צריך ביטוח דירה? ראה את המידעים בסקירה שכאן .

הערך ביטוח דירה מורכב משני רעיונות ביטוח שונים. סוג 1 הינו ביטוח דירה המבטח את המבנה עצמו ואילו הוא ביטוח דירה שמבטח את התכולה. במאמרון זה נדון במיני הביטוח ונמליץ על המלצות ושיטות הכיצד יתאפשר להנמיך את מחירי הביטוח.הערך ביטוח דירה כולל לפחות שני שיטות ביטוח שאינם זהים. הראשון הוא ביטוח דירה המבטח את המבנה והשני הוא ביטוח דירה שמיועד לבטח את תכולת הבית. במאמר זה נדון בסוגי הביטוח ונוסיף רעיונות ושיטות באיזו דרך נוכל להנמיך את עלויות הביטוח.

ביטוח דירה – מידע על שיטות הביטוח הרצויות


 • ביטוח מבנה מכסה את רוב הנזקים אשר עלולים לקרות למבנה. כל נזק מיכאני שייגרם לצינורות, לקיר, למערכת החשמל, לכלים הסניטריים ועוד יופיע בפוליסה של ביטוח המבנה. הנזקים בתשתית שייגרמו לסניטציה האמורה ישופו לרבות בכל ארוע עקב פריצה, גנבה, נזקיםמהטבע, פיגועי טרור, נזק במזיד וכדומה.

 • ביטוח התכולה – ביטוח תכולה יכלול את רוב הנזקים למינהם שייגרמו לתכולת הדירה, לרהיטי הדירה, למוצרים החשמליים, לטלויזיה, למחשבים, למערכות קול וכד'. רצוי להיות מודעים שביטוח הדירה אינו כולל ביטוח אבני חן או חפצי אמנות מיוחדים. את הללו לבטח בצורה נפרדת.

 • ביטוח דירה אינו מכיל באופן אוטומאטי את שני חלקי הביטוח. ניתן להזמין כל חלק ביטוחי ללא קשר לשני. במידה ו רוצים לבטח גם את הבניין עצמו ובמקביל את תכולת המבנה אמורים לבקש זאת בפוליסת הביטוח.

 • ביטוח עבור דירה בשכירות - בעלי נכס רבים אשר משכירים את הנכסים לשוכרים קונים רק את הביטוח המינימלי. במידה והשוכרים גרים בתוך דירה בשכירות חודשית, כדאי לודא באם ביטוח הדירה שקיים משפה בנוסף את רהיטי המשתכן.

 • במידה ונרצה לספק לדיירי הבית הרגשת בטחון אישי חיוני להתקין בבית עינית לדלת . עינית דיגיטאלית לדלת היא מצלמה סימלית שבאמצעותה אמורים ללראות בצורה מדויקת מי נמצא מאחורי דלת הכניסה. ההוספה של עינית דיגיטלית פשוטה.
   
ביטוח דירה באיזה אופן יש להפחית את עלות הביטוח • רבים מאתנו משלמים או ישלמו משכנתא. תשלום זה כולל את רכיב ביטוח דירה. הידוע בתור ביטוח יקר. אפשר לעשותו ולהזמין באופן פרטי ביטוח מבנה. הזמנת ביטוח פרטי יצמצם מאוד את מחיר הביטוח.

 • כשביטוח דירה מומלץ להקפיד על סקר. התחרות המסחרית שבין כל חברות הביטוח רצינית והפרשי המחירים ניכר. כאשר עורכים השוואת מחירים אמורים לעשות זאת על סמך נתונים שווים ולבחון באופן מעמיק את כל הכתוב באותיות הקטנות בסוף הדף.

 • אם מזמינים ביטוח ומבטחים כמות חפצים אצל סוכן ביטוח לשם דוגמא ביטוח רכב כדאי לבקש מסוכן הביטוח לעשות הנחה גדולה.

 • חברות ביטוח ידועות נותנות פוליסה באמצעות האינטרנט ואפילו באמצעות שיחה טלפונית. אומנם ידוע שקניית ביטוח דירה באמצעות סוכן פרטי עלולה להיות יקרה מעט יותר, אך הינה בטוחה יותר ובעת הצורך יתקבל שירות אישי ושירות מותאם אישית.
   דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 10 =