יחסים

אחרי הגירושין
מציאת קשר זוגי לאחר גירושין - משימה קשה ביותר!

"דברים שרואים מכאן לא רואים משם", נאמר רבות בהקשרים שונים.
המשפט הזה מעולם לא היה כל כך נכון כמו שהוא מתקשר לנושא הגירושין והנישואין. הכל שונה כל כך מהקצה אל הקצה. בעיקר העניין של מציאת בני זוג/פרק ב'.

רווקים רוצים לצאת עם גרושות שיש להן ילדים כי הם מתארים לעצמם שהן לא לחוצות, הן לא כמו הרווקות שרוצות להתחתן ולמהר להיכנס להיריון. לא. הגרושות נתפסות בעיניהם כחלון, הפסקה, המתנה, נכונות להם עבור קשר לא מחייב, קשר "זורם" הם אוהבים לקרוא לזה, קשר שבו הם לא צריכים לטרוח כל כך, כמה ימים פנויים כבר יש לחד הוריות האלו? לא סתם נפוצה השמועה שהגרושות הן חרמניות..... הרי הן עסוקות בילדים במהלך השבוע, הן לחוצות ובסופי השבוע ואולי גם ערב או שניים באמצע השבוע, הן רוצות לצאת, לרקוד, לבלות ואולי אף להשתכר, לאבד גבולות, וכמובן - להיכנס למיטה.

פעם, פעמיים, שלוש, תקופה ארוכה. הלואי ולנשים היתה את המערכת הבלתי נראית אך המורגשת היטב שיש לגברים: הם מחליטים על פי שלבים, על פי ההיגיון, על פי מה שנכון להם באותה התקופה.
אז הם יוצאים עם גרושות כי כיף להם בחברתן, הן לא לחוצות כבר אמרנו, לא מבלבלות את המח על חתונה וילדים, כבר עשו את זה, לא? ואז קורה מצב שהאישה מתאהבת ברווק וכשהוא מרגיש זאת הוא פשוט קם והולך, הרי הוא לא תכנן להגיע איתה כל כך רחוק, אפילו לא תכנן לשבת איתה לשיחה רצינית על הקשר ביניהם.

הוא לא רוצה אותה, הוא רוצה להתחתן - מתישהו, עם רווקה, שתיתן לו ילדים משלו, בלי הסדרי ראייה, בלי לשמוע על גרוש, ובלי "תיק".

הפרודים-אוי הפרודים!!אלה יותר גרועים מרווקים!! הם בקשר לא קשר, הם בהליכים מתמשכים לאורך שנים, הם מתלוננים על הנשים שלהם, הם הופכים את בת הזוג שלהם ליומן, לכותל, לכתף לבכות עליה. כל תשומת הלב צריכה להיות מופנית רק אליהם הפרודים המסכנים. הם רוצים להתגרש, בטח!!זו האישה שלא רוצה. היא לא מבינה, היא רוצה שלום בית, היא רוצה כסף, לא הגענו להסכם, לא הגענו להסדרי ראייה מוסכמים, ובלה...בלה...בלה....
ואז כשסוף סוף הם מתגרשים - מה??נראה לכם שהם רוצים להתחייב? להתביית על אישה אחת? חחחחחחח.........הצחקתם אותי!!! הם רוצים לבלוע את העולם. הם רק השתחררו משלשלאות הנישואים, עכשיו הם פועלים במתכונת של - להספיק. להספיק להגשים כל פנטזיה שישבה להם בראש מגיל 15 בערך, להספיק להתחיל עם כמה שיותר בחורות כמו תמנונים, לקבל כמה שיותר הצעות לשידוכים, להספיק לנסות לעשן, לחוות דברים שונים ומשונים, לא חשוב מה העיקר להגיד כן. לנסות, להעז, לבצע, להגזים, "לזרום", ולסמן V על כל מה שמציע העולם.
אבוי לי מהפרודים והגרושים הטריים.

והגרושים?הם דווקא בסדר, הם רוצים. פשוט לא מצאו. הם רוצים להכיר מישהי, דווקא לקשר רציני. אז הם ניסו, ונתנו צ'אנס. ויצאו עם ההיא, וההיא. אז ההיא היתה לחוצה מידי עם הילדים שלה, והשניה היתה קשורה לגרוש שלה יותר מידי, והשלישית כל הזמן מתכסחת עם בעלה לשעבר ומכניסה מתחים הביתה, והרביעית לא רוצה ילדים והוא כן, והחמישית חייבת לפחות עוד ילד אחד אבל הוא לא יכול לפרנס את כל העולם, והשישית לא התאימה לו באישיותה מסיבות כאלה ואחרות....ועוד ועוד. אבל בטח שהוא רוצה. הוא לא רוצה להיות לבד, גם הוא רוצה קשר רציני.....
חחחחחחחחחח.........רוצה, בטח רוצה.......

קשה קשה........
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 8 =