קנביס רפואי - איך להשיג אישור/מירשם?

על תהליך קבלת אישור לעישון מריחואנה באופן חוקי
קנביס רפואי - איך להשיג אישור/מירשם?
יחד, נעבור את הקיץ בשלום!
להשיג מירשם/אישור לעישון קנביס רפואי היה בעבר סיוט מביך ומשפיל. לא עוד.

נתחיל מהסוף - קנביס רפואי הוא היום תרופה לכל דבר. אם אתם מחפשים משהו לעשן, זו לא הדרך וזו לא המטרה של המריפואנה.

התהליך היום הוא כזה - כל רופא מומחה יכול להמליץ על קנביס רפואי (אלו של הקופות חולים מפחדים על התחת שלהם, אז הרוב זה פרטיים) ואת המלצתו שולחים לירושלים, בפקס, לאישורו של ד”ר יהודה ברוך בפקס 03-5552774 השם ישמור עליו.

בעבר הלא רחוק, המליצו להשתמש בעורכי דין (דוגמא מומלצת - עו"ד אברהם ברדוגו, שעוסק בנושא זה כ-12 שנים, מוכן לסייע במקרים מסוימים, ללא כל תמורה כספית. ניתן ליצור איתו קשר במשרדו: 03-7515848, או בסלולארי: 068-519520). היום לפי העדויות, זה קצת מיותר ואפשר גם בלי.

ההמלצה הכי טובה למי שמעוניין למצוא רופא שיתמוך היא לפנות באופן פרטי לרופא מומחה בעל מוניטין והכרה בתחומו, בד"כ הם מסוג האנשים שלא מוכנים לקבל מצב שהחולה שלהם ישאר ללא תרופה או פתרון, מתוקף מעמדם כמומחים חשובים בתחומם הם לא יכולים להרשות מצב שחולה יצא בלי פתרון כאשר הם יודעים שיש פתרון יעיל.

תופעות ומחלות שקנביס עוזר ולאחרונה נותנים עליהם מרשמים:
סרטן, פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה, איידס, כאב כרוני, דלקות, אפילפסיה, אנורקסיה, הפרעות עצבים, בחילות, פרכוסים, דום נשימה, טורט, מיגרנה, דיכאון, אנמיה, כאב כרוני – מיגרנות, מחלות ניוון עצבי, פגיעה מוחית, מחלות קיבה ומעיים – בחילה\הקאות – עידוד תיאבוןהפרעה פוסט-טראומתית (הלם קרב).

יש אתר שמציע עזרה באיתור רופא מומחה וצריך להירשם בשביל לקבל הפנייה -
http://isragrass.wordpress.com/2010/05/03/כיצד-מקבלים-מרשם-מריחואנהקנאביס-גראס/

ד"ר איתי גור אריה, מנהל יחידת הכאב ב"שיבא" נחשב לאחד הפתוחים ביותר בתחום.....(השיג אישור למעשנים לשבת בבית חולים להתמסטל).

השיטה שנראית לי הכי נכונה, היא
http://www.medicannabis.net
זה האתר של שלומי סנדק, פעיל בתחום שנים, יו"ר סימבולי של עלה ירוק ופועל למען מריפואנה באופן אישי. הבן אדם עושה ימים כלילות לעזור לאנשים שצריכים את הקנביס כתרופה. מצטרפים לקרן של שם בנו (ז"ל) ומקבלים ליווי צמוד ומקצועי שלו.

ולכל מי שעוד לא ראה, אחלה סרט של אברי גלעד על מריפואנה:דירוג:  (4.9)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 12 =