יישומי קירור ניידים : מצנני אוויר מול מזגנים ניידים


מקרר נייד יכול לספק קירור נוח בזמן הקיץ הקשה על ידי הנעת החום בשתי דרכים : או על ידי הורדת הטמפרטורה או על ידי שימוש במים. במזגני אוויר ניידים, נוזלי קירור נושאים ומשחררים את החום, בשעה שבמקררים מאדים


יישומי קירור ניידים : מצנני אוויר מול מזגנים ניידים

מקרר נייד יכול לספק קירור נוח בזמן הקיץ הקשה על ידי הנעת החום בשתי דרכים : או על ידי הורדת הטמפרטורה או על ידי שימוש במים. במזגני אוויר ניידים, נוזלי קירור נושאים ומשחררים את החום, בשעה שבמקררים מאדים
( הנקראים גם מצנני אויר מים) משתמשים במים כדי לשחרר חום.
מזגני אוויר ניידים ומצנני אויר הם מכשירים מגוונים שניתן להשתמש בהם במגוון מצבים כמו קירור נקודתי שהוא יעיל מבחינת עלות או מהווה השלמה למערכת קירור אוויר מרכזית. אולם, מצנני ניידים מתאימים במיוחד לאזורים בהם התקנה קבועה לא תעבוד, כיוון שהיא יקרה וקשה להרכבת מזגני אוויר מרכזיים או מסורתיים. כמו כן, הרבה צרכנים לא אוהבים את המחשבה של התקנת מזגן אוויר לחלון בבתיהם, כיוון לעיתים קרובות זה משפיע על הסביבה האסטטית שלהם.
לכן, אם אתה צריך למצוא פתרון קירור לקירור נקודתי, קירור זמני כאשר מערכת קבועה אינה אפשרות, קירור משלים עקב אי התאמת המערכות העיקריות, או לאחר שעות של קירור נוסף, מצנן אויר כמו מזגן אוויר נייד או מצנן אויר מתאימים בהחלט לצרכיך.

בתים

עבור ימים חמים ולחים, מזגן אוויר נייד או מצנן אויר יכול להביא לך נוחות קרירה. שני הסוגים של מקררים ניידים נעים בקלות מחדר לחדר, וכיוון שאינם זקוקים להתקנה קבועה, הם מתאימים גם למצבים בהם יש חלון בעל צורה קשה. בגלל שמזגני אוויר ניידים מקררים את האוויר על ידי הסרת הלחות, הם מתאימים ביותר לאקלים לח יותר. יחידות מתקדמות יותר יציעו תרמוסטט מובנה ויעשו שימוש בטכנולוגיית אידוי אוטומטי על מנת למזער את הצורך בתחזוקה. אולם, עבור אקלים יבש, מצנן אויר יהיה יעיל יותר כלכלית לקירור האוויר ויוסיף גם את הלחות הרצויה לסביבה שלך. זכור שאם תבחר מצנן אויר , שים לב שהם מדורגים על פי כמות רגל מעוקב לדקה של אוויר מקורר אותו הם יכולים לספק ולהשוותו למזגני אוויר ניידים, כל המזגנים והמצננים דורשים יותר תחזוקה כמו ניקוי ואספקת מים קבועה.

חדרי שרתים למחשבים

שמירה על בקרת טמפרטורה היא קלה במיוחד הכרחית בחדרי שרתים של מחשבים כיוון שתפעול לאורך זמן של ציוד בטמפרטורה גבוהה יכול לגרום לתקלות לא צפויות בציוד ואפילו לכשל במערכת . דרישות ניהול נתונים של חברות מודרניות דורשות גם כן מספרים גדולים של שרתים בתוך מרכז הנתונים של החברה, אבל הדבר גורם לעיתים קרובות חום נוסף שנוצר על ידי הציוד, כמו גם מגבלה נוספת שנוספה על חלל שכבר עכשיו הוא מוגבל. לכן התקנה של מיזוג אוויר לחדר מחשבים יכול למזער את כיבוי המערכת וכשל לרכיבים.
אולם, הרבה מזגני אוויר מרכזיים צפויים לכיבוי במשך סוף השבוע, ובגלל שלרוב השרתים אין חלון בעל גישה נוחה והם בדרך כלל ממוקמים בחדר פנימי, מציאת דרך לשמור על הציוד יקר נראית קשה. תודה לאל, שמזגני אוויר ניידים מצוינים למטרה זו, כיוון שהם מספקים קירור אמין עם קלות שימוש וגמישות הדרושים לשמור על חדר השרתים שפועל 24 שעות ביום , 365 ימים בשנה. שים לב שאחד מהרכיבים הקריטיים ביותר של מיזוג אוויר בחדר שרתים היא פונקצית התחלה מחדש אוטומטית, כמו זו הקיימת במזגן אוויר נייד מדגם Amcor ALW 12000EH כיוון שפונקציה זו תגרום ליחידה לעבוד באופן קבוע אפילו במקרה של הפסקת חשמל. כמו כן, שים לב שחדר השרתים יכול להתקרר רק בעזרת מזגן אוויר נייד, כיוון שמצנני אויר יוסיפו לחות לאוויר ויגרמו נזק לציוד.

אזורים תעשייתיים

מפעלים, מחסני ארובה, ומפעלי עיבוד בדרך כלל דורשים קירור כל השנה ללא קשר לטמפרטורה החיצונית, אזורים חמים אלו דורשים קירור גם בחודשים הקרים. מחקרים הראו שטמפרטורה גבוהה יכולה לעיתים קרובות לגרום לתפוקת עובד נמוכה ומספר תאונות גבוה. לכן, שמירה על העובדים בטמפרטורה קרירה ונוחה הינה השקעה שיכולה להביא תשואה טובה בתפוקה ובבטיחות.
עם הידע הזה בידך , ואתה צריך לקרר אזור גדול או חלל עבודה מהר ויעיל , מקררים מסחריים מתאימים כמו Port-A-Cool PACK2K163SHD מצנני אויר מסחרי יכול להיות התשובה. כיוון שמצננים משתמשים באיוד פשוט כדי לקרר אזור, הם יכולים לעלות כמעט חצי עלות בתפעול לעומת מזגן אוויר מסורתי. אולם, יש לזכור שכמו מצנני אויר, יחידות אלו יעבדו ביעילות רק באזורים חמים, יבשים כיוון שאינם מסוגלים לאייד מים נוספים באקלים לח. כבונוס נוסף, מצנני אויר יכולים לפעול גם כן כמסנני אוויר על ידי ניקוי האוויר בסביבה שלכם.
להלן מספר יישומי קירור ניידים אחרים:
מתקנים לטיפול בריאותי התקדמות בטכנולוגיה הרפואית יצרה צורך בחימום, כמו גם קירור נוסף עקב יצירת חום מציוד רפואי.
מקררים ניידים מתאימים ל :
בתי חולים
מעבדות
מרכזי רנטגן
מרפאות חוץ
משרדים ובתי ספר שרתי מחשבים רגישים לחום ומערכות משרדים אחרות, לעיתים מפסיקים לעבוד בטמפרטורה חמה ופוגעים בתפעול היומי. מקררים ניידים מתאימים ל:
קירור משלים
כיתות זמניות
קירור לגיבוי בחירום
תחזוקהאזורים פתוחים ואירועים


פעילויות בחוץ ואירועים יכולים לעיתים קרובות להתרחש בחודשי הקיץ, ולגרום אי נוחות ללקוחות. עובדים, אומנים, ואתלטים מקררים ניידים מתאימים ל:
אירועי ספורט
אירועי בידור
קונצרטים
אצטדיונים

מאמר זה נכתב ע"י יונתן רבה בעל ניסיון וידע רב בתחום החימום והקירור לחברות מפעלים גני אירועים ועוד... יתרה מכך החברה גם משכירה ומשווקת את מוצריה בעיסקאות ליסינג לתקופות קצרות וארוכות במחיר לכל כיס טלפון 0508330888 בקרו באתרינו החדש : http://www.hcsystem.co.il/.מערכות מצנני אויר מזגנים תותחי חימום http://www.hcsystem.co.il/ yoni_007@zahav.net.il יונתן.ר - מנהל מוצר טלפון 1599-597-779 נייד 050-8330888
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יונתן רבה

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 8 =