קבל המחאות מגוגל

גוגל משלם לך כסף, לא תיקח?
קבל המחאות מגוגל
אני רוצה להציג בפניך אפשרות לעשות כסף מהבית
בלי אתר משלך, ובלי להשקיע דבר, אפילו לא שקל אחד.

איך נשמע לך לעבוד מהבית, בשעות הפנאי ומתי שאתה בוחר, ולקבל בכל חודש המחאות לפקודתך מחברת גוגל? דרך קלה ופשוטה להתחיל להרוויח במהירות היא באמצעות הקמת בלוג באתר בלוגר. זה קל ופשוט לפתוח בלוג בבלוגר, וזה חינם. בלוגר הוא מבית גוגל, וזה יתרון גדול, מכיוון שהוא מאפשר הצטרפות מובנית וקלה לתוכנית הפרסום - תוכנית גוגל אדסנס.

אתה יכול להירשם לאתר בלוגר, ליצור בלוג ולתת לו שם. להתחיל לפרסם תכנים בבלוג, ולהצטרף לתוכנית הפרסום של גוגל. אם תסתכל באתר זה (כמו באתרים רבים אחרים) אתה תבחין בכך שלצד המאמר מופיעות פרסומות, בחלקן אלה הן פרסומות של חברות ועסקים גדולים וקטנים, אשר מפרסמים בגוגל. ואתה הופך להיות שותף של גוגל בפרסום, ואתה זכאי לרווחים מהפרסומות, כמובן באופן יחסי לחשיפה של הפרסומות בבלוג שלך.

אם יש לך תחביב או נושא ספציפי שאתה מתעניין בו מזה זמן רב, אתה יכול בקלות להפוך את מקור הידע שלך ואת האינפורמציה המצויה בידך, לתוכן מעניין אשר יכול לסייע לגולשים אחרים אשר אף הם מתעניינים בנושא, ומחפשים מידע נוסף. כתוב תוכן איכותי ובעל ערך ושתף את הגולשים במה שאתה יודע, ותתוגמל על כך בכניסות רבות של גולשים ותנועה ערה לבלוג שלך. כל זה יתורגם לכסף ולהכנסות.

היתרונות ביצירת בלוג על פני אתר ברורים. אין צורך בידע בתכנות ואין צורך בידע בהקמת אתרים. אתה גם לא זקוק לחברת אחסון אתרים ואף לא לרכוש דומיין. עדכון התוכן בבלוג די דומה לכתיבה בוורד ואינו מצריך ידע מיוחד. אתה יכול לכתוב את התכנים לבלוג שלך ולפרסם אותם לעולם הרחב היישר מהמחשב הביתי שלך, או לחילופין, אם יש לך מחשב נייד, אז בעצם מכל מקום בעולם שבו מתאפשר חיבור לאינטרנט. לדוגמה אתה יכול לשבת בבית קפה או מסעדה שיש בהם חיבור אינטרנט אלחוטי ולפרסם לבלוג. דרך נוספת היא לכתוב את התכנים לקובצי וורד ולהעלות אותם לפרסום כאשר אתה מגיע הביתה. כך למשל אתה יכול לשבת בחוף הים ולכתוב מאמרים ותכנים לבלוג שלך, אתה יכול לעשות את זה בעת נסיעה באוטובוס, או בהמתנה בתור לבנק. בעצם בכל מקום שבו מתחשק לך.


י. נפקר
דירוג:  (4.7)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יוסי נפקר

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 6 =