חברות ביטוח

מי שזקוקים לכיסוי ביטוחי נדרשים לדעת, כי מאחוריהם עומדת חברת ביטוח גדולה הפועלת להבטחת צרכיהם ולמימוש זכויותיהם. במאמר זה נציג בפניכם שתים מחברות הביטוח המשמעותיות הפועלות בשוק הביטוח בישראל – חברת הביטוח הפניקס וחברת ביטוח מנורה המהוות יחד כוח מניע משמעותי עבור לקוחותיהן.


מי שזקוקים לכיסוי ביטוחי נדרשים לדעת, כי מאחוריהם עומדת חברת ביטוח גדולה הפועלת להבטחת צרכיהם ולמימוש זכויותיהם. במאמר זה נציג בפניכם שתים מחברות הביטוח המשמעותיות הפועלות בשוק הביטוח בישראל – חברת הביטוח הפניקס וחברת ביטוח מנורה המהוות יחד כוח מניע משמעותי עבור לקוחותיהן.

חברת ביטוח הפניקס – המפתח מצוי ביחס האישי
חברת ביטוח הפניקס הוקמה בשנת 1949 ומהווה כיום את אחת מחברות הביטוח הגדולות במדינה. בין בעלי המניות של החברה אפשר למצוא את קבוצת דלק (המחזיקה ביותר מחצי המניות), מאיר חברה למכוניות ומשאיות, חברת אקסלנס, וכן חברות הנסחרות בבורסה ומוחזקות בידי הציבור. משרדיה הראשיים של חברת הפניקס שוכנים בגבעתיים וסוכניה פרושים בכל הארץ.
חברת הביטוח הפניקס מתמקדת ביצירת מערכת יחסים אישית עם לקוחותיה, במסגרתה היא מתחייבת לאמינות, למקצועיות ומצוינות, להגינות ולמחויבות מלאה של עובדיה. תחומי הפעילות של חברת ביטוח הפניקס מתמקדים בתחום הביטוח לרכב, הפניקס ביטוח בריאות, ביטוחי רכוש, ביטוח חיות מחמד, ביטוחי חיים וחיסכון לטווח ארוך כמו גם ביטוחי בריאות, ביטוח סיעודי הפניקס וביטוחים כלליים.
חברת פניקס הייתה החברה הראשונה שהעלתה אתר אינטרנט המאפשר רכישת ביטוח רכב דרכו באופן ישיר. מוצר ייחודי נוסף של החברה הוא ביטוח תרמילאים, המיועד למי שנוסעים למזרח הרחוק או לדרום אמריקה, מתנסים שם בסמים בפעם הראשונה ונפגעים. בזכות ביטוח התרמילאים זוכים אלה לחילוץ ושיקום בישראל.

חברת ביטוח מנורה – מאירה את הדרך
חברת מנורה הוקמה בשנת 1935 ומיצבה עצמה כחברה החמישית בגודלה בשוק הביטוח בישראל, כשלרשותה עומדים כ-1200 סוכני ביטוח הפזורים בכל רחבי הארץ. עם רכישת חברת הפנסיה "מבטחים “הפכה חברת מנורה לחברה השלישית בגודלה בתחום ביטוחי החיים והפנסיה. בהמשך, רכשה מנורה גם את חברות הביטוח שומרה וסיני, מה שהפך אותה למובילה גם בתחום הביטוח האלמנטארי. המשרדים הראשיים של חברת מנורה ממוקמים ברחוב אלנבי בתל אביב. להלן מגוון המוצרים הביטוחיים שמציעה חברת מנורה :
1. ביטוחי חיים וקרנות פנסיה, המיועדים לגיל פרישה ולהבטחת רמת החיים של השארים. ביטוחים אלה כוללים נספחים והרחבות בדמות ביטוח אובדן כושר עבודה, מנורה ביטוח סיעודי, ביטוחי חיים למשכנתא ועוד רבים.
2. ביטוח בריאות מנורה, המציעים פוליסות למקרי צורך בניתוחים או בהשתלות בארץ ובחו"ל, פוליסות למקרי מחלות קשות, פוליסות המכסות את עלותן של תרופות יקרות ומאריכות חיים שאינן מצויות בסל התרופות הממלכתי, פוליסות ביטוחי שיניים, פוליסות בריאות לתיירים ולעובדים זרים ועוד.
3. ביטוחי דירה ורכוש, המתייחסים הן לביטוח מבנה והן לביטוח תכולה. ביטוחים אלה מכסים את האפשרות לנזק בנכס כתוצאה מנזקי טבע, פריצה וגניבה, נזקי צנרת, רעידות אדמה ועוד.
4. ביטוחי רכב – ביטוחי חובה, ביטוחי צד שלישי וביטוחים מקיפים.
5. ביטוחים עסקיים המיועדים לבעלי עסקים, לקבלנים, לבעלי משרד וכו'.

תוכניות חיסכון - מי שבכל זאת מעדיפים לחסוך לילדיהם בבנק ?
מי שחוששים מהשקעה באפיקי הבורסה השונים\ביטוח וחשים נוח יותר עם תוכניות חיסכון הבנקאיות המוכרות, יכולים בהחלט לנצל אותם גם עבור חסכונות לילדיהם, זאת באמצעות הפקדה קבועה או שאינה קבועה. מי שבוחרים בתוכניות חסכון המוצעות על ידי הבנקים יכולים לבחור בין תוכניות חיסכון לילדים בריבית קבועה או בריבית משתנה, כשהבחירה ביניהן נתונה לרצונם של ההורים, העדפותיהם, גובה הריבית בעת פתיחת התוכנית כמו גם הצפי לעלייתה או ירידתה לאורך השנים. בשני המקרים האלה, עתידים כספי תוכנית חיסכון לשמור על ערכם לאורך זמן, לפיכך מתאימים מאוד למשקיעים סולידיים במיוחד.דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 10 =