הוראות הפעלה לגבר

לנסות להבין,מה עובר בראשם של גברים זה בערך כמו לנסות להבין תינוק שבוכה כי הוא לא יודע להסביר מה בדיוק הוא רוצה.
בחיי שנתיקלתי בכל כך הרבה סוגים ויש הרבה,אפילו תתי סוגים…
אצלי הם כבר מחולקים לקטגוריות עם תוויות מוכנות,כשאני נתקלת בגבר מסוג מסויים אני יודעת בדיוק איזו "כרטסת" לשלוף. בדרך כלל גברים במהות הבסיסית שלהם לא כל כך מחוברים לרגש,כל רגש אפילו לכאב פיזי. הם מהר מאוד שוכחים כאפה שקיבלו או אגרוף עסיסי,הם לא יתבכיינו כמונו הם יחפשו את הדרך הקצרה לתת בחזרה.
אנחנו נשים,בדרך כלל מסבכות הכל. אנחנו נוטות להשתמש בקונספירציות חסרות שחר לפעמים. מטיחות בהם את כעסנו,תסכולנו ורק בגלל שאינם מבינים.
הם מבינים ומבינים היטב,אבל בוחרים שלא כמונו הנשים לסבך את הכל. הם מאוד פשוטים בתגובות שלהם,חד סיטריים ,אין להם איזורים אפורים וכל מה שהוא אומר יקירתי הוא גם מתכוון.אנחנו המצאנו את המושג-"הפוך על הפוך".
את באמת רוצה להבין גבר-חשבי כמוהו!
הוא חושב בפשטות
מבין בפשטות
מסתכל על הדברים בפשטות
עושה אותם בפשטות
יש,יש-אין,אין
אם תסתכלי על הדברים מנקודת מבט "גברית" על מערכות יחסים,דייטים וכל מה שבינה לבינו,יהיה לך הרבה יותר קל.
שלא תטעי,הם מדברים בינהם,מספרים אחד לשני ולא רק על זיונים. הם מדברים גם על אהבה אבל יש להם דרך. זה או שחור או לבן אין באמצע,אין ליד,אין אולי. אצל גבר קיים מנגנון שנקרא-"הזאב והאיילה".חשבי רגע במונחים ביולוגיים או היסטורים לצורך העניין.
גבר הוא "צייד" הוא כל הזמן מחפש איילה,זו יכולה להיות איילה רזה וכחושה(אך עדיין איילה) שתשביע אותו לחצי שעה וזו יכולה להיות איילה עסיסית ובריאה שתשביע אותו לחודשי החורף. הוא כל הזמן תר,עיניו אף פעם לא נחות. לפעמים הוא יחפש טרף קל לפעמים הוא ילך על משהו מאתגר יותר,משהו שיצריך ממנו אסטרטגיה ערמומית בכדי להזין את גופו.
אחרי שהבנו שכל גבר הוא בעצם צייד,הוא גם סוג של כלב ולא במונחים קשים,שוב במונחים פריהיסטוריים\ביולוגיים. הוא חייב לסמן טריטוריה. כדי שידע לא לחזור בעתיד על עקבותיו או לחילופין שידעו שהוא כבר היה שם.
אנחנו נשים,לא מבינות את הדברים האילו בילבלו לנו את השכל על גברים שמחוברים לרגש זה בולשיט,על פי התאוריה שלי זה גברים עם פחות טוסטסטורון בגוף ויותר אסטרוגן שמשבש להם את המבנה הגנטי.
יש כמה וכמה סוגי גברים ולהלן הסוגים-
הגבר החנון- זה גבר שלא ירד מהסטנדרטים החברתיים שהכתיבו הנשים,הוא יעשה בדיוק מה שכתוב "בספר",הוא ינסה להבין אותך ויסכים עם כל דבר שתאמרי,אפילו כשתרצי בכוונה לבדוק עד כמה הוא לא בר דיעה ותתווכחי בתוקף תגלי שהוא נורא מפחד להרגיז אותך וימנע בכל דרך אפשרית מויכוח\מריבה וכו’. הוא ימנע זאת בעזרת "ליקוק" תמידי,התחנחנות והתיילדות מעיקה. עד שבסוף תשתעממי ותביני שאין לך אפילו עם מי לריב,תבגדי בו עם השליח של הירקן ותכעסי על עצמך- איך יכולת בכלל לשכב עם שליח של ירקן.
הגבר המטרוסקסואלי- זה גבר שנוצר לאחרונה ממש בעשור האחרון ,המקבילות המפורסמות שלו כבר ידועות ואין צורך להרחיב. הוא נקי,מסודר,משומן היטב,אין לו שיערות מיותרות,הגבות תמיד במקום ויש מצב שתמצאי אותו עם מסיכה לא ברורה על הפנים וזוג מלפפונים. הוא יהיה זה שיגנוב לך את התור אצל יהודית הקוסמטיקאית, יתחרה בך למי יש מניקור יותר מושקע ותמצאי את עצמך עומדת מול הראי עם שפם ששכחת למרוט ותרגישי לידו כמו גבר. הוא מחובר מאוד לנשיות שלו(עודף אסטרוגן),יתנדב לבכות איתך "ביומנה של ברידג’יט ג’ונס\חופים",תמיד ינסה לדבר איתך על האני הפנימי ולמה את לא נשית יותר ואז תשאלי את עצמך, באיזה שלב בחיים הפכת להיות לסבית שאת חייה עם אישה.
הגבר הרומנטי- זה גבר שיש בו נגזרת של חנון,הוא יעשה כל דבר רומנטי איתך,יפתיע אותך בעבודה,יצעק בחוצות העיר שהוא אוהב אותך אחרי שבוע היכרות, יקדיש לך שיר ברדיו, כשתחגגו חודשיים הוא יכתוב לך מכתב ענק של שמונה עשרה דפים יקריא לך אותו ויבכה. הוא יתחנחן על אימא שלך,הוא יציע לכל החברות שלך יום שופינג איתו,הוא יארח את החברים שלך, יגיד לך כל רבע שעה בכל דרך אפשרית שהוא אוהב אותך(אסמאס\טלפון\הקדשות בערוץ 24\תכניות רדיו\פרחים למשרד וכו’) ממש עד ריפלקס הקאה.
הגבר הפלרטטן- זה גבר שיפלרטט עם כל חתולה ליד פח ירוק עם נעלי עקב וחצאית טוטו אפילו, כל דבר שיש לו דופק הוא מתחיל איתו, עם הקופאית לודמילה בסופר,עם הפקידה שוש מהבנק עם השוטרת שעצרה אותו בצד. את עלולה לתפוס אותו בכל רגע נתון בוגד היי עם היד על הדופק. הוא ישתה איתך כוסית על הבר ויעשה לחיים עם זאת שמאחורייך וכל זה בטענה שזו הדרך שלו למצוא חן בעיני אנשים הוא מאוד לויאלי. זו רק טקטיקה- את האחת בשבילו…עלק.
הגבר המקובע- אליו את חייבת להתאים את עצמך ואם את לא כזאת אצילית ותרי. הוא יגרום לך להרגיש כמו אזרח סוג ב’,תת אדם. הוא לא מקבל ציניות וגם לא פליטות פה כמו כוס אמק, בשבילו זה ברברי,תת רמה,חוסר תרבות. הוא יהיה בדרך כלל אירופאי. לא זז ימינה ולא שמאלה,שותה את אותו משקה שנים,נוסע עם אותו נהג מונית שנים-סופנטניות בשבילו זו קללה איומה. הוא לא מכיר מושג כזה הכל צריך לתקתק ולהיות מתוכנן היטב,אפילו הסקס.
הגבר גבר- זה גבר"אמיתי" מחובר היטב לשורשים הפריהיסטוריים שלו,הוא קצת מגושם והוא יכול לבוא בעטיפה ממש מגרה וסקסית. הוא מסוקס,יש לו זיפים, אפילו צלקות שהוא לא מדבר עליהן. הוא תוקע גרעפס בפרהסיה אחרי שלוק ענק מהבירה,אוהב להסתובב עם תחתונים ולהשוויץ בסחורה ,הוא גדוש בטוסטסטורון,הוא אוהב ספונטניות,סקס זה התחביב שלו(עליו עשו את המחקר שגבר חושב על סקס כל 42 שניות בממוצע) הוא נדיב ולא יתן לך להוציא שקל, יש סיכוי שהדבר יתחלק ביניכם שווה בשווה אם תלחצי בכיוון ותוסיפי אסטרוגן במינון בטוח לתוך החבילה הצוחקת הזו, זה גבר שאת יכולה להגיע איתו רחוק אם רק תדעי לקבל הוראות הפעלה מפורטות,תני לו להבין בדיוק מה שהוא רוצה ועשי בסוף כרצונך, תני לו "בכאילו" להחליט,רק את ההרגשה כמובן ונתבי את הכל כמו שאת רוצה. זה בדרך כלל מצליח אבל עליך להיצמד להוראות,אחרת הוא יתעורר ויבין שעבדו עליו.
יצא לי להכיר הרבה סוגים של גברים, בתוך הקטגוריות של הסוגים כמובן שיש גם תתי סוגים ואפילו יוצאי דופן כפי שנוהגות נשים להציג בפני(אני אגב עוד לא פגשתי).
צריך פשוט להיות חכמה ולא צודקת בכל הנושא של גברים,הם אגב יודעים עלייך הכל אבל מעדיפים שלא לשמוע. הם מפתחים מהר מאוד סימפטומים של יען. הם יודעים בדיוק מה את עושה בשירותים ויודעים שאת מפליצה\תוקעת גרעפסים,מורטת שיערות מהגוף כגון- שפם\שחי\רגליים\ידיים\מפסעות,הם פשוט מעדיפים להאמין שנולדת חלקה כמו תינוקת.
הם שומעים הכל במדוייק ומפרשים בכן ולא\היה לא היה\נכון לא נכון. זה אנחנו עם התהיות-מה הוא התכוון שאמר לי כש… או הוא לא באמת התכוון… או הוא עושה לי פסיכולוגיה הפוכה.. או הוא רוצה אותי הוא רק לא יודע את זה עדיין.
בולשיט יקירה, ברומא התנהג כרומאי, למדי היטב את הנתונים,הכיני שיעורי בית בשקידה ומובטחת לך הצלחה גדולה


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם מנשקת ורצה לספר

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 11 =