איך פותחים חשבון בנק בחו"ל בצורה נכונה ללא טעויות?

בבואנו לפתוח חשבון בנק בחול, עלינו לשים לב לפרמטרים רבים כדי למנוע טעויות שבעתיד יהוו בעיה. משרדינו מומחה בפתיחת חשבון בנק בחו"ל

ניתן לראות כיום שיותר יותר אנשי עסקים ,חברות ואנשים פרטיים מחיליטים לפתוח חשבון בנק בחו"ל.
משרדינו מומחה לפתיחת חשבון בנק בחו"ל במגגון יעדים.
הסיבות לפתיחת החשבון הן רבות ומגוונות:


• צורך עסקי - אם לחברה או לאדם יש פעילות עסקית בחול,הדרך המומלצת היא להתנהל דרך חשבון בנק בחול.
• צורך של שמירת סודיות -בישראל הנושא של שמירת סודיות בנקאית כמעט ולא קיים. ניתן להטיל עיקולים על חשבונות בנק ומסירת מידע בקלות יחסית. חשבון בנק בחול יכול לפתור בעיה זו. ישנם מדינות שחוק שמירת הסודיות חזק מאוד וכמעט שלא ניתן לחשוף פרטי חשבון (אלא במקרה של אישום פלילי של הלבנת הון) כמו שוויץ ,לוכסמבורג וסינגפור.
• רילוקיישן - במעבר לחול או רילוקיישן אתה נדרש להעביר את בסיס החיים שלך למדינה אחרת, אתה נדרש לפתוח חשבון בנק בחול.

מגוון מדינות שניתן לפתוח חשבון בנק בחו"ל:


חשבון בנק בקפריסין - בשנים האחרונות, הפכה קפריסין למוקד עלייה לרגל של ישראלים ואירופאים הזקוקים לשירותי בנקאות offshore ברמה גבוה. בדרך כלל מדובר על חשבונות מסחריים בבנקים מקומיים (Cyprus Banks), כאשר החשבונות הם על שם חברות קפריסאיות או חברות offshore המונפקות מחוץ לקפריסין. החברות של קפריסין באיחוד האירופי, יחד עם מדיניות מיסוי מקלה ומערכת בנקאות מתקדמת ומפוקחת, הפכה את קפריסין למרכז עיסקי מוביל באירופה. מבנה החברות בקפריסין (Cyprus Company Formation) מתקדם, ומאוד ידידותי למשקיע הזר.

חשבון בנק בשוויץ - אחד היתרונות הגדולים של הבנקים בשוויץ היא הסודיות בנקאית. בשוויץ חוקי הסודיות בנקאית הינם מהמחמירים בעולם ומעניקים הגנה מושלמת כל עוד לא מדובר בכסף שחור שמקורו בהלבנת הון. מערכת הבנקים בשוויץ הינה בעלת מסורת ארוכת שנים של יציבות פוליטית ומטבעית, שירות ומקצוענות. בניגוד לדעה הרווחת, עמלות של בנקים בשוויץ אינן יקרות באופן בלתי רגיל. בחלק מהבנקים השוויצרים ניתן לבחור בעמלה שנתית קבועה כוללת שאינה תלויה במספר הפעולות המבוצעות בחשבון. ניתן לפתוח חשבון בנק בשוויץ על שם פרטי ועל שם חברה.

חשבון בנק בהונג קונג - חשבון בנק בהונג קונג מהווה יתרון אדיר לפעילים באסיה. ניתן גם לבצע רישום חברה זרה המוקמת בהונג קונג הוא לרוב חברה פרטית מוגבלת. צורה זו של חברה מגבילה את אחריותם של בעלי המניות. הקמת חברה בהונג קונג לוקחת בסביבות עשרה ימים. לחברה זרה המוקמת בהונג קונג חייב להיות משרד רשום בהונג קונג עם כתובת מקומית. משרדינו מספק את השירות. חברה זרה בהונג קונג חייבת להיות רשומה ברשם החברות המקומי. הונג קונג, כאחד ממרכזי הסחר והפיננסים המובילים בעולם, הינה בחירה מצוינת כמקום לרישום חברה זרה. שיטת המס הנהוגה בהונג קונג הינה טריטוריאלית. כלומר, כל רווח מפעילות שאינה בתחום הונג קונג, יהיה פטור ממס. כל זאת הפך את הונג קונג לאחד ממקלטי המס הנפוצים בעולם לרישום חברה זרה.

חשבון בנק בארה"ב - ישנה דרישה של ישראלים רבים המבקשים לבצע פתיחת חשבון בנק בארה"ב לפעילות עסקית בארה"ב. בחלק מהמקרים, חברות אמריקאיות לא יעשו עסקים עם אדם\חברה שאין להם חשבון בנק באמריקה. הפיתרון לחשבון בבנק אמריקאי הוא הקמת חברה אמריקאית ופתיחת חשבון בנק על שם החברה באחד מהבנקים המסחריים בארה"ב.הנקודה החשובה ביותר כאשר פותחים חשבון בנק בארה"ב, היא הפעילות שעומדת מאחורי החברה והאנשים שעומדים מאחורי החברה. תהליך זה נקרא KYC -Know Your Client. בתהליך זה בודק הבנק את "כשרות" החברה ואת האנשים שעומדים מאחוריה והוא מוודא שהיא לא עוסקת בתחומים שקשורים להלבנת הון.

מידע נוסף באתר גלובל בנקינג אופשור


גלובל בנקינג אופשור
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 14 =