסוים כמובן.
אם הולכים לסדנת אפייה ובאמת לומדים את היסודות, אפשר אחר כך לאלתר ולעשות איזה לחם שרוצים. אפשר לקחת כל מתכון ולהפוך אותו למשהו אחר. כל אופה יש לו את השיטות שלו, כך שאפשר ללמוד מכמה אופים ורק להרוויח.


סדנאות האפייה של BARINA BAKERY הם סדנאות שפונות לקהל שקודם כל אוהב לאפות. מי שאוהב אפייה, בין אם הוא מתחיל או מנוסה ייהנה מהסדנאות האלו.
הביקוש היום בעיקר הוא לסדנאות לאפיית לחמים, אבל יש כמובן גם סדנאות בנושאים אחרים. כמה: עוגות שמרים, עוגות ועוגיות, קישים וטארטים ועוד.
מקבלים הסברים על חומרי גלם ואיפה כדאי לקנות אותם, על התהליכים של התפיחה, איך כדאי לעבד את הבצקים השונים, איך להמיר מתכונים, איך לאלתר והמון טיפים.
אחרי שעושים את הבצק ביחד, כולם מכינים לחמניות, לחמים, פיצות, פוקצ'ות, חלות ועוד. כל סדנה מותאמת למשתתפים בה. אפשר לבוא בקבוצות קטנות של 5-6 משתתפים. אפשר לבוא לסדנת יחיד, ואפשר גם לבוא בזוגות. אפשר לבוא לשעתיים של כיף עם 10 חברים או חברות, להכין מאפים מיוחדים ולשבת לאכול ביחד. אפשר אפילו לבוא לחגוג יום הולדת ל12-14 ילדים מגיל 5 ומעלה.
כל אחד יכול למצוא את הסדנה שמתאימה לו במדויק.
לסדנת היחיד באים לפעמים אנשים עם דרישות מיוחדות. מאפים ללא ביצים או ללא חיטה וסוכר או כל דרישה מיוחדת אחרת. גם לחולי צליאק יש סדנאות אפייה. סדנאות האפייה האלו מתקיימות בבית הלקוח, מאחר ונדרש איזור עבודה סטרילי מקמחים.
המשותף בין כל סדנאות האפייה של BARINA BAKERY שכל המשתתפים עובדים עם הבצק. כולם מתנסים ואפשר לשאול את כל השאלות מתאי שרוצים. רוב השאלות נענות לפני ששואלים, כי ההסברים מפורטים מאד, לפי סדר העבודה.
בכל הסדנאות לומדים איך לאלתר, כך שאפשר להכין עוד הרבה ווריאציות ולא רק מה שמספיקים בזמן של הסדנה עצמה.
בכל סדנאות האפייה של BARINA BAKERY לוקחים את כל המאפים, שנעשו במשך הסדנה, הביתה. כמו שזה חשוב לבוא ללמוד, להתנסות וליהנות, ככה זה חשוב להביא מאפים הביתה להשביץ!
כל מי שהשתתף בסדנת אפייה, מוזמן להתקשר אחר כך לשאול ולהתייעץ בכל נושא הקשור לאפייה,
או לספר על המאפים שהכינו.
אני שמחה לאומר שהרבה מהאנשים שהשתתפו בסדנאות מספרים שהפסיקו לגמרי לקנות לחמים!!
רינה שביט -Barina Bakery
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם רינה שביט

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 9 =