יעד סביר ליצירת הכנסה פאסיבית מרשימת דיוור

בפעם הקודמת דיברתי אתכם בכלליות על השיטות השונות ופירטתי יותר על איביי , היום אני אדבר אתכם על השיווק באמצעות רשימת הדיוור .


בפעם הקודמת דיברתי אתכם בכלליות על השיטות השונות ופירטתי יותר על איביי , היום אני אדבר אתכם על השיווק באמצעות רשימת הדיוור .

למען הסר ספק אין שום כוונה ברשימת דיוור לשלוח מיילים נפרדים לעשרות אלפי משתמשים יבום יש מערכת שעושה זאת עבורנו בעד סכום סמלי , הנקראית אוטוריספונדר , כעת בחזרה לעניינו , בכל מה שקשור לרשימת דיוור יש כמה דברים שצריך לעשות :

לבחור נישה מעניינת ומכניסה , לכתוב סדרת הודעות איכותית ולפרסם את הרשימה שלכם לאנשים אחרים , אני ממליץ שלשלב התשתיות וביסוס הרשימה שלכם תשקיעו כחודשיים עד שלושה כדי שהיא תהיה איתנה ומוכנה לכל מצטרף חדש שעשוי להצטרף ושהתוכן כמובן יהיה איכותי כמה שיותר , לכן אני ממליץ בחום לבחור נישה רווחית שגם מעניינת אתכם .

אחרי השלושה חודשים האלו שאגב גם בהם אתם מפרסמים באמצעות מאמרים , אתם ממשיכים את הפרסום בעזרת מאמרים בצורה אינטסיבית יותר ומתקנים תיקונים קטנים ברשימה כדי שהיא תהפוך למושלמת כל יום יצטרפו לרשימה שלכם אנשים אם תהי חרוצים ותעבדו נכון ולכן אחרי שנה בעבודה נכונה תוכלו להגיע ל-1000 נמענים .

מה שיפה ברשימת הדיוור שככל שהיא גודלת ההוצאות שלנו נשארות והרווחים גדלים ולכן ככל שיהיו לכם יותר נמענים אתם תכניסו יותר כסף ואחרי שנה מי מכם שמוצלח יוכל לראות בזה כסף , ואפילו יותר ממה שיצליח להרוויח באיביי או בתוכנית אחרת של שיווק באינטרנט לכן פרק הזמן שאני ממליץ עליו הוא : בין שנה לשנתיים

זה מאתגר וזה אפשרי וכל אדם שניחן ביכולת לחשוב מסוגל לעשות את זה , אם מצא חן בעיניך הרעיון אני רוצה להזמין אותך לרשימת הדיוור שלי שמוקדשת כולה ליצירת הכנסה פאסיבית מנדל"ן , שיווק באינטרנט ושיווק רשתי שזאת נישה נוספת מעניינת במיוחד ההרשמה כמובן חינם באתר :

www.new-generation-agent.com

לי קוראים עוזי ואני בן 24 , אני מתעסק בנדל"ן ושיווק באינטרנט כבר 3 שנים ובעל ידע רחב בתחום , אשמח לראותך אותך חבר ברשימה שלי ולוקח את עצמך צעד קדימה בדרך לעצמאות כלכלית משלך.

הכנסה,פאסיבית,כסף,רווח,הון,עסקים,כלכלה,רשימה,תפוצה,רשימת,דיוור,רשימת דיוור,שיווק,רב,שכבתי,רשתי,אינטרנט,שיווק באינטרנט,איביי,


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 13 =