חווית אימון עם שעון שטח

חווית אימון עם שעון שטח
לפני כשנתיים התחלתי לעסוק בפעילויות אקסטרים בשטח בעיקר: סנפלינג ואופניים. בהתחלה רכבתי להנאתי ומדי פעם הייתי עושה סנפלינג בדרום, אבל עם הזמן ה"ג'וק" הזה דבק בי וכמעט כל דבר שיש בו ריגוש כמו רכיבה בשטח, צלילה, סנפלינג ועוד הפכו אצלי לצורך שאני חייב לספק בכל סוף שבוע.
ברצוני לחוות דעה ולספר לא על התחביב שלי, על שעון שטח שאני ממליץ לקנות, לכל אלה שאוהבים לעסוק בספורט אקסטרים בשטח, יש שעון שטח מעולה לשם כך. כיום, יש מגוון רחב של שעוני שטח מכל מיני סוגים ושל חברות שונות. אני רכשתי שעון שטח Suunto X10 וחייב להגיד שאני מאוד מרוצה ממנו.
כשהתחלתי לבדוק על דגמים וסוגים, הבנתי שהיום שעוני שטח זה כבר ליגה אחרת. כיום יש שעוני ספורט אקסטרים, המתאימים לרכיבה, צלילה ולשאר פעילויות אקסטרים בשטח.
לפני שאני יוצא לשטח אני מכייל את המידע הנדרש בשעון ויוצא לדרך. ברור שאפשר לעסוק בספורט אקסטרים גם בלי שעון שטח, אבל מי שרוצה לעלות שלב ולקבל מידע חשוב שיכול לתרום ולהעשיר את החוויה, חייב לקנות שעון שטח ולעניות דעתי מומלץ לקנות שעון עם כמה שיותר אפשרויות.
לסיכומו של עניין אני אומר כך, ישנם המון מותגים בתחום שעוני שטח, אך suunto עושה את העבודה. חשוב מאוד לעשות סקר שוק לפני שקונים שעון שטח ולוודא שהוא נוח לתפעול. עצה מאוד חשובה שברצוני לתת היא אל תחסכו. אם אתם קונים שעון שטח תקנו שעון טוב, שעון שיש בו כמה שיותר פונקציות, שיוכל לשרת אתכם לאריכות ימים מבלי שתאלצו ללכת ולקנות חדש אם הג'וק שלי גם ידבק בכם.
הדברים שהיו חשובים לי כשבדקתי סוגים של שעונים הם: מד גובה, ברומטר, מד עומק, עמידות במים, GPS, וכל נושא התפעול והאחריות על השעון. התלבטתי בין גארמין לבין suunto, ובסוף בחרתי ב suunto X10 שכולל את התכונות האלו ועוד רבות – ממליץ בחום.
מחיר שקניתי: 2,400 ₪


בהצלחה לכולם

רון בידרמן
אקסטרים כדרך חיים

קישור: www.unidu.co.il

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם uni du

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 7 =