מהיא בניית אתרים לחברות בינוניות

בניית אתרים לחברות בינוניות היא פעולה חשובה במחזור חיים של העסק. איש עסקים מעביר בסביבות 3 שעות ביום בגלישה באינטרנט.
האינטרנט היא פלטפורמה עם חשיפה גבוהה וליכולת קנייה של גולשים.
בניית אתרים לחברה לעסקים נחשבת היום פעולה שעסקים עושים בעת פתיחת עסק. האינטרנט מאפשר לחברות לקבל יתרון על פני עסקים אחרים שאין להם אתר אינטרנט. בניית אתרים לחברה לעסקים תגדיל את יכולת המכירה של העסק במספרים גדולים. בניית אתרים לחברה משקפת את העסק באינטרנט ומאפשרת לבעלי העסק למכור דרך האינטרנט. בניית אתרים לחברהמאפשרת לבעלי עסקים למכור דרך האינטרנט, למכור את שירותי החברה ולבצע קשר עם לקוחות. בניית אתרים לחברה מאפשרת לעסקים להראות ללקוחות סיפורי הצלחה והמלצות של לקוחות. בניית אתרים לחברה כוללת רכישת דומיין, אירוח אתרים, בניית קוד אתר בשפות תכנות html,css,php,mysql ועוד. בניית אתרים לחברהכוללת אפיון של אתרים, אפיון בסיס נתונים, אפיון עיצוב וביצוע.מהו אתר מסחרי

אתר מסחרי הוא בניית אתרים לחברה למטרות מכירת מוצרים. בעת בניית אתרים לחברהלמסחר יש לבנות בסיס נתונים של המוצרים ושל ההזמנות. לאחר מכן יש לבצע באתר טופס הזמנה של מוצרים המקושר לבסיס הנתונים. בסיס הנתונים יועל להיקרא על ידי דף מוגן שם משתמש וסיסמא (מערכת לוג אין של אדמין). כמו כן יש לאפשר חיפוש באצעות שאילתת where בבסיס נתונים של המוצרים וההזמנות (טבלה אחת). מערכת לוג אין של בניית אתרים לחברהלמסחר תכלול דף התחברות ודף נתונים. טבלה של רשומים תבנה באותו בסיס נתונים (הגדרה ישירה של רשומים שתקבע על ידי בעל האתר) והעברה לדף הזמנות באנמצעות header location (קוד php). שאילתות בסיס נתונים למערכת יהיו select,insert,where. חיבור לבסיס נתונים באמצעות db connect עם פרטי חיבור.

בניית אתר בקוד html

בניית אתרים לחברה בקוד html כוללת אפיון אתר ובניית אתר בקוד ובאמצעות תבניות אתרים (קבצי עיצוב מוכנים הניתנים לקנייה דרך האינטרנט - אחריות לקוח). לאחר אפיון האתר יש לעבור על קבצי התבניות של העיצוב ולהפוך אותם מאנגלית לעברית ע"י dir=rtl ועל ידי align=right. קידוד הקבצים של תבניות אתרים יכול להתבצע ב utf-8 או windows-1255.
טופס יצירת קשר באתר נבנה בקוד html ועיבוד הטופס בקובץ php שכולל קבלת נתונים ב $_POST והכנסתם לבסיס נתונים באמצעות שאילתת insert.דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם guy levi

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 11 =