הכל על הלחמות שיער

הלחמת שיער אינה מזיקה בהכרח
הכל על הלחמות שיער
הלחמת שיער
הלחמת שיער הוא הליך שמקבלת לעיתים משמעות מעט שלילית. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שכלקוחות אנו נוטות לשייך את המילה הלחמה (מתוך הלחמת שיער) להרס השיער בצורה בלתי הפיכה

הלחמת שיער הוא הליך שמקבלת לעיתים משמעות מעט שלילית. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שכלקוחות אנו נוטות לשייך את המילה הלחמה (מתוך הלחמת שיער) להרס השיער בצורה בלתי הפיכה, אך בפועל הלחמת שיער כמעט ואינה פוגמת בשיער כלל, בטח ובטח שלא בצורה בלתי הפיכה. להלן מידע כללי על הליך הלחמת שיער.

כיצד מבוצעת הלחמת שיער ?

הלחמת שיער נעשית על ידי הלחמת שיער בדבק מיוחד, המיוצר מחלבון טבעי. התהליך מורכב מחימומו של חלבון זה על ידי מלחם ייעודי לצורך הצמדת תוספת השיער שנבחרה על ידי הלקוחה (סינטטית/מעובדת/טבעית). בניגוד לדעה הרווחת לפיה הלחמת שיער גורמת לנזק בלתי הפיך לשיער הראש הטבעי, הלחמת שיער שנעשית באופן מקצועי על ידי ספר מנוסה, תגרום לנזקים מינוריים רק במקרים נדירים ואלו לעולם לא יהיו נזקים בלתי הפיכים.

באילו מקרים משתמשים בהליכי הלחמת שיער ?

בנוסף להליך הארכת שיער הנפוץ, נשים רבות עושות הארכת שיער בטכניקות שונות על מנת להעניק לשיערן מראה מלא יותר. מילוי שיער לנשים נחשב בארץ לתחום בשלבי התפתחות ראשוניים בלבד, אך כבר עתה ניתן למצוא מגוון של שיטות יעילות לביצוע מילוי שיער.

חשוב לדעת לאחר הלחמת שיער

בגלל השימוש בחלבון טבעי כדבק ובחום בהליך הלחמת שיער, קיימים מספר הגבלות לאחר ביצוע ההליך. הגבלות אלו כוללות שימוש בפנים (ליישור השיער) ושימוש בתכשירים שונים לשיער שעלולים להרוס את יעילותו של הדבק הטבעי. תכשירי ריכוך וקרמים מסוימים מרוויחים את יעילותם מהשפעה על אותו חלבון שמשמש כדבק בהליכי הלחמת שיער ומצוי באופן טבעי בשיערה. חום קיצוני, עלול גם הוא לגרום להרס הדבק או לחלופין להחליש אותו עד לרבה בה הוא חלש מידי על מנת להמשיך ולהצמיד את תוספות השיער לראש.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם yael loosh

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 7 =