ביטוח דירה תמיד יש מה להכיר לגבי ביטוח דירה וכך להעצים את תנאי הביטוח שרכשת.

המושג ביטוח דירה מורכב מ2 סוגי ביטוח נפרדים. הראשון הוא ביטוח לדירה אשר מבטח את המבנה עצמו והשני הוא ביטוח דירה שמיועד לבטח את תכולת הבית. במאמר זה נדון בשיטות הביטוח ונוסיף רעיונות ושיטות באיזו שיטה נוכל להפחית את מחירי הביטוח.המושג ביטוח דירה מכיל 2 רעיונות ביטוח נפרדים. סוג 1 הינו ביטוח דירה המבטח את המבנה ואילו הוא ביטוח דירה אשר מבטח את התכולה. במאמר זה נדון בסוגי הביטוח ונוסיף טיפים ושיטות כיצד יצלח בידנו להפחית את מחירי הביטוח.

ביטוח דירה – מידע על דרכי ושיטות הביטוח האפשריות


  • ביטוח מבנה מבטח את רוב הנזקים אשר עלולים לקרות למבנה הבנין. כל נזק מיכאני שייגרם לצנרת, לקירות הבית, למערכת החשמל, לכלים הסניטריים וכדומה עשוי להכלל בפוליסה של ביטוח המבנה. הנזקים בתשתית שיהיו למבנה האמורה יכוסו גם בכל ארוע עקב פריצה בזדון, גנבה, נזקי טבע, פיגועי טרור, השחתה בזדון וכו'.

  • ביטוח התכולה – ביטוח זה משפה את הנזקים שיהיו לדירה, לרהיטים, למכשירים האלקטרונים, לטלויזיה, למחשבים, למערכות קול וכד'. יש לדעת כי ביטוח הדירה אינו טוב עבור ביטוח לתכשיטים או פריטי אספנות יקרי ערך. את הללו לבטח בנפרד.

  • ביטוח דירה אינו כולל באופן אוטומאטי את שני חלקי הביטוח. יש אפשרות לרכוש כל ביטוח באופן יחודי. במידה ו רוצים לבטח גם את המבנה ובמקביל את תכולתו מומלץ להדגיש זאת בפוליסת הביטוח המסוימת.

  • ביטוח לדירה שכורה - בעלי נכסים רבים אשר משכירים את הנכסים לדיירים קונים רק את הביטוח המינימלי. אם אתם גרים בדירה בשכירות, חשוב לברר אם ביטוח הדירה מכסה כמו כן את רהיטי הדייר.

  • במידה ונחפוץ לתת למשפחה ביטחון אישי אפשר להוסיף בדלת הבית עינית לדלת . עינית דיגיטאלית לדלת הינה מצלמה סימלית שדרכה רצוי ללראות בבירור מי מחכה מאחורי הדלת. ההרכבה של עינית לדלת קלה.

ביטוח דירה באיזה אופן אפשר להוזיל את עלות הביטוח  • אנשים רבים משלמים משכנתא. התשלום למשכנתא כולל את רכיב ביטוח דירה. ביטוח זה הינו ביטוח יקר. אפשר לא לוותר עליו ולהזמין באופן פרטי ביטוח נוסף למבנה. קניית ביטוח פרטי יוזיל בצורה משמעותית את מחירו של הביטוח.

  • כאשר אנו ביטוח דירה מומלץ לבצע סקר שוק. התחרות המסחרית בין כל חברות הביטוח משמעותית והבדל מחירים ניכר. במידה עורכים השוואת מחירים מומלץ לבצע את זה על רקע נתונים שווים ולבחון בצורה קפדנית את כל הנמצא באותיות המינימליות.

  • כאשר רוכשים חבילת ביטוח ומבטחים כמות מוצרים אצל סוכן כמו ביטוח אופנוע חיוני לדרוש מאת סוכן הביטוח לתת הורדת מחיר טובה.

  • חברות ביטוח ידועות משווקות פוליסה ע"י הרשת או דרך שיחה ישירה. אפילו שידוע שקניית ביטוח דירה באמצעותו של סוכן אישי עלולה להיות יקרה יותר, אך היא אמינה יותר ובצוק העיתים יתקבל יחס אישי ושירות אמין.דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 14 =