מערכות חימום עם תנורי מקרני אינפרא אדום !!!

קרני אינפרא אדומות מכות בפני השטח ( גופים, קירות, ריצוף ) מעלות את הטמפרטורה של משטחים אלו. החום עולה סימולטאנית עם הפעלת יחידת החימום. כך זה עובד בשימוש לבית ותעשיה.


מערכות חימום עם תנורי מקרני אינפרא אדום !!!
כיצד זה עובד?
קרני אינפרא אדומות מכות בפני השטח ( גופים, קירות, ריצוף ) מעלות את הטמפרטורה של משטחים אלו. החום עולה סימולטאנית עם הפעלת יחידת החימום. כך זה עובד בשימוש לבית ותעשיה.
האם אפשרי להימנע מהפסדי חום ?
כן. המנורה מוקפת לכל אורכה בפנל מחזיר פרבולי אשר מכוון את קרני האינפרא האדום ושולח אותם לאן שזקוקים להם. בצורה זו התפשטות כל הקרניים המחממות נמנעת.

מדוע לבחור במערכת IP65 ?
כל המחממים בטווח זה מוגנים כמעט לגמרי מאבק ומים על ידי השימוש בטכנולוגיה הנמצאת ב ProWin , הדבר הושג ללא התקנת כיסוי או זכוכית בין המנורה ( מקור קרני אינפרא אדום ) ופני משטח המחמם אשר יקטין את הפלט. מאפיין זה הופך את מחממי ProWin בטוחים לחלוטין אפילו בסביבות לחות או מאובקות, כמו בחוץ או בחדרי רחצה.
מהם היתרונות בהשוואה למחממים עם תא שריפה המבוסס על דלק ?
הם מאפשרים לנצל את היתרון של חימום נקי, ללא פליטת גז הפוגעת או מזהמת או תורמת לאפקט החממה. וגם להזיזם, הם חזקים ובטוחים.
מדוע אין צורך לתחזקם ?
למנורות אורך חיים של 5000 שעות. שלא כמו מחממים על בסיס דלק, אין צורך למילוי חומרים מתלקחים כל כמה שעות. כמו כן אין יותר צורך להחזיק מלאי של חומר מילוי מתלקח.
מדוע הם כלכליים ?
טבלת הצריכה מראה שהם כלכליים. דגם IR1300 ( 1300W ) לדוגמה עושה שימוש 0.65 אג'/לשע' בצריכת אנרגיה בכל שעה, ומחמם מייד .
דגם IR1500 ( 1500W ) מצד שני, מחמם אזור של 10 מטר מרובע בערך ועושה שימוש ב 0.75 אג'/לשע' בצריכת אנרגיה חשמלית לשעה.
דגם IR3000 ( 3000W ) מצד שני, מחמם אזור של 18 מטר מרובע בערך ועושה שימוש ב 1.5 ₪ /לשע' בצריכת אנרגיה חשמלית לשעה.
ProWin
דגמים IR1500 IR1300 IR3000
מערכת מודולארית
יחד עם אביזרים שניתן לקנות בנפרד, המערכת המודולארית של ProWin תוכננה לספק טווח רחב של שילובים כדי שיעמדו בדרישות שונות רבות.
חיסכון משמעותי ללא גז
עובד ללא שימוש בכל סוג של גז. מתחמם מיד, ממקד את החום רק היכן שזקוקים לו, עם עלויות שימוש נמוכות מאשר אלו של מקורות חום אחרים.
עוצמת חימום מקסימאלית
מופקת במיוחד למקומות גדולים הדורשים חימום מידי.
תפוקת חום מובטחת, בבטיחות מלאה
מאחר ואין זכוכית קדמית הדבר מאפשר למכשיר להגיע ליעילות גובהה ( 15% יותר תפוקה ) הוא תוכנן להיות מבודד לגמרי ובלתי חדיר לאבק וסילוני מים ( IP65 ).
מאמר זה נכתב ע"י יונתן רבה בעל ניסיון וידע רב בתחום החימום והקירור לחברות מפעלים גני אירועים ועוד... יתרה מכך החברה גם משכירה ומשווקת את מוצריה בעיסקאות ליסינג לתקופות קצרות וארוכות במחיר לכל כיס טלפון 0508330888 בקרו באתרינו החדש : http://www.hcsystem.co.il/.מערכות מצנני אויר מזגנים תותחי חימום http://www.hcsystem.co.il/ yoni_007@zahav.net.il יונתן.ר - מנהל מוצר טלפון 1599-597-779 נייד 050-8330888
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יונתן רבה

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 5 =