עבודות נוער לקיץ

אתם חושבים לעבוד בקיץ? עזבו, לא הקטע של בני נוער.
עבודות נוער לקיץ
בני נוער רבים רוצים לעבוד. אם אתה נער/ה וההורים שלך רוצים שאת/ה תעבוד/תעבדי: פה תמצא את כל הסיבות למה -לא- לעבוד.

בקיץ כמעט כל נער בגיליי העשרה מנסה למצוא עבודה, אך תמיד מנסה שתיהיה לא-פיזית.
לדוגמא, לפני שנה אני עבדתי בתור עוזר-מנקה בבית מלון. היה לי ממש קשה, הכל היה פיזי והיה לעמוד ולעבוד במשך כ-6 שעות המתחלקות לשתיים בשביל ארוחת צהריים. המשכורת הייתה נוראה והעבודה קשה.
אנשים מנסים גם, בישובים היושבים ליד ים, לעבוד בבסטה. אין, זה פשוט חום אימים - איך מישהו יכול לעמוד במשך 8 שעות בצל, בחום של 40 מעלות?! אני בקושי יכול לצאת לים במצב שכזה!
אנשים גם מנסים לעבוד בתור כותבי-אתרים באינטרנט, בתור עבודות מזדמנות - אבל יש יותר מידי אנשים שכאלה. אם כבר מוצאים, גם השכר לא משהו וגם עובדים על זה יותר מידי זמן. לדעתי פשוט חבל.
אומנים, יוצרים ומוזיקאים גם ככה לא מצליחים כל כך, אבל המעט שמצליחים - קשה להופיע בחום שכזה. אם מופיעים בתוך איזשהו אולם, גם זה נותנים מעט מאוד שכר.
וגם - מי שעובד בתוך איזושהי חנות בגדים/בשמים/מכירות למיניהן - עובדים עליכם! זה בעיקר בנות עובדות בזה, וגם זה לא משהו. אומרים לכם שאם תמכרו לאנשים ככה וככה, זה יהיה לכם בתור עמלה, אבל זה שקר. גם ה"בונוס" שאומרים שאם תמכרו מעל ככה-וככה, גם זה לא באמת יביא לכם הרבה.
חושבים להיות מלצרים? לא. אל תחשבו על זה אפילו. זאת עבודה קשה, ובמיוחד בקיץ - הרבה יותר אנשים הולכים לבלות עם המשפחות שלהם במסעדות וממש קשה לטפל בכל כך הרבה לקוחות - אתם רק תחכו שהיום יגמר ותוכלו לתת לרגלים ולידיים לנוח. עזבו, וותרו.
יש מעט מאוד אנשים שעובדים בתור סוחבים ממקום למקום, או שפשוט מצטרפים להורים שלהם בשליחויות ממקום למקום, אבל בעצם - זה לא שווה. גם אם זה בתוך מכונית (ואם לא - אז בכלל לא כדאי!) אז עדיין חם בתוך המכונית. לדעתי פשוט עדיף לוותר.
אז אם יש לכם רעיון טוב לאיזושהי עבודה טובה, פנו אליי, ואני כבר אמצא את הסיבות הלא-טובות. :)
כל הזכויות שמורות לכותב הכתבה.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אמיליאנו גרינבלט

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 14 =