כסף באינטרנט – כסף און ליין

שיטות בעלות עוצמה לעשיית כסף באינטרנט
כסף באינטרנט – כסף און ליין
מדוע משווקים רבים באינטרנט מציעים ספרי PDF להורדה בחינם? האם ניתן לעשות מזה כסף, ומהו המודל העסקי לאסטרטגיה השיווקית הזאת?


רבים שעושים כסף באינטרנט ופועלים במרחב הוירטואלי, נוהגים להוציא לאור ספרי PDF המופצים בחינם. השיטה מאוד פשוטה, הם אמנם נותנים את הספרים הללו בחינם לכל דורש, אך הספרים מכילים בתוכם לינקים מסוג אפילייט, כלומר מכילים את הלינקים שלהם להפנייה למוצרים. כאשר הגולש קורא הספר ומגיע ללינק שמעניין אותו, מקליק עליו, ומגיע לאתר היצרן, הוא מקבל באתר הצעה לרכוש מוצר, במידה שהלקוח רכש את המוצר, אז מי שכתב הספר, מקבל עמלה, מכסף אמיתי עקב ההפנייה שהביאה למכירה.

טריק מעולה כאשר אתה יוצר את ספר ה PDF הוא לשים את הלינקים הנכונים. בעבר משווקים רבים באינטרנט יצרו ספרים בחינם הפיצו אותם ברשת האינטרנט. הספרים הללו באמת התגלגלו ברחבי האינטרנט והתפשטו כמו אש בשדה קוצים. המשווקים שמו לינקים אל מוצרים של אחרים שהם מקדמים, מה שנקרא, אפילייט, והם הרוויחו מכך כסף, מכיוון שמי שקרא בספרים, הקליק על הלינקים הגיע למוצרים, וחלק מהאנשים רכשו את המוצרים. בכל פעם שמישהו רכש מוצר, מהלינק של המשווק, המשווק קיבל כסף בתמורה. הבעיה היחידה היא הדינמיות באינטרנט - יצרנים כל הזמן מעלים ומורידים הצעות, משנים מוצרים, מחליפים אתרים, כך שלאחר פרק זמן מסויים, הלינקים הפכו לא רלוונטיים. אמנם נכון שהספר המשיך להגיע באינטרנט לעוד ועוד אנשים, אשר לחצו על הלינקים, אך הם הגיעו ללינקים שבורים, ומי שיצר את הספר מלכתחילה בשלב מסויים הפסיק להרוויח מזה כסף.

אתה מבין, אין לך שליטה על האתרים וההצעות של היצרנים השונים. אז איך לשים את הלינקים הנכונים? משווקים חכמים באינטרנט שרוצים להמשיך ולעשות כסף מהספר שהפיצו חינם, שמים לינקים אל האתרים שלהם עצמם, עם אפשרות לתת לגולש להירשם לרשימת התפוצה. האדם שמקליק על הלינק מגיע אל האתר שלהם, והאתר שלהם כבר מכיל את ההצעות לרכישת המוצרים, עם הלינקים הנכונים המעודכנים, שעליהם יש להם שליטה. את הלינקים שכתובים בספר אינך יכול לשנות, הספר יצא לדרכו והוא משוטט לו און ליין ברחבי האינטרנט העצומים, אך על הלינקים באתר שלך יש ויש לך שליטה, ואתה יכול לעדכן אותם בהתאם להצעות של היצרנים שמשתנות כל הזמן. כך בעצם ניתן להפיק את המקסימום מהספר חינם ולהמשיך להרוויח ממנו ללא הרף.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יוסי נפקר

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 9 =