תכנון של נופש בארץ- עם צימרים בצפון

מדינת ישראל עמוסה בפינות חמד, אתרים מיוחדים, אטרקציות ועוד מבחר שלם של חוויות ולכן ...

מדינת ישראל עמוסה בפינות חמד, אתרים מיוחדים, אטרקציות ועוד מבחר שלם של חוויות ולכן אין זה מפתיע שבכל שנה אלפי ישראלים ותיירים בוחרים לפנק את עצמם בחבילות נופש בארץ.

חלק גדול מהם בוחר לשלב בנופש שלהם גם צימרים בצפון, הכוכב הבלתי מעורער של עולם הנופש הישראלי.
הסיבות לכך הן רבות וטובות, במאמר זה נסקור את המרכזיות שבהן על מנת לאפשר לכם לבצע החלטה שקולה ומיודעת במידה וגם אתם מעוניינים ליצור לעצמכם נופש בארץ ותוהים האם לכלול בתוכו גם ביקור צימרים שכזה.

נכון שנופש בארץ יכול להיות כמעט כל דבר, החל מחוויה עירונית ועד לחוויה מדברית, אבל אחד מהנופים המזוהים ביותר עם ישראל בכלל ועם נופש ישראלי בפרט הוא חבלה הצפוני של המדינה בזכות נופיו הקסומים והתחושה השורה על האזור כולו.
המחשבה על נופש בצפון מקרבת אתכם אל כול אותם שדות פורחים וגידולים חקלאיים שמעשירים את הנוף ואת האוויר בניחוחות של טבע וצמיחה.
בצפון לא תמצאו ערים סואנות עם כבישים עמוסים והמוני אדם אלא מושבים, קיבוצים, ישובים וערים קטנות וייחודיות המתנהלות להן בקצב כפרי שקט ורגוע השואב כל מבקר ומבקרת אל השלווה והנינוחות שכל כך חסרים לנו בחיי היום יום ומאפשר לכולם להתחבר חזרה אל הימים בהם הכול היה פשוט, איטי, ונעים יותר..

התנאים הטבעיים ואופיו המיוחד של הצפון הם שאחראים לנחשול הראשון של המבקרים באזור אך עם השנים הצטרפו עוד אלמנטים שחיזקו את החיבור בין נופש בארץ לצימרים בצפון ויצרו קונוטציה כמעט טבעתי בין השניים.
ראשית כדאי לציין את עשרות, אם לא מאות האטרקציות המקיפות כמעט כל מתחם נופש בצפון, החל מפעילויות ספורט אתגרי מלאות אדרנלין ועד לפעילויות העשרה נינוחות יותר כמו סיורים שונים, טיולים מרתקים, סדנאות מיוחדות ועוד, קשה לחשוב על נופש בארץ בלי כל התוספות הללו והצפון מלא בהן. בנוסף חופשה בצפון מאפשרת למבקרים בהם ליצור נופש בארץ עם פעילויות קצת אחרות כמו למשל סיור ביקבי בוטיק, יצרני גבינה מקומיים, מסעדות גורמה מיוחדות המתפארות בתוצרת מקומית ועוד.

אי אפשר להזכיר צימרים בצפון מבלי לציין גם את האיכות המהוללת של יחידות האירוח עצמן, נופש בארץ אינו יכול להסתמך רק על מה שיש מחוץ למקום האירוח ובעלי צימרים בצפון הבינו והפנימו את העובדה הזאת ולאחר שנים של צבירת ניסיון וליטוש היחידות הם מציעים כיום אירוח ברמה שמשתווה לצימרים באתרי יוקרה בעולם כולו.
אלו הן רק חלק קטן מהמניעים לחיבור הכול כך טבעי הזה בין נופש בארץ לצימרים בצפון.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם orlluca

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 11 =