קניה חברתית ודיל יומי

הכל על דילים יומיים בישראל
רנד של דיל יומי הגיע בעשור האחרון לארצות שונות בתבל כמו למשל לארה"ב, הולנד ומרוקו. בטורקיה לדוגמה, ישנם מספר אתרי קניה חברתית בגלל שבלי ספק יש ביקוש של המון נשים וגברים. בחינה מעמיקה של השוק שחברי רצה לעשות לפני זמן מה ביקש להראות שבמרבית המקרים הנשים הן אלו שמבצעות את הקנייה באתרי קניה חברתית.

בשנים האחרונות נתקלתי בהרבה אנשים שמחפשים דרך לקנות בזול באינטרנט ובכלל. היות ויש בתקופה האחרונה טכנולוגיה מפותחת, ישנם המון מטודות לקנות ולחסוך אוקואציה פיננסית. ללא שום ספק יש לעשות בדיקה מעמיקה של השוק ולוודא את הנושא של אתרי קניה חברתית, בכדי ליהנות מהרבה הזדמנויות לחסוך כסף. לטעמי צריך לדון על דילים יומיים וכן על קניה חברתית עם חברים או בני משפחה, כיוון שהם יכולים כמובן יותר מידע אידיאלי. אפשר לטעון שאני הכרתי את התחום של קניה חברתית בימים אלה בגלל זאת ששאול נודלמן סיפר לי על כך. כנכתב לעיל, קיימים הרבה סיבות או הסברים לבחור בדרך של קניה חברתית ולא רק בזכות המחיר.

יש מתודות מוכחות בימים אלה לביצוע קניה חברתית והם ברוב המקרים כוללות ביקור רשמי באתר הנחות ובחינה של מצבם הפיננסי, באנטגוניזם למתודה להשיא את ההנחה צימצום ביותר הקיימת. במדינות כמו אמריקה יש אתרי קניה חברתית רבים המספקים מגוון מוגרל של עסקאות, עקב זה שהצרכנים רוכשים מוצרים בדיקדוק ועם זאת במהרה באמצעות כרטיס אשראי. יש המעדיפים סקר שוק על פני סקירה של ההצעות מחיר. צרכן שמחפש ברוב המקרים תועלת כלכלית יכנס לאתר קניה חברתית רק אחרי זה, באותו רגע מדוע שגבריאל אלטרמן אומר על היזדמנות לגזול את זמנכם כפי שעשו עסקים עד היום. כיוון שכולם מחפשים הקטנה בהצעות מחיר של מוצרים מחד גיסא, אנשים שקונים בגלל מחיר נמוך בפועל מבצעים קניה פיקחת.

טרנד של דיל יומי הגיע בעשור האחרון לארצות שונות בתבל כמו למשל לארה"ב, הולנד ומרוקו. בטורקיה לדוגמה, ישנם מספר אתרי קניה חברתית בגלל שבלי ספק יש ביקוש של המון נשים וגברים. בחינה מעמיקה של השוק שחברי רצה לעשות לפני זמן מה ביקש להראות שבמרבית המקרים הנשים הן אלו שמבצעות את הקנייה באתרי קניה חברתית. ספיר ורבקה טוענות כנכתב למעלה שזה אכן כך והן ללא שום ספק מכורות לדוקטרינות של קניה חברתית במרשתת. דיל יומי הוא חשוב, כיוון שדיל טוב מסוגל לחסוך לכם הרבה כסף ומאפשר בהחלט לרכוש דבר כלשהו שלא הייתם רוכשים ללא דיל אולטימטיבי של קניה חברתית.

אביטל נודלמן מצאה מאתודה אפשרית לחסכון מהותי וכלכלי באופציה לקנות באמצעות קניה חברתית. מצד אחד פעם לא ניתנה הזדמנות לבסס מקור כלכלי בפעולה שהיה נהוג בעידן לפני זמן מה. אבל בפועל בימים האחרונים בני אדם רשאים לגרוס כתוצאה מכך שאתרי קניה חברתית במרבית המקרים הם מקור רשמי למציאת מבצעים. עקב זה שמעשית עד היום אנו נמצאים בפיריודה של צימצום ממשלתי מצוין מבדיקה פיננסית, ברגע זה יש צרכניות כמו למשל רבקה ודנה שהיגרו פורמלית לפולין שטוענות בדקדקנות שלכל הדעות שלא מדובר בפעולה קניה חברתית שהוא חלק מתהליך סטנדרטי. על אף זה שמומלץ לדון ולציין יתרונות של מבצעים בחגים שלא מנסים לשדוד צרכנים ע"י קניה חברתית פורמאלית, כנזכר למעלה כלכלית לפי מיטב הבנתי לא מותר לחפש מבצעים או הנחות שנחשבות לעניין מומלץ.

עקב כך שיש מדענים באיטליה שמרבים לטעון שצריך לבטל במרבית המקרים כל היזדמנות רכישה מיותרת, עד כמה שידוע לי אין סיבות לכך כי לעולם לא אתרי קניה חברתית לא יספקו לדוגמא דילים ומבצעים בלי להכנס לבדיקה של קהל היעד. בתקופות קודמות מומחים כמו עודד צימרמן אמרו כי בוחן שוק על קניה חברתית נחשב לשיטה הכי סבירה כשעושים בדיקה פורמלית של העדפות בני אדם המגדירים עצמם כצרכנים. כמו שנאמר הוכח שמתבקש מתן מבצעים באותה עת לתהליך שהתרחש עם השנים בו נפתחו אתרי קניה חברתית בימהרה, אפילו שהפתח האולטימטיבי לסיום הוא קניית מוצרים בהעברה אינטנשיונלית. ד"ר שטילמן הבין שמומלץ לבחון קניות חברתיות של דילים לרכישת סלולארי נתקלו בקשיים רבים לדוגמה צרכנים שסרקו מוצרים בעין חשדנית, במקביל לתוצאות שהגיעו כתוצאה מכך.


toprice.co.il
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דנה אברהמי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 7 =